Harry Potter fan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter fan forum

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeВто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 3991070A 
Пандора Лиманс
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 3991070A 
Кейт Грейнджър
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 3991070A 
Нора Лопес
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 3991070A 
Касандра Грас-Уейл
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 3991070A 
The Headmaster
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 3991070A 
Роуз Уизли
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 3991070A 
Джаки Потър
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 3991070A 
Ривър Ларош
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 3991070A 
Себастиян Дивайн
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 3991070A 
Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:


Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Чет Апр 21, 2022 9:49 pm
Статистика
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

 

 Кой беше последният филм, който гледахте?

Go down 
+18
Таша Робинс
Джаки Потър
Нора Лопес
Роуз Уизли
Дафни Бенет
Edward Lemuel Radley
Harry James Potter
Самюел Ютис
Kate Woodstock
Isabelle De la Roux
Дезмънд Лесбърн
Пандора Лиманс
Касандра Грас-Уейл
Миори Харисава
Анна Потър
Шарлот Роймънс
Лаулиет Рюзаки
The Headmaster
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
The Headmaster

The Headmaster



Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 8:02 am

First topic message reminder :

И хареса ли ви?
Върнете се в началото Go down
http://harrypotter.ohmylife.net

АвторСъобщение
Кейт Грейнджър

Кейт Грейнджър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 22, 2011 10:13 am

Отдавна не съм гледала филми, защото училището заема по-голямата част от времето ми. До колкото си спомням последния филм който гледах беше „Капан за родители“, много готин филм макар че е малко старичък е супер. Препоръчвам го на всеки който не го е гледал.
Върнете се в началото Go down
http://always-emma-watson.tumblr.com/
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 22, 2011 10:26 am

Beetlejuice е прекрасен. Това май беше единственият филм на Тим Бъртън, който не съм гледала, но се радвам, че го направих; заслужаваше си. <3
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Таша Робинс

Таша Робинс



Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeВто Окт 25, 2011 7:01 pm

Crazy, Stupid Love забавен, става за убиване на времето ^^
Върнете се в началото Go down
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeПет Окт 28, 2011 6:00 pm

A hard day's night. Обожавам всяка една секунда от него, сериозно. Гледала съм го много, много отдавна; беше един от онези пъти, в които баща ми ми казваше: "Трябва да гледаш това". И ние гледахме. Може би някакво носталгично чувство ме принуди да си го пусна сега, въпреки ниското качество. И ще го имам на DVD; рано или късно. И така... музиката е невероятна, Пол е очарователен, но Джон... Джон!
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Ривър Ларош

Ривър Ларош



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: IceNight168

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeПет Окт 28, 2011 8:25 pm

Crazy Stupid Love
Беше невероятно сладък и забавен, много му се израдвах.
Върнете се в началото Go down
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeНед Окт 30, 2011 11:46 am

Romeo is bleeding - Има някаква привлекателна мрачност във филма, обаче не успя да ме увлече. Все пак Гари беше изключителен, както винаги.
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Кейт Грейнджър

Кейт Грейнджър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeНед Окт 30, 2011 7:59 pm

Titanic - Мисля че всички сме чували за него а повечето със сигурност са го гледали.
Върнете се в началото Go down
http://always-emma-watson.tumblr.com/
Касандра Грас-Уейл
Префект
Касандра Грас-Уейл



Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeНед Окт 30, 2011 8:08 pm

In time - много много ми хареса!първо,определено си заслужаваше парите за кино.второ,Джъстин е ...секси?не,много повече от това!май досега няма филм с него,който да не ми е харесал.като певец не е много стока,но като актьор надминава очакванията ми.искам го.много.
сюжетът е съвремената приказка на робин худ,но съвсем не е лош или скучен,въпреки че бих казала филмът е малко..предвидим.но все пааак много ми хареса,не знам защо,излъчваше някаква такава специална енергия,която през цялото време ме държеше зазяпана в екрана.мацката /не съм сигурна как се казваше/е мноого секси също,въпреки че прическата й е ужасна.
оливия уайлд /13/ се появява и ролята й внася определена изненада на филма.

ако имате време и 7 лв ви съветвам да посетите киното,защото мисля,че си заслужава да се гледа :)
Върнете се в началото Go down
Joyce Wilson

Joyce Wilson



Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeНед Окт 30, 2011 8:37 pm

За стотен (какъв ти стотен... хиляден!) път - Дяволът носи Прада. Невероятен, уникален, неповторим филм. Няма смисъл да коментирам актьорката игра - тя си е перфектна от където и да я погледнеш. Този филм винаги заема първите места в класацията ми.
Върнете се в началото Go down
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 02, 2011 7:46 am

Help! Да, ъм, да... прекрасен е. Изглежда глупав на пръв поглед, но въпреки това е забавен, музиката е перфектна, а тях мога да ги гледам постоянно.
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Касандра Грас-Уейл
Префект
Касандра Грас-Уейл



Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 04, 2011 6:28 am

Midnight in Paris - Направо се влюбих!Не съжалявам за нито една секунда,прекарана в гледане на този невероятен филм,който завладя цялото ми същество!
Париж е наистина най-красивият,най-магичният и приказен град в цялата Вселена,чийто светлини се виждат от космоса!А Марион <33333 ,о,бих казала,че нейната поява ме накара да трепна ужасно много.
Искам да отида в Париж.След това ще се върна да се видя с Хемингуей,винаги съм му била фен,да кажа,че на Пикасо,че не харесвам картините му.
После ще се върна в Бел епок,ще отида в някое кабаре и ще се забавлявам до полуда.
Но ще отида и до Ренесанса,ще помоля Микеланджело да ми направи портрет,а Да Винчи да ми обясни всички тънкости на Мона Лиза,които и до днес не са разкрити.
И накрая ще се прибера обратно в Париж през 2011.Където ще остана,завинаги. <3333

Благодаря на Мони,че ми го препоръча.Влюбена съм в този филм,мога да го гледам отново и отново.

П.С.Салвадор Дали беше уникален!
Върнете се в началото Go down
Edward Lemuel Radley

Edward Lemuel Radley



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 06, 2011 6:56 pm

Conan Barbarian...ъх.Като цяло познатия съжет се превърна в истинско мъчение,докато в кадър беше момичето,което супер Конън трябваше да спасява XD Нищо друго не убива кефа повече от слабо актьорско присъствие; за да разберете за какво става въпрос,ще я сравня с нашата Елена Петрова.Добре,че го гледах с приятели и запълвах моментите,където не се търпеше,с други занимания
Върнете се в началото Go down
Ривър Ларош

Ривър Ларош



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: IceNight168

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 08, 2011 6:00 pm

Dan in Real Life
Беше много приятен филм, комедия, романтичен. Не съжалявам, че го гледах, определено не беше загуба на време.
Върнете се в началото Go down
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 9:55 pm

Mr. Popper's Penguins. Ами като цяло не струва, по-добре си пуснете някоя стара комедия с Джим Кери. Но обещах на сестра ми да го гледам с нея и да, беше приятно; с компания е поносим, но иначе не бих казала, че си заслужава. Иначе си имаше малък Бийтълс-момент, който ме израдва, но... да.

Across The Universe е ужасен, не можах да го догледам. :/
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Ривър Ларош

Ривър Ларош



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: IceNight168

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 2:15 pm

Zombieland
Най-случайно го хванах по НВО и реших да го гледам. Имаше доста гнусни моменти, но обичам Джеси Айзенбърг, та реших да му дам шанс. Беше забавен и имаше мили моменти. Но все пак не бих го гледала отново хД
Върнете се в началото Go down
Касандра Грас-Уейл
Префект
Касандра Грас-Уейл



Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 22, 2011 1:41 pm

Penelope - филмчето е сладко,наистина приятно романтично и оправящо настроението! :) Джеймс е дъхоспиращ,само него исках да гледам през цялото време и все не ми беше достатъчно!Принципно не съм фен на Ричи,но в случая беше много подходящ избор за ролята и честно казано,мисля,че зурлата донякъде я правеше още по-сладка!Момичето има най-невинното изражение на света,поздравявам я.
Самият сюжет не е нещо много много специално,защото повечето неща ги очаквах от самото начало.Беше почти ясно,че Макс/Джони има някаква друга причина да не приема сватбата,така че бе само въпрос на време да се разбере.Колкото до свалянето на проклятието...е,бих могла да кажа,че подозирах,че няма да е свързано непременно с брак или целувка от някой аристократ,а ще дава някои от онези житейски уроци тип :"Вярвай в себе си" и "Бъди себе си,другите са достатъчно много!".
Сладко е.Доволна съм,че му отделих време.А и минутите,прекарани в гледане на Джеймс,никога никога няма да ми се струват изгубени!

Върнете се в началото Go down
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 25, 2011 8:27 pm

Dorian Gray,
като този път го догледах. Не че ми хареса повече. Може би прекалено много обичам книгата, може би просто не мога да си я представя филмирана, но... не успях да се насладя и на една секунда от филма.
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Ривър Ларош

Ривър Ларош



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: IceNight168

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 11, 2011 11:40 am

The Lovely Bones
Не мога да го опиша, трябва да се гледа. Беше много странен филм и не мога да кажа дали ми хареса, или не. Вероятно ще го гледам още веднъж. Имаше много зловещи части, а убиецът през цялото време беше много creepy.
Върнете се в началото Go down
Ерик Снейп





Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm

Последнитя филм, който гледах е "Кинти в небето"
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой беше последният филм, който гледахте?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter fan forum :: Други интереси ::   :: Кино и телевизия-
Идете на: