Harry Potter fan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter fan forum

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
На кой герой се оприличавате? Icon_minitimeСъб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
На кой герой се оприличавате? Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
На кой герой се оприличавате? Icon_minitimeВто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
На кой герой се оприличавате? Icon_minitimeСъб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
На кой герой се оприличавате? Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
На кой герой се оприличавате? Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
На кой герой се оприличавате? Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
На кой герой се оприличавате? Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
На кой герой се оприличавате? Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock
На кой герой се оприличавате? 3991067TНа кой герой се оприличавате? I_voting_barНа кой герой се оприличавате? 3991070A 
Пандора Лиманс
На кой герой се оприличавате? 3991067TНа кой герой се оприличавате? I_voting_barНа кой герой се оприличавате? 3991070A 
Кейт Грейнджър
На кой герой се оприличавате? 3991067TНа кой герой се оприличавате? I_voting_barНа кой герой се оприличавате? 3991070A 
Нора Лопес
На кой герой се оприличавате? 3991067TНа кой герой се оприличавате? I_voting_barНа кой герой се оприличавате? 3991070A 
Касандра Грас-Уейл
На кой герой се оприличавате? 3991067TНа кой герой се оприличавате? I_voting_barНа кой герой се оприличавате? 3991070A 
The Headmaster
На кой герой се оприличавате? 3991067TНа кой герой се оприличавате? I_voting_barНа кой герой се оприличавате? 3991070A 
Роуз Уизли
На кой герой се оприличавате? 3991067TНа кой герой се оприличавате? I_voting_barНа кой герой се оприличавате? 3991070A 
Джаки Потър
На кой герой се оприличавате? 3991067TНа кой герой се оприличавате? I_voting_barНа кой герой се оприличавате? 3991070A 
Ривър Ларош
На кой герой се оприличавате? 3991067TНа кой герой се оприличавате? I_voting_barНа кой герой се оприличавате? 3991070A 
Себастиян Дивайн
На кой герой се оприличавате? 3991067TНа кой герой се оприличавате? I_voting_barНа кой герой се оприличавате? 3991070A 
Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:


Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Чет Апр 21, 2022 9:49 pm
Статистика
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

 

 На кой герой се оприличавате?

Go down 
+6
Ривър Ларош
Алексис Лов Джорджен
Пандора Лиманс
Джеси Клерт
Kate Woodstock
Касандра Грас-Уейл
10 posters
АвторСъобщение
Касандра Грас-Уейл
Префект
Касандра Грас-Уейл



На кой герой се оприличавате? Empty
ПисанеЗаглавие: На кой герой се оприличавате?   На кой герой се оприличавате? Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 8:37 am

Всеки от нас си има любим герой,но не винаги приличаме на него.
Затова в тази тема не казваме на кого бихме желали да приличаме,а с кого всъщност имаме най-близки качества :)


Върнете се в началото Go down
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

На кой герой се оприличавате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кой герой се оприличавате?   На кой герой се оприличавате? Icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 4:58 pm

Ъм,така явно аз ще съм първа. :Д:Д
Аз съм си жива Луна Лъвгуд.И не само заради косата,отнесения поглед,и странните неща,които нося понякога за украшения,но най-вече заради характера.Вярвам в налудничави неща като нея,и хич не ми пука за хосркото мнение..може да се каже,че живея в свой собствен свят ;дд бту,много хора ме оприличават с нея,така че накрая се примирих.Вече започна да ми харесва ;д
Върнете се в началото Go down
Джеси Клерт

Джеси Клерт



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Кво да се прави ще трябва да се чака ;хх

На кой герой се оприличавате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кой герой се оприличавате?   На кой герой се оприличавате? Icon_minitimeПон Сеп 26, 2011 11:40 am

Е аз съм втора .. Всички казват че съм била "като" сестра на Хърмаяни. Заради косата очите но най-много заради характера. Обичам да чета ама мноооого. Понякога съм кротка но мога да стана и много лоша *когато онзи път тя фрасна Драко*
Върнете се в началото Go down
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

На кой герой се оприличавате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кой герой се оприличавате?   На кой герой се оприличавате? Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 4:13 pm

Всъщност ми е много трудно да се определя, защото имам по малко или много от повечето герои, което е всъщност нормално. Много би ми се искало да съм силна и горда като Белатрикс, но смятам, че Тонкс ми е най-близка като характер и поведение. Пък и сменям често цвета на косата, може би подсъзнателно съм под нейно влияние. : D
Сега остава да намеря своя Ремус и картинката ще е пълна. (:
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Алексис Лов Джорджен

Алексис Лов Джорджен



На кой герой се оприличавате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кой герой се оприличавате?   На кой герой се оприличавате? Icon_minitimeНед Окт 09, 2011 9:54 am

Ами..Аз по характер се опреличавам на Рон. Същински Рон Уизли съм! Знаете какъв е Рон, така че няма да изпадам в подробности.А като външен вид... Не знам, според мен нещо средно между Хърмаяни и Джини.
Върнете се в началото Go down
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

На кой герой се оприличавате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кой герой се оприличавате?   На кой герой се оприличавате? Icon_minitimeНед Окт 09, 2011 10:33 am

Забравих да кажа,че освен на Луна,приличам много и на Джини-естествения ми цвят на косата е като нейния,освен това и двете сме изключително борбени и смели.Мразим лиглите и определено не сме такива.Затова я обичам ужасно много <33
Върнете се в началото Go down
Ривър Ларош

Ривър Ларош



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: IceNight168

На кой герой се оприличавате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кой герой се оприличавате?   На кой герой се оприличавате? Icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 7:32 pm

Винаги съм се оприличавала на Хърмаяни, а от 1-2 години- и на Луна.
На Хърмаяни, защото обожавам да чета, винаги помагам на приятелите си, леко стеснителна съм, що се отнася до любов...
А на Луна, защото не ме интересува какво мислят околните, ценя приятелите си страшно много, правя неща, които никой не разбира, мислят ме за луда, но е окей. Тя ме е научила, че е добре да бъдеш този, който си, а не да се правиш на друг.
Върнете се в началото Go down
Dark_Angel

Dark_Angel



На кой герой се оприличавате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кой герой се оприличавате?   На кой герой се оприличавате? Icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 9:16 pm

Определено приличам на Рон. Като се започне с фобията му от паяци, премине се през лоялността към приятелите и се завърши с почти целия му харектер. Определено имам много общо с него.
Върнете се в началото Go down
Кейт Грейнджър

Кейт Грейнджър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

На кой герой се оприличавате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кой герой се оприличавате?   На кой герой се оприличавате? Icon_minitimeСъб Окт 22, 2011 11:37 am

Никога не се бях замисляла по този въпрос. Ами приличам на...

Хърмаяни: обожавам да чета, уча много но не прекалено, много си обечам приятелите, а в любовта съм срамежлива.

Джини: силна и твърда съм, но не винаги.

Луна: странна съм и не обръщам много внимание на хорското мнение.

Рон: имам фобия от паяците.

Не можах да се сетя за друти сходни черти между мен и геройте но съм сигурна че има още.
Върнете се в началото Go down
http://always-emma-watson.tumblr.com/
Роуз Уизли

Роуз Уизли



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още чакам ;хх

На кой герой се оприличавате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кой герой се оприличавате?   На кой герой се оприличавате? Icon_minitimeСъб Окт 22, 2011 12:07 pm

Винаги съм си мислила, че съм като Хърмаяни, но като се замисля доста приличам и на Луна, и малко на Джини.
Хърмаяни - обожавам да чета, малко досадничка съм на моменти и .. съм малко като зубър ;s
Луна - Вярвам в странни неща като Дама Пика [преди вярвах, де!] и сега съм се запалила по 'петък 13', и не ми пука много за хорското мнение.
Джини - Харесвам някой, и въпреки че всички знаят за това, продължавам да го отричам напълно и да се правя че го мразя много. Но всъщност е доста обратното ;д. Също така съм твърда и голям инат ;о ;д
Върнете се в началото Go down
Ерик Снейп





На кой герой се оприличавате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кой герой се оприличавате?   На кой герой се оприличавате? Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm

Аз се опреличавам на Снейп или Макгонагъл. Тези два героя винаги са ме кефили като характер.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





На кой герой се оприличавате? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кой герой се оприличавате?   На кой герой се оприличавате? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
На кой герой се оприличавате?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Как да си направя герой?
» Любим герой.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter fan forum :: "Хари Потър" :: Дискусии-
Идете на: