Harry Potter fan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter fan forum

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeВто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 3991070A 
Пандора Лиманс
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 3991070A 
Кейт Грейнджър
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 3991070A 
Нора Лопес
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 3991070A 
Касандра Грас-Уейл
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 3991070A 
The Headmaster
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 3991070A 
Роуз Уизли
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 3991070A 
Джаки Потър
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 3991070A 
Ривър Ларош
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 3991070A 
Себастиян Дивайн
Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 3991070A 
Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:


Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Чет Апр 21, 2022 9:49 pm
Статистика
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

 

 Кой беше последният филм, който гледахте?

Go down 
+18
Таша Робинс
Джаки Потър
Нора Лопес
Роуз Уизли
Дафни Бенет
Edward Lemuel Radley
Harry James Potter
Самюел Ютис
Kate Woodstock
Isabelle De la Roux
Дезмънд Лесбърн
Пандора Лиманс
Касандра Грас-Уейл
Миори Харисава
Анна Потър
Шарлот Роймънс
Лаулиет Рюзаки
The Headmaster
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
The Headmaster

The Headmaster



Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 8:02 am

First topic message reminder :

И хареса ли ви?
Върнете се в началото Go down
http://harrypotter.ohmylife.net

АвторСъобщение
Edward Lemuel Radley

Edward Lemuel Radley



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 12:47 pm

The Bang Bang Club

Много добър биографичен филм показващ с какво трябва се справят фото журналистите в атмосферата на война. Филма показва повече психологическите трудности с които трябва да се справят от колкото реалната опасност да те застрелят, наръгат, подпалят и т.н.
Върнете се в началото Go down
Дафни Бенет

Дафни Бенет



Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 12:51 pm

Марли и аз.
Върнете се в началото Go down
http://fairview-magic.bulgarianforum.net/
Касандра Грас-Уейл
Префект
Касандра Грас-Уейл



Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 7:38 pm

Drive me crazy - Гледала съм го и преди,но наистина го харесвам.Знам,че историята е малко глупава,но ми е много на сърцето и героите са ми близо до душата.Не знам,заслужава си гледането,благодаря на бтв комеди,че ми напомни за него :)
Изобщо е много сладък и зареждаш.
Върнете се в началото Go down
Harry James Potter

Harry James Potter



Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 2:02 pm

Zookeeper
Върнете се в началото Go down
Роуз Уизли

Роуз Уизли



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още чакам ;хх

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 2:31 pm

~


Последната промяна е направена от Роуз Уизли на Пон Окт 10, 2011 2:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 12:21 pm

Уроци по кормуване

Един невероятен филм със Рупърт Гринт,който много обичам <3<3
Върнете се в началото Go down
Edward Lemuel Radley

Edward Lemuel Radley



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 7:00 pm

Gospel Hill

Какво друго да кажа освен хараса ми адски много
Върнете се в началото Go down
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 10:10 am

Naked
Харесах този филм с началото му; до двайстата минута вече го обичах. Въобще абсолютно мой, обожавам го и искам да го гледам отново и отново. Търсенето, чакането, всичко си заслужаваше - перфектен е. Обичам филми за упадъчни души, унищожени и все пак гениални, изгубени, безпътни философи... Поглъщащи те в своя порочен свят неусетно и с лекота.

И през цялото време не можех да откъсна очи от Дейвид, толкова е красив. Мисля, че ще се превърне в новия ми любимец <3
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Самюел Ютис
Префект
Самюел Ютис



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Все още чакам Октомври.

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 6:07 pm

X-Men: First Class

Първо бях страшно скептична към него. Но след 7-мата минута направо се вманиачих. Особено по Чарлс и Ерик.
Сигурна съм, че това ще е следващата ми мания в списъка. Плюс Джеймс МакАвой (Чарлс Ксавие) и Майкъл Фасбендър (Или пък Фасбендер. Не съм много сигурна.) (Ерик Леншър). Сега сигурно ще се втурна да търся фенфикшън на тая тема.
Върнете се в началото Go down
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 9:21 am

Freshman Father

Толкова истински филм (по инстински скучай ;д ) не съм гледала никога!Много е чувствен,горещо го препоръчвам! ((:
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 18, 2011 11:20 am

Мисля, че беше Тор: Богът на гръмотевиците. Хареса ми, но .. не беше това, което очаквах.
Върнете се в началото Go down
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 6:24 pm

Ils, който не ме впечатли особено. Да, имаше известно напрежение, но като цяло е твърде кратък, за да може да се изгради убедителен сюжет и общо взето, докато се потопиш в обстановката и свършва. Колкото до "по действителен случай" - наистина ми е трудно да повярвам в това. Дълго търсех действителният случай, но не открих нищо - само една история, която има общо с показаното на екрана, наистина, но като цяло е далечна, което ме навежда на мисълта, че това е сложено с цел внушение. Не за пръв път се използва този трик, за да се постигне по-добро внушение.

Може би най-хубавото във филма е актьорското изпълнение; като харесах нейното, повече от неговото (не запомних имена, за съжаление). Накрая, в тунела страхът се нижеше през очите й.

Разочарована съм. Наистина ще спра да гледам всякакви ужаси, просто няма смисъл. Впрочем почти няма диалог във филма - и съм сигурна, че това е с цел, все пак е доста по-внушително, отколкото да редят тъпи и напълно не на мястото си реплики, но все пак това е нещо, което ценя във филмите и липсата му ме изнерви.

The breakfast club, който като цяло наистина е хубав и си заслужава да се види, макар и да не стигна до редицата на любимите ми филми. На моменти е изкуствен, а изпълненията са неубедителни, но хубавите сцени са много повече. Може би подходих с прекалено завишени очаквания за този филм и затова не го харесах толкова много, колкото очаквах. Едва ли ще го гледам втори път, но все пак се радвам и на този единствен - най-малкото, защото разширих филмовата си култура с още една класика. :р
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 8:38 pm

Chalet Girl. Хареса ми, беше много забавно и отпускащо филмче : )
Върнете се в началото Go down
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 4:42 pm

Horrible Bosses

Много забавен и отпускащ филм,хареса ми (:
Върнете се в началото Go down
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 29, 2011 7:54 pm

An ideal husband е чудесен избор, ако искаш да се разтовариш, а мен поначало подобен тип филми - и особено тези по Оскар Уайлд - ме забавляват ужасно много. Доста е трудно да си намериш качествена комедия напоследък, а при тази интелигентното чувство за хумор ти е гарантирано. Обожавам самият каст - Рупърт Еверет, Кейт Бланшет, Мини Драйвър, Джулиан Мур <3
Мини е очарователна Мейбъл; тя, заедно с Артър, са ми безпорните любимци като персонажи и всяка сцена с тях си беше истинско удоволствие. Като цяло, останах адски доволна и много се радвам, че най-накрая го гледах.
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 05, 2011 9:47 am

The Hottie and the Nottie
Върнете се в началото Go down
Джаки Потър

Джаки Потър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още нямам ;(( Жалко нямам търпение ..

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 6:02 pm

SuperSize Me - Какво става като ядеш макдоналдс хДД
Върнете се в началото Go down
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 08, 2011 6:48 am

Isnomnia. Хареса ми, да. Не е най-добрият филм на Нолан, но все пак... Обичам да виждам Робин Уилямс в подобни роли - смятам, че му отива да играе психари също толкова, колкото и комедийните му роли. <3
Искам да гледам оригинала.
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 08, 2011 8:02 am

Отвлечен

С Тейлър Лаутнър <33 и Лили Колинс <3
филма беше много хубав,просто...нямам думи!
Върнете се в началото Go down
Таша Робинс

Таша Робинс



Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 08, 2011 10:15 am

Green Lantern много зеленоо.. не ми хареса, особено много. Имаше няколко добри попадения, но като цяло ми дойде прекалено много фентъзи, а по принцип обичам такива филми.
Върнете се в началото Go down
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 08, 2011 12:42 pm

Rosencrantz & Guildenstern Are Dead. Заради такива филми живея. <3 Гари, Тим, как може да сте толкова перфектни? Не можех да откъсна очи от тях. И да, искам да прочета пиесата и съм сигурна, че ще ми е много по-любима от "Хамлет". Директно в списъка ми за филми, които трябва да гледам отново и отново.
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 08, 2011 5:41 pm

Магъосникът и бялата змия

Много хубав романтичен филм!^^ Отдавна не се бях разчувствала така..просто историята и всичко е невероятно!
Върнете се в началото Go down
Таша Робинс

Таша Робинс



Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 09, 2011 12:46 pm

Pirates of the Caribbean: At the World's End ами какво да кажа!? Джони Деп, както виниги уникален в ролята си на Джак Спароу, Капитан Джак Спароу...

едит:
X- Men First Class идеята за хората мутанти ми беше интересна, сюжета ми хареса, там цялата работа със спасяването на света и ала- бала, обаче края.. не ми хареса и това, че по средата на филма спяраха развитието на героя на тази русата мацка, Фрост, затвориха я и какво?! Иначе като цяло филма става за убиване не времето. : )
Върнете се в началото Go down
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 9:42 am

Like minds. Цялата изтръпнах, докато го гледах. Искам да кажа, че това е един от онези филми, които дълбаят в съзнанието ти, докато не си намерят удобно място там и не се настанят. Завинаги. Не мога да го коментирам добре, толкова много мисли и чувства... <3
А Еди е нереално красив, направо не мога да повярвам. <3

Midnight in Paris. Трябва да се гледа. Толкова магичен, толкова красив, толкова лек и приятен... Едновременно с това по мъдър и ироничен, харесах го много повече от миналогодишния филм на Уди. И моля ви, гледайте го, дори да не сте фенове на другите му филми - смятам, че този ще се хареса на всеки, особено на почитателите на Париж.
Зелда и Скот бяха очарователни, но безспорен фаворит ми е Ейдриън Броуди в ролята на Салвадор Дали. Моментите с него са безценни. XD
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 6:27 pm

The Lake House

Романтичен,примесен с фентъзи...абе,хареса ми <3
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой беше последният филм, който гледахте?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter fan forum :: Други интереси ::   :: Кино и телевизия-
Идете на: