Harry Potter fan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter fan forum

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeСъб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeВто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeСъб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock
Кой беше последният филм, който гледахте? 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? 3991070A 
Пандора Лиманс
Кой беше последният филм, който гледахте? 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? 3991070A 
Кейт Грейнджър
Кой беше последният филм, който гледахте? 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? 3991070A 
Нора Лопес
Кой беше последният филм, който гледахте? 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? 3991070A 
Касандра Грас-Уейл
Кой беше последният филм, който гледахте? 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? 3991070A 
The Headmaster
Кой беше последният филм, който гледахте? 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? 3991070A 
Роуз Уизли
Кой беше последният филм, който гледахте? 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? 3991070A 
Джаки Потър
Кой беше последният филм, който гледахте? 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? 3991070A 
Ривър Ларош
Кой беше последният филм, който гледахте? 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? 3991070A 
Себастиян Дивайн
Кой беше последният филм, който гледахте? 3991067TКой беше последният филм, който гледахте? I_voting_barКой беше последният филм, който гледахте? 3991070A 
Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:


Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Чет Апр 21, 2022 9:49 pm
Статистика
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

 

 Кой беше последният филм, който гледахте?

Go down 
+18
Таша Робинс
Джаки Потър
Нора Лопес
Роуз Уизли
Дафни Бенет
Edward Lemuel Radley
Harry James Potter
Самюел Ютис
Kate Woodstock
Isabelle De la Roux
Дезмънд Лесбърн
Пандора Лиманс
Касандра Грас-Уейл
Миори Харисава
Анна Потър
Шарлот Роймънс
Лаулиет Рюзаки
The Headmaster
22 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
The Headmaster

The Headmaster



Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 8:02 am

И хареса ли ви?
Върнете се в началото Go down
http://harrypotter.ohmylife.net
Лаулиет Рюзаки

Лаулиет Рюзаки



Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 8:45 am

Harry Potter and the Goblet of Fire (просто припомняне)
Върнете се в началото Go down
Шарлот Роймънс

Шарлот Роймънс



Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 11:57 am

"Трафик на хора". Много смислен филм, който наистина ме накара да се замисля. Единственото нещо, което не ми хареса бе "щастливият край", който според мен беше напълно нетипичен и нереален за този филм.
Върнете се в началото Go down
Анна Потър

Анна Потър



Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 11:59 am

За пореден път този месец Harry Potter and The Deadthly Hawolls part 2 ^^

за пореден път просто уникален филм!
Върнете се в началото Go down
Миори Харисава

Миори Харисава



Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 11:21 am

"Ван Хелсинг"
без коментар. Гледам го за... сигурно 484756348753645-и път...
Върнете се в началото Go down
Касандра Грас-Уейл
Префект
Касандра Грас-Уейл



Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 10:18 pm

X-Men : First Class - бих казала,че е ужасно добър; и като екшън,и като сюжет е направен много приятен за гледане,задържа интереса.Има доста секси актьори,които да карат лигите ти да текат,така че за мен беше чудесен :)
Дори трябва да призная,че историята ме заинтригува и планирам да гледам и останалите филми в поредицата. :)
Върнете се в началото Go down
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:56 am

Касандра Грас-Уейл написа:
X-Men : First Class - бих казала,че е ужасно добър; и като екшън,и като сюжет е направен много приятен за гледане,задържа интереса.Има доста секси актьори,които да карат лигите ти да текат,така че за мен беше чудесен :)
Дори трябва да призная,че историята ме заинтригува и планирам да гледам и останалите филми в поредицата. :)
Нали? Аз не бях особен фен преди това, а сега го гледах заради каста, обаче... <3

How to Marry a Millionaire
Става за разпускане. Не знам обаче дали научих някой полезен съвет от него. xD Иначе цикламената рокля на Мерилин беше много красива. :р
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Касандра Грас-Уейл
Префект
Касандра Грас-Уейл



Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 10:21 pm

X-men и X-men 2 : Не е лошо,но този най-новия засега е най-добър :) Просто тези не са така изпипани,но въпреки това е готино и на мен лично ми харесва.Историята завладява лесно,така че не омръзва,докато се гледа,тъй като до края остава някаква мистерия.
Върнете се в началото Go down
Дезмънд Лесбърн

Дезмънд Лесбърн



Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 11:39 pm

Шарлот Роймънс написа:
"Трафик на хора". Много смислен филм, който наистина ме накара да се замисля. Единственото нещо, което не ми хареса бе "щастливият край", който според мен беше напълно нетипичен и нереален за този филм.
Току що го изгледах, краят му наистина не беше това, което очаквах и като цяло очаквах доста повече от филма.
Върнете се в началото Go down
Isabelle De la Roux

Isabelle De la Roux



Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeСъб Сеп 03, 2011 5:58 pm

Палавата класна... хД
Върнете се в началото Go down
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:53 am

Vertical limit
Отчайващо американски. На Крис О'Донъл не мога да му простя Робин, така че появите му през целия филм ми бяха неприятни, да не говорим за самият герой. Въобще защо изобщо го гледах? :D

Friends with benefits
Ами всъщност ми хареса, като се има предвид, че бях напълно подготвена за а)романтична комедия б)американска при това. Краят беше ясен от самото начало, повечето сцени всъщност. А когато започна, бях напълно наясно със случващото се и си мислех 'Spaced'. 'Spaced'. 'Spaced'. Да, това вече е правено. Но като цяло дори не го спрях, а напоследък ми се случва често с филмите. Освен това мисля, че дори Джъстин не беше дразнещ, което значи, че е поумнял и вече си подбира роли, които му подхождат (а може би просто е поработил над актьорските си умения?), защото ако някой е гледал Black snake moan, щеше да види какво означа трагедия. Абе като цяло не е великата комедия, но е много по-добре от "Просто секс".

бтв, Star wars, всяка неделя от 11 септември, BTV. <3 <3 <3
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Isabelle De la Roux

Isabelle De la Roux



Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 8:03 pm

Аз гледах сериал..но ще напиша.
Първи епизод,първи сезон на Малки сладки лъжкини ^^
Върнете се в началото Go down
Лаулиет Рюзаки

Лаулиет Рюзаки



Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 8:59 am

Who Framed Roger Rabbit
Обичам си го пък..<33
Върнете се в началото Go down
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 10:21 am

X-Men: First Class
Определено най-много ми хареса този от сериите досега ^^
Върнете се в началото Go down
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 11:38 am

Little women
Обичам го, обичам го, обичам го! <3 Гледам го за хиляден път, но е все така прекрасен. И все така не мога да преживея, че Джо и Лори не са заедно; те просто са един за друг. Все се надявам нещо да се случи и финала да се окаже друг, но няма как. Иначе винаги е приятно да гледаш Крисчън Бейл, особено толкова млад. (:
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Касандра Грас-Уейл
Префект
Касандра Грас-Уейл



Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 3:50 pm

Material Girls - не знам защо си го причиних,гледаше ми се нещо американско и глупаво,но не ЧАК ТОЛКОВА.Не понасям Хилари,повръща ми се от нея,а сестра й директно се опитва да ми извади червата.Пълна глупост,никой да не го тегли.Бляк.
Върнете се в началото Go down
Миори Харисава

Миори Харисава



Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 5:55 pm

Нищо общо.

Добре де, всъщност гледах само първия половин час. Дори не знам дали ми хареса, просто го мярнах. Наложи се да изляза и не го догледах, пиша в тази тема от скука (съжалявам за което). Обаче не е точно спам, а? ;д
Върнете се в началото Go down
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 8:19 pm

Касандра Грас-Уейл написа:
Material Girls
Преди малко го свърших,реших да го гледам от скука и да проверя дали си струва.
Общо взето ми хареса,но на някои места беше съвсем просташки . :Д
Върнете се в началото Go down
Миори Харисава

Миори Харисава



Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 1:09 pm

Не беше филм, ами Анатомията на Грей. Не знам какво съм се хванала да гледам епизодите, и то по телевизията. Там са объркани и... и... съвсем разместени ;д
Върнете се в началото Go down
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 5:14 pm

Water for elephants
Като цяло е прехвален. Да, цирковата атмосфера беше прекрасна; да, животните са красиви; да, Рийз е изящна... но между нея и Робърт - да, той е противен - просто няма точната химия и след като това е така, целият замисъл отива по дяволите. Въобще не ми пукаше какво ще стане с тях; предпочитах Марлена и Август.

Иначе Кристоф е чудовище (:
Добре, че е той да спаси филма.
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Самюел Ютис
Префект
Самюел Ютис



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Все още чакам Октомври.

Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 7:04 pm

По приятелски.

Ако не се лъжа, това беше. Всъщност, така и не го догледах. Да, беше донякъде забавен и разпускащ, но... Не ме грабна някак си. На повечето хора би им харесал, но мен нещо не ми задържа дълго вниманието.
Джъстин... Джъстин си е Джъстин.
Мила беше красива, забавна и т.н.
Просто явно не е филм за мен.
Върнете се в началото Go down
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 5:03 pm

Flipped
Тук няма феноменална, всепоглъщаща любов, а чиста, проста, обикновена; героите не се къпят в блясък, а имат своите добри и лоши моменти, падения и възходи, поднесени по много симпатичен и ненатоварващ начин. Самият филм е заснет оригинално, защото представя не една, а две напълно различни гледни точки, които не само създават комичен ефект у зрителя, а и му помагат да разбере героите и дори да вземе страна.
Не търсех това, признавам, но все пак останах доволна. Защото филмът е красив и дълбок по свой си начин, който не натоварва, а сякаш ти поднася всички несгоди на живота с усмивка. Всъщност е точно такъв - усмихващ, затова ако се чудите

p.s. Режисьор е Роб Райнър - име, което по една или друга причина, не бях запомнила, но се оказа, че е режисирал Stand by me, The bucket list, A few good men и Misery, които до един са чудесни филми и смятам занапред да слухтя за неговите бъдещи проекти. (:
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Harry James Potter

Harry James Potter



Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 5:53 pm

Пингвините на Мистър Попър.

Един много свеж и забавен филм,много бързо ме развесели! (:
Върнете се в началото Go down
Касандра Грас-Уейл
Префект
Касандра Грас-Уейл



Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 8:31 am

Flipped - и аз това гледах ^^ Всъщност ми хареса донякъде,въпреки че имаше моменти,които ми бяха малко скучни.Брайс беше много истински,много сладък и изобщо не беше идеален,което беше най-хубавата част :) Колкото до Джулия-тя е самото слънце,грижовна,мила и вярна на желанията си.
Филмът ставаше,за да те накара да се усмихваш.И си заслужава гледането :)
Върнете се в началото Go down
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 12:09 pm

Шрек 2

любимия филм на майка ми ;дд
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой беше последният филм, който гледахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше последният филм, който гледахте?   Кой беше последният филм, който гледахте? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой беше последният филм, който гледахте?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter fan forum :: Други интереси ::   :: Кино и телевизия-
Идете на: