Harry Potter fan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter fan forum

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
Nick`s house - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
Nick`s house - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
Nick`s house - Page 2 Icon_minitimeВто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
Nick`s house - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
Nick`s house - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
Nick`s house - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
Nick`s house - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Nick`s house - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
Nick`s house - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock
Nick`s house - Page 2 3991067TNick`s house - Page 2 I_voting_barNick`s house - Page 2 3991070A 
Пандора Лиманс
Nick`s house - Page 2 3991067TNick`s house - Page 2 I_voting_barNick`s house - Page 2 3991070A 
Кейт Грейнджър
Nick`s house - Page 2 3991067TNick`s house - Page 2 I_voting_barNick`s house - Page 2 3991070A 
Нора Лопес
Nick`s house - Page 2 3991067TNick`s house - Page 2 I_voting_barNick`s house - Page 2 3991070A 
Касандра Грас-Уейл
Nick`s house - Page 2 3991067TNick`s house - Page 2 I_voting_barNick`s house - Page 2 3991070A 
The Headmaster
Nick`s house - Page 2 3991067TNick`s house - Page 2 I_voting_barNick`s house - Page 2 3991070A 
Роуз Уизли
Nick`s house - Page 2 3991067TNick`s house - Page 2 I_voting_barNick`s house - Page 2 3991070A 
Джаки Потър
Nick`s house - Page 2 3991067TNick`s house - Page 2 I_voting_barNick`s house - Page 2 3991070A 
Ривър Ларош
Nick`s house - Page 2 3991067TNick`s house - Page 2 I_voting_barNick`s house - Page 2 3991070A 
Себастиян Дивайн
Nick`s house - Page 2 3991067TNick`s house - Page 2 I_voting_barNick`s house - Page 2 3991070A 
Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:


Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Чет Апр 21, 2022 9:49 pm
Статистика
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

 

 Nick`s house

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Nick`s house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Nick`s house   Nick`s house - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 2:43 pm

Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Nick`s house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 9:57 pm

След вечеря се преместихме на дивана, за да обмислим какво ще правим на другия ден. Пуснахме си филм за фон, Нора легна на дивана, положи глава в скута ми и започнахме да даваме идеи. Сетих се, че можем да си направим пикник. Щяхме да си намерим някоя уединена полянка и щяхме да седнем някъде на сянка. Нора се съгласи на момента, а аз в знак на благодарност се наведох да я целуна. Хапвахме плодове, целувахме се продължително от време на време, докато Нора разказваше как си е прекарала на морето. Времето вече беше напреднало - беше 00:35, филмът си вървеше, но ние не му обръщахме внимание. Оставих табличката с плодовете на масата и вдигнах Нора на ръце.
- Две седмици са много време и не можеш да си представиш колко много ми липсваше - казах и се усмихнах. Нора усети накъде бия и по лицето й се изписа невероятната й усмивка. Прегърна ме през рамо и се отпусна в ръцете ми. Заведох я бавно до спалнята без да откъсвам поглед от нея. Отворих вратата след което я затворих с крак и положих Нора на леглото. Седнах до нея и започнах да я целувам. Нора галеше с ръце лицето и тялото ми. Започнах да събличам потника й, като през това време устните ни не се разделяха. Нора беше с черен дантелен сутиен. Тя знаеше, че ОБОЖАВАМ дантелите, още повече черните дантели.
- Сложила си си нарочно такъв, нали - попитах с най-доволната си усмивка. В отговор получих една от най-хубавите усмивки, които Нора някога ми е пращала. Нора хвана ръцете ми и ги придърпа към себе си. Сложи ме да легна като коленичи пред мен. Даряваше ме със сладостни целувки, докато сваляше ризата ми.
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Nick`s house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 30, 2012 7:25 pm

- Миличка, ставай.
Простенах раздразнено, завъртях се на другата страна и потънах в сън отново.
Като че ли след няколко секунди усетих щипване по дупето.
- Хайде дее, ставай, още малко и ще проспиш целия ден.
Единственото, което направих, бе да покрия главата си с възглавницата.
Май се беше отказал, но надеждите ми се сринаха, когато се озовах на пода, увита в завивки и рошава като кокошка. Всичко ме болеше от снощи.
- Ах ти, гадняр такъв! - извиках разярено и започнах да го замерям с малки възглавнички. - Не съм виновна аз, че си ненаситен и ме държа будна цяла нощ!
Изведнъж обаче Ник ме приклещи в прегръдката си, повали ме на леглото и безмилостно започна да ме гъделичка.
- Ами ти с онзи проклет дантелен сутиен? Кой е гаднярът, а? Кажи ми, нарочно беше с него, нали? Нали? Признай си!
През истерични изблици успях да му избъбря:
- Ник, моля те, ще се напишкам, остави меееееее!
- Няма да те оставя, докато не си признаеш!
- Добре, добре, да, така е, носих го нарочно заради теб!
Той ме пусна с доволно изражение, а аз го изгледах гадно и хукнах към банята.
Мръщих му се, докато закусвахме, а той не преставаше да се смее. Най-накрая му заявих, че няма да ходим на пикник, и той веднага спря. Чрез безбройни убеждения се съгласих и започнах да приготвям храна в една голяма кошница. След това се преоблякох в една слънчева жълтеникава рокля на бледорозови ивички и набързо сложих голямата си шапка.
Усетих, че Ник ме зяпа и затова попитах:
- Не е циганско, нали?
- Толкова си сладка, че чак ме боли - усмихна се той и със смях се запъти към вратата, а аз радостно го последвах, като точно преди да изляза взех фотоапарата.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Nick`s house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 30, 2012 8:43 pm

Миналата нощ с Нора прекарахме страхотно. Двете седмици раздяла ме караха да я желая по-силно и от преди. Опитах се да се представя в пълния си блясък. Да, на Нора й хареса, но аз все още имах чувството, че не й е било достатъчно. Това беше и причината за лекият скандал сутринта. Опитах се романтично да събудя Нора, но вместо отговор, тя простена и се обърна на другата страна. Отидох да направя закуска и след половин час събрах сили и мощ и реших този път да съм по-настоятелен и да накарам Нора да стане от леглото. Трябваше да ходим на пикник, а навън вече беше изключително топло. Отидох до леглото, отгърнах леко дупето на Нора и го щипнах.
- Хайде дее, ставай, още малко и ще проспиш целия ден. - казах с усмивка. Нора покри главата си с другата възглавница. Дръпнах я на пода, а тя ме погледна с най-зловещия й поглед, който бях виждал досега.
- Ах ти, гадняр такъв! - извика разярено Нора и започна да ме замерва с възглавнички. - Не съм виновна аз, че си ненаситен и ме държа будна цяла нощ!
Прегърнах я силно, сложих я на леглото и започнах безмилостно да я гъделичкам.
- Ами ти с онзи проклет дантелен сутиен? Кой е гаднярът, а? Кажи ми, нарочно беше с него, нали? Нали? Признай си!
След кратък спор плюс МНОГО смях, Нора си призна, че нарочно беше с любимият ми дантелен сутиен.
Нора реши да ми се направи на сърдита, докато закусвахме, а на мен ми беше изключително смешно. След като ме заплаши, че няма да ходим на пикник, чувството ми за хумор секна моментално. Извинявах се безкрайно много и накрая Нора благоволи да се съгласи. Започнахме да приготвяме храна за пикника, аз взех одеялото и китарата, а Нора взе фотоапарата. Заключихме къщата и тръгнахме към едно от най-усамотените места, които знаех. Мястото беше полянка, която се намираше зад близката гора. Прохладата в гората беше невероятна.
Скоро стигнахме до полянката, разстлахме одеялото и сложихме кошницата на тревата. С Нора се излегнахме под сянката на близкото дърво и започнахме сладко да се целуваме.
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Nick`s house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 03, 2012 7:46 pm

Ник беше избрал много спокойно място и чистият въздух ми се отрази чудесно. Докато постилах одеялото и посегнах да отворя кошницата, усетих как той закри очите ми с ръката си.
- Днес си много слънчева - прошепна той, като ме обърна.
Пред мен изникна малко сладко букетче от жълтурчета и мислех, че лицето ми ще се счупи от усмивката, която извадих.
Прегърнах го, пъхнах едно от цветята зад ухото си и го целунах.
Прекарахме известно време в целуване под сянката на едно приветливо дърво, след това се отправихме към пикника, който така нагло бяхме изоставили и забравили.
Докато похапвах сладко сандвич с домати и сирене, Ник взе китарата си и започна да свири. Гората се изпълни с приятната музика на инструмента, а пък аз гледах омаяна приятелят ми. Трябва да призная - много ми харесваше да свири на китара. Когато приключи, му се хвърлих на врата и го нападнах преди дори да е успял да остави китарата настрани.
Денят премина много забавно - направихме си страшно луди снимки, гонихме се, дори той се опита да ме научи да свиря на китара, но не ми се получи.
Когато денят клонеше към привършване и се смрачи, решихме най-после да си ходим. Часовете бяха преминали като минути и наистина ми беше тъжно, че си тръгваме. Ник ми повдигна брадичката и все едно прочел мислите ми, рече окуражително:
- Не се безпокой, ще дойдем пак някой друг път.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Nick`s house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 1:12 am

Денят беше минал прекрасно. С Нора се гонехме, снимахме се, започнах да я уча да свири на китара. Надявам се, че й беше харесало днес, но денят още не беше свършил. Вече се беше смрачило и решихме да си тръгнем. Нора вървеше сгушена в мен през целия път, а аз я държах доволно в прегръдките ми. Прибрахме се вкъщи и минахме през кухнята да оставим кошницата и да приберем останалата храна. Нора беше седнала на плота и ми казваше колко много ме обича, докато аз прибирах храната в хладилника.
Накрая отидох при нея и й казах: - И аз много те обичам, мила. - Започнах да я целувам, а Нора галеше лицето ми. Вдигнах я на ръце и я занесох в спалнята.
- Искам да ти се отблагодаря за чудесния ден, Ник - каза тя и ме дари с дълга целувка. - Обичам те.
- И аз те обичам, любов моя - отвърнах и я положих на леглото. Свалих рокличката й и я запратих върху креслото в другия край на стаята. Свалих сутиена й и оттам нататък всичко стана от самосебе си.
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Nick`s house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 9:27 pm

Изведнъж се събудих стресната и едва не паднах от леглото. Какъв кошмар .. Отне ми около минута да успея да се освободя от завивките и сънено да се изхлузя от леглото. Ник обикновено спеше като пън, така че дори не го погледнах да проверя дали се е събудил от шумотевицата, която създадох.
Добрах се до кухнята и седнах на плота, за да прочистя заспалата си глава. Косата ми беше сплескана като на вещиците и просто я вързах на опашка. Сипах си чаша вода и включих телевизора, но той така гръмна из стаята, че изведнъж изпуснах чашата. Панически тръгнах да тичам насам-натам в търсене на някакъв парцал или метла, но не успях никъде да намеря. Тогава чух един много сънен глас:
- Какво по дяволите става?
- Къде по дяволите е проклетата метла? - попитах аз, отбягвайки въпроса му.
- Какво става, мила, защо си станала по това време и какво толкова те изплаши, че да започнеш да чупиш къщата? Обикновено не се плашиш лесно.
- Първо, една чаша не е цялата ти къща!
- Добре, не се пали, моля те! Какво ти е?
- Нищо, просто .. сънувах някакъв кошмар, но не исках да те будя, затова дойдох тук да си сипя чаша вода, но включих и телевизора, а той така силно гръмна, че се уплаших.
- Ясно .. и какво сънува? - попита той, като ме прегърна успокояващо.
- Ще ми се смееш, ако ти кажа ..
- Няма, обещавам.
- Ами, сънувах, че някакви насекоми ме гонят из някаква огромна джунгла и аз тичам като полудяла, за да спася живота си.
Ник обаче започна силно да се смее и аз го ударих по рамото.
- Хей, обеща ми да не се смееш, да ти кажа, изобщо не ми беше забавно в съня!
- Съжалявам, но .. насекоми, сериозно ли? От всичките кошмари си сънувала най-некачествения и точно той те уплаши най-много. Боже, вие жените.
- Стига деееее, знаеш, че не понасям всякакви буболечки и такива гадории!
- Да, за жалост знам. Хайде, да си лягаме.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Nick`s house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 29, 2012 5:43 pm

Shake up the happiness,
wake up the happiness,
shake up the happiness,
it's Christmas time!


Песента се чуваше из цялата къща, дори може би се чуваше и на улицата. В другите къщи също празнуваха, така че това нямаше да бъде проблем. Беше Бъдни вечер, денят преди Коледа. Бях с най-любимия си човек на света, вън валеше сняг, вкъщи беше топло, камината гореше. Това беше втората ни Коледа с Нора. Спомних си как я бяхме прекарали миналата година - беше невероятно. За 17-годишни се справяхме доста добре в кухнята и досега не бяхме запалили нищо.
Носих ястията на масата в хола. Този път аз се бях заел с декорацията му. Всичко беше в цветовете на Коледа - червено, зелено, бяло. Бях запалил свещ, която ухаеше на ябълки и миршеше много приятно. Най-накрая Нора свърши с приготовленията и двамата седнахме на масата. Нямаше нищо интересно по телевизията, затова заложихме на музикалните канали. Припомних на Нора първата ни Коледа, а тя започна да се киска на всеки по-интересен момент. Когато приключих с разказа се наведох и я целунах. Тя сложи ръка зад главата ми, зарови пръсти в косата ми и ме приближи към себе си. Продължихме известно време с целувката си, след която естествено бяхме останали без дъх. След кратка почивка Нора стана и отиде до кухнята, за да вземе ябълковия пай, който за първи път беше приготвила. Сложи го на масата и каза:
- Е, няма ли да ми опиташ пая?

Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Nick`s house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 29, 2012 6:06 pm

Това трябваше да е първото нещо, което да изрека на масата на Бъдни вечер, в навечерието на Коледа: "Е, няма ли да ми опиташ пая?" Просто супер, чувствах се толкова пораснала от миналата година.
Вярно, беше леко глупаво, но всъщност ми се стори естествено. Чувствах се спокойна, щастлива и изпълнена с коледно настроение в този прекрасен ден. Изключително много се радвах, че отново съм тук в къщата на Ник на този празник. Когато погледнах през прозореца, се усмихнах при вида на красивия пейзаж, макар да не се виждаше добре в тъмнината.
Замислих се за изминалата година, която бяхме прекарали заедно. Беше много динамична, понякога трудна и тежка, но друг път прекрасна. Честно казано бях малко учудена, че бяхме успели да опазим връзката си непокътната толкова много време, защото с нашия характер на моменти хич не беше лесно. И двамата по природа отстоявахме мнението си и разпалено изготвяхме аргументи за всеки спор, в който стъпвахме, дори той да беше толкова глупав, безсмислен и незначителен като това коя е по-добрата съставка за пица - пеперони или гъби. До края на живота си щях да се боря за отстояването на правата на тези гъби като един изключителен продукт, без който пицата нямаше да е толкова вкусна, но това е друг въпрос.
- Разбира се, че ще го опитам, скъпа - отвърна Ник с подсмихване. - Все пак вложи толкова труд, усилия и старание, за да го приготвиш, въпреки че унищожи половината ми кухня.
- Хей! - възкликнах гневно и го замерих с един бадем. - Просто бях твърде развълнувана да сготвя нещо ново, а твоята кухня е толкова непредсказуемо място - никога не мога да запомня къде стоят различните подправки, къде са приборите, съдовете и всички останали неща, нужни за ..
Бях прекъсната от сладката му целувка.
- Леле, просто се шегувах. Не е истина колко много се разпалваш, когато започнеш да изразяваш мнение. Това е едно от качествата ти, което много обичам, но и също така което ме дразни изключително много на моменти. Знаеш го. Моля те, нека просто се наслаждаваме на празника заедно.
- Добре, добре, спирам, ето. Признавам, да, така е, наистина унищожих половината ти кухня, но беше за добра кауза, нали?
Върнете се в началото Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Nick`s house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 29, 2012 6:51 pm

-О, да. Паят е страхотен - казах и отхапах друго, по-голямо парче.
-Видя ли? Разбра ли най-накрая, че съм добра готвачка - отвърна Нора и избухна в смях.
-И най-добрата унищожителка на кухни - разсмях се и аз и придърпах Нора към себе си. Поредната дълга целувка...Защо за Бога толкова ни харесваха целувките? И двамата не знаехме, но какво от това. Бяхме се отдали на момента напълно.
Опомнихме се сигурно след 20 минути, когато въртяха едно бавно парче по телевизията. Поканих Нора на танц и тя прие. Гушнахме се и тя постави глава на гърдите ми. Започнахме да се въртим бавно.
-Благодаря ти за щастието с което ме даряваш, скъпа - казах тихичко, като че ли имаше някого освен Нора, който да ме чуе.
-Знаеш, че винаги ще те обичам Никълъс - за първи път произнесе цялото ми име. Звучеше толкова добре от нейната уста. Нора се повдигна на пръсти и ме целуна.
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Nick`s house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 29, 2012 7:43 pm

Скоро танците бяха забравени и с Ник се отправихме към спалнята, но чак след като бутнахме две чинии от масата, съборихме една лампа и разбира се, аз се подхлъзнах и изтърсих по задник на пода. Колко подходящ ход да поддържам романтиката жива.
Когато все пак стигнахме до желаната стая, като че ли не можахме да се озовем на подходящото място (огромното приятно легло) в подходящото време. Бяхме твърде зажадняли за милувките на другия и честно казано не ни пукаше къде точно се намираме. Да, подът не беше най-удобното място (въпреки че килимчето беше меко и нежно) и на сутринта сигурно гърбът ми нямаше да е в отлично състояние, но реших, че си заслужава и ми се струваше прекрасно.
Ласките му бяха познати, но в същото време откривах по нещо ново във всяка една от тях. Част от мен беше тук, но друга не. Просто се отпуснах и му се наслаждавах, както той на мен.
Събудих се ужасно схваната и едвам станах от пода, като не проумявах как така не се бяхме преместили на леглото, но след това си спомних, че бяхме твърде уморени да помръднем.
- Добро утро, любов моя - чу се гласът на Ник някъде наблизо и подуших миризмата на палачинки. Явно той поне беше в добро настроение.
- Не знаех, че сексът на пода ще бъде причината за тази твоя усмивка.
- О, повярвай, след тази вечер съм сигурен, че още много пъти ще се усмихвам така.
- Ненене, не си и мечтай.
- Ще видим, ще видим.
- Честита Коледа, мили - смених умело темата, като го поздравих със сладка целувка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Nick`s house - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Nick`s house
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter fan forum :: Преди училище :: Из Лондон :: Домовете-
Идете на: