Harry Potter fan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter fan forum

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
Nick`s house Icon_minitimeСъб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
Nick`s house Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
Nick`s house Icon_minitimeВто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
Nick`s house Icon_minitimeСъб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
Nick`s house Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
Nick`s house Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
Nick`s house Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Nick`s house Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
Nick`s house Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock
Nick`s house 3991067TNick`s house I_voting_barNick`s house 3991070A 
Пандора Лиманс
Nick`s house 3991067TNick`s house I_voting_barNick`s house 3991070A 
Кейт Грейнджър
Nick`s house 3991067TNick`s house I_voting_barNick`s house 3991070A 
Нора Лопес
Nick`s house 3991067TNick`s house I_voting_barNick`s house 3991070A 
Касандра Грас-Уейл
Nick`s house 3991067TNick`s house I_voting_barNick`s house 3991070A 
The Headmaster
Nick`s house 3991067TNick`s house I_voting_barNick`s house 3991070A 
Роуз Уизли
Nick`s house 3991067TNick`s house I_voting_barNick`s house 3991070A 
Джаки Потър
Nick`s house 3991067TNick`s house I_voting_barNick`s house 3991070A 
Ривър Ларош
Nick`s house 3991067TNick`s house I_voting_barNick`s house 3991070A 
Себастиян Дивайн
Nick`s house 3991067TNick`s house I_voting_barNick`s house 3991070A 
Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:


Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Чет Апр 21, 2022 9:49 pm
Статистика
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

 

 Nick`s house

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 2:43 pm

Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 3:03 pm

Реших да отида до къщата на Ник и да го изненадам. С много усилия успях да свия адреса му и рано сутринта отидох в Лондон.
***
Добре. Май това беше точният адрес. След половин час лутане и милион господа, който бях обезпокоила рано сутринта, това трябваше да е точната къща .. трябваше.
Престраших се и натиснах звънеца. Зачаках, но никой не се показа. Страхотно, пак обърках адреса.
Чух стъпки отвътре и вече очаквах как някой сънен възрастен мъж щеше да се покаже на вратата да ми иска сметка защо съм го събудила.
Вратата се отвори и пред мен излезе Ник - с разрошена коса, едва виждаше къде ходи и имах чувството, че иска да убие някого. Май не беше добра идея да идвам толкова рано ..
Трябваха му няколко секунди, за да осъзнае къде се намира и кой стои пред него. След това по лицето му се изписа изненада, но после се озари от широка усмивка.
- Нора! - извика щастливо той и ме стисна в една мечешка прегръдка.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 3:27 pm

Рано сутринта ме събуди звънецът от външната врата. Дразнещият му звук се чуваше чак в спалнята. Трябваше да го сменя в най-скоро време. Зачудих се дали изобщо да отворя, но въпреки това станах. Дотътрих се до вратата. Отворих я, а срещу мен се чу глас:
-Ник!
Трябваше ми малко време да асимилирам какво точно се случва. Видях Нора срещу себе си.
-Нора! Как ме намери-попитах, а Нора се озова в мечешката ми прегръдка.
-Въздууух-почти извика, аз я пуснах. И двамата се засмяхме. Поканих Нора да влезе и продължих с въпросите.
-Как ме намери?
-Имам си начини-отговори тя, доближи се до мен и ме дари със страстна целувка.
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 4:16 pm

След като прекарахме последните няколко минути в целуване, Ник реши да ме разведе и да ми покаже дома си. Най-много от всичко харесах кухнята, защото невероятно много обичах да готвя, пък и тя беше в синя гама. Бих се затворила тук завинаги. Една идея премина през съзнанието ми, идея, която толкова много исках да превърна в реалност.
- Ник - погледнах го нежно и невинно - нямаш нищо приготвено за закуска, нали?
- Ами .. всъщност нямам, наистина. Но ей сега ..
Отрязах го с една малка целувка.
- Може ли аз да ти направя закуска? Моля те, моля. - погледнах го през мигли. Беше много изненадан, но след това ми се усмихна.
- Щом това е, което искаш, да, разбира се, че може - каза той и ме целуна.
Плеснах с ръце като малко дете и веднага се залових за работа. След час и половина вече на масата имаше палачинки с шоколад и сладко от боровинки, пържени филийки, шунка и краставички. Мога с гордост да заявя, че Ник си облиза пръстите, след като се нахрани.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 4:34 pm

Нора предложи тя да направи закуската. Съгласих се и след час и половина закуската беше готова-палачинки с всякакви неща. Направо си облизах пръстите, а Нора седеше отстрани и ми се кефеше. Оставих малко и за нея. След като се нахранихме отсервирах и пратих Нора в хола, докато се оправя. Взех си бърз душ, облякох се и отидох при нея в хола. Тя беше пуснала телевизора и търсеше какво да гледа.
-Искаш ли да пусна някакъв филм-попитах и получих положителен отговор. Пуснах Убийствен пъзел и започнахме да гледаме. Знаех, че Нора не обича страшните филми и го направих умишлено. По време на едната сцена Нора се гушна в мен и затвори очи. Наведох се леко и я целунах. Тя се отпусна и продължи целувката..
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 4:54 pm

Въобще не обичах да гледам ужаси. Една от причините беше, че съм невероятно плашлива. Едва след началото на филма вече бях на тръни, затворих си очите и се сгуших в Ник. Той се наведе и ме целуна. Напълно забравих за страшния филм и се отпуснах.
Накрая на филма мога да кажа, че нито разбрах нещо, нито нямах време да се уплаша на някоя сцена. С Ник в повечето време или се гъделичкахме, или се целувахме.
- И, сега какво ще правим? - попитах развълнувано. Нямах търпение да прекарам още време с него.
- Може да се разходим някъде, какво ще кажеш? - Идеята на Ник ми хареса.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeНед Яну 01, 2012 8:11 pm

Бъдни вечер. Вечер, само двамата с Нора. Това беше мечтата ми от доста време насам. Учениците от Хогуортс бяха във ваканция. Избрахме да прекараме ваканцията си заедно, вкъщи. Беше 19:30, когато сложихме ястията на масата. Носехме коледни шапки. Свиреше тиха коледна музика. В хола беше топло. Носеше се аромат на печени ядки и ябълки. Атмосферата беше невероятна. Седнахме на масата. Бях запалил свещи, за по-романтична обстановка. Започнахме да се храним, смяхме се, гледахме телевизия, гъделичкахме се и се целувахме. Нора беше направила спагети, за които я умолявах от началото на ваканцията. Изядох ги и тръгнах да търся още. Бяха най-хубавите спагети, които бях ял някога. Отблагодарих се на Нора с дълга целувка и я прегърнах. Докато я държах в прегръдките си й прошепнах:
- Нека това бъде нашата най-хубава Коледа.
- И аз се надявам да бъде, Ник. Обичам те с цялото си сърце..-отвърна тя и сля устните си с моите. Продължихме така известно време. Когато устните ни се разделиха аз изтичах до кухнята и взех чийзкейкът, който бях направил собственоръчно. Този път беше станал както трябва, надявах се и на Нора да й хареса. Опитахме го. Нора остана очарована и ме дари с една от невероятните си целувки. Часът беше 11 вечерта, само 1 час оставаше до Коледа. Целувките ни се превърнаха в нещо повече...
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeПон Яну 02, 2012 7:52 pm

Въздъхнах, докато двамата с Ник се гушкахме щастливо на дивана. Вечерта беше спокойна, тиха и хармонична. Изненадващо, тази година в Лондон зимата беше мека и приятна. Погледнех ли през прозорците, зърнех ли изискания танц на белите снежинки, чувствах още по-голям уют и топлина.
"Гледахме" коледен филм, но като че ли и двамата не бяхме много заинтересовани от него. Аз лично нямах представа за какво се разказва, нито кои са главните герои. Ник го беше пуснал като фон, докато двамата играхме на карти, състезавахме се кой ще изяде по-голямо количество спагети без ръце (той ме победи всичките 5 пъти, нямах представа откъде намери силата) и танцувахме на Jingle Bells. Къщата беше на наше разположение и и двамата бяхме много доволни. Не говорихме за Хогуортс, Ник явно беше усетил, че това място ми навява лоши спомени и не искам да си го припомням, като имахме пред себе си една невероятна вечер.
- Нека това бъде нашата най-хубава Коледа - прошепна изведнъж той.
Усмихнах се и се обърнах към него. Лицето му грееше, изглеждаше толкова доволен, че сме заедно.
- И аз се надявам да бъде, Ник. Обичам те - казах и след това го целунах.
След няколко минути той скочи припряно и отиде до кухнята. Нареди ми да ти затворя очите и аз го направих. Като че ли не мина и секунда, когато усетих приятна миризма около мен. Инстинктивно отворих уста и Ник ми даде едно парче от ароматното ястие.
Мм, определено чийзкейк. Имаше различен вкус, на домашно приготвен, такъв, каквито тези по магазините не можеха и да си мечтаят да постигнат.
Хвърлих се на врата на Ник и го попитах със светнали очи:
- Ти ли го направи?
Той се подсмихна гордо.
- Харесва ли ти?
Усмихнах се широко.
- Страхотен е. Ти също си страхотен - отвърнах и отново го целунах.
Не след дълго се оказахме на вратата на спалнята му.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeПон Яну 02, 2012 9:33 pm

Целувките ни ни заведоха до вратата на спалнята.
Вдигнах Нора на ръце, като продължавах да я целувам и да боричкам езика си с нейния. Положих я на леглото и докато я целувах, започнах да разкопчавам блузката й. Разкопчавах я бавно и я целувах, докато ми свърши въздуха. Нора ме придърпа на леглото и ме обърна по гръб. Гледаше ме в очите и ме целуваше. Съблече тениската ми и започна да гали тялото ми. Галеше гърдите ми, корема ми и се усмихваше. Продължаваше да ме гледа в очите. Захапа долната ми устна, целуна ме по брадичката, по врата, адамовата ябълка, ямката на врата ми, гърдите, плочките ми. Спря. Погледнах я. Докато се зяпахме, тя разкопча колана ми. Откопча копчетата на дънките ми едно по едно, докато не остана нито едно неоткопчано. Докато сваляше дънките ми, аз свалих блузката й. Нора беше с черен, дантелен сутиен. Обичах дантелите. Дали тя знаеше или беше уцелила по случайност? Реших да игнорирам тези мисли в ума си и се съсредоточих върху тялото на Нора. Бавно започнах да разкопчавам сутиена й. Свалих едната презрамка..Нора я погледна, погледна мен и ме целуна.
- Ник, желая те..-прошепна тя на ухото ми и леко го гризна. Усмихнах се и набързо свалих сутиена й. Перфектните й гърди се допряха до тялото ми. Докато се занимавах със сутиена на Нора тя беше свалила дънките и чорапите ми. Нора погали плочките ми и ръката й се плъзна надолу...
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeВто Яну 03, 2012 8:37 pm

Мислех, че съм в рая - или поне така се чувствах.
Всяко крайче на тялото ми се наелектризирваше и тръпнеше от всяко негово докосване, всяко негово движение, всеки негов тласък.
Като че ли плувах в океан от емоции и не можех да преценя кое най-много изпитвах, или дали беше по нещо от всичко - леката болка, удоволствието, любовта, щастието.
Знаех само, че сме заедно и това беше нашият миг, нашата нощ.
Той беше толкова различен. Беше мил и внимателен, но страстен. Много страстен. Държеше се по съвсем различен начин, виждах, че за него това е специално, единствено, дори вълшебно.
Не помня кога движенията ни станаха по-силни и груби - може би не можехме да се наситим достатъчно на другия и го искахме колкото се може по-близо до себе си. Помня само онова усещане - онова, за което толкова много момичета говорят, но което толкова малко наистина са изпитвали. Мислех, че не мога да дишам, че ще се изгубя в онзи свят от удоволствия и изкушения и няма да мога да намеря обратния път.
По изражението на Ник познах, че и той е достигнал до върха. След няколко минути на тежки въздишки и няколко сладки целувки той ме притисна в прегръдка и целуна челото ми. И двамата бяхме много изморени, чудно защо. Почти веднага след това потънах в сън.

**

Събудих се от алармата на будилника.
Скочих от леглото и изключих проклетото нещо, докато Ник не се е събудил. Той само промърмори неразбираемо и се обърна на другата страна.
Въздъхнах облекчено. Навлякох първото нещо, което забелязах, което по случайност беше тениската на Ник. Беше ми широка и изглеждах като в рокля, но не ме интересуваше много. Тихо се изнизах от стаята и се запътих към кухнята.
Докато вадех продукти от големия хладилник, прокарах пръсти през рошавата си коса и погледнах навън. Снегът беше спрял да вали и всичко беше побеляло. Дърветата изглеждаха невероятно, а животът като че ли беше притихнал пред красотата на природата. Минувачите се спираха да наблюдават, а децата се радваха, просваха се в снега или правиха големи снежни човеци.
Докато режех домати, а беконът и яйцата се пържеха, усетих как две здрави ръце се обвиват около кръста ми и последвалата целувка по бузата ми ме накара да се усмихна широко.
- Госпожице, бих ли могъл да Ви попитам кой, по дяволите, ви е разрешил да се измъквате от леглото толкова рано? И още нещо - споменах ли Ви колко добре изглеждате в мои дрехи?
Засмях се и се обърнах към него.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeВто Яну 03, 2012 9:13 pm

Събудих се. Отне ми малко време да осъзная къде съм, какво правя и да възстановя спомените си от миналата вечер. Когато се сетих за невероятната вечер, на лицето ми се изписа широка усмивка. Обърнах се на другата страна с идеята, че ще събудя Нора с целувка, но нея я нямаше. Сигурно беше отишла в кухнята. Изнизах се тихо от спалнята и отидох в кухнята. Да, Нора беше там и готвеше. Усещах миризмата на яйца и бекон. Приближих се бавно зад Нора и я прегърнах през кръста. Целунах я по бузата и й прошепнах:
- Госпожице, бих ли могъл да Ви
попитам кой, по дяволите, ви е разрешил да се измъквате от леглото
толкова рано? И още нещо - споменах ли Ви колко добре изглеждате в мои
дрехи?
Тя се обърна и ме дари с дълга целувка.
-Честита Коледа, Ник - каза тя и ме прегърна и продължи с целувката си. Вдигнах я, а Нора обви крака около кръста ми. Целувахме се дълго, когато усетихме миризмата на изгоряло. Откъснахме се бързо един от друг и Нора се погрижи за бекона и яйцата. Седнахме да закусваме. Не закусвахме кой знае колко, защото бяхме заети да се целуваме. Това беше любимото ни занимание. Станах и отидох до спалнята. Бръкнах в нощното си шкафче и извадих кутийката в която беше коледният подарък на Нора. Върнах се при нея и й го подадох с целувка. Тя го отвори и остана очарована. Вътре имаше сребърно колие. Сложих й го. Беше великолепна.
-Но, Ник, аз нищо не съм ти подготвила..-каза тя и сведе глава. Приближих се до Нора и й казах:
-Нощта, която прекарахме заедно беше незабравим подарък, за който ти благодаря - казах и я целунах.

Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeСря Яну 04, 2012 5:09 pm

Усмихнах се, въпреки че до една степен се чувствах глупаво, нелепо и засрамено. Коледа беше празник, на който всички си разменяха подаръци, ден, в който всеки получаваше нещо малко, но ценно и значимо от близките и приятелите си. Колко неуместно от моя страна да дойда у къщата на Ник, - да ям от храната му и да споделям леглото му - а да не му донеса никакъв подарък.
Замислих се за деня, в който си оправях багажа, за да дойда тук. Бях или твърде ентусиазирана, или твърде разсеяна, за да си спомня, че трябваше да купя нещо на гаджето ми. Единственото, което успях да направя най-добре, беше да се въртя в една и съща стая за около 20 минути, преглеждайки нещата си и уверявайки се, че съм взела всичко необходимо. Естествено, след като излязох от вкъщи и извървях точно 11 крачки, се сетих, че съм забравила четката за зъби, гребена и втория чифт сиви дънки.
Загледах се в колието. Беше нежно и изпипано, верижката беше много тънка, а висулката ме накара да ахна щастливо - малко бяло гълъбче, разперило криле в полет.
- Прекрасно е, Ник, благодаря ти.
Целунах го и го прегърнах силно. Той само ме погали по косата и прошепна:
- За теб винаги, красавице. Е, какво ти се прави в този хубав ден?
- Хмм, да видим. Първо, трябва да излезем, за да ти купя един истински хубав коледен подарък, такъв, какъвто заслужаваш.
- Знаеш, че не е нужно да правиш подобно нещо. Това, че си тук, ми е напълно достатъчно.
- Не, нужно е. Настоявам.
Той въздъхна уморено.
- Добре, хубаво, не мога да ти противореча. След това какво искаш да правим?
Лицето ми светна щастливо.
- Може ли да ходим на кънки?
Върнете се в началото Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeСря Яну 04, 2012 5:35 pm

Най-накрая се добрахме до вкъщи след провала, който направихме на ледената пързалка. Всички части от тялото ни ни боляха. Влязохме вкъщи и се строполихме на дивана.
-Ох, целият ми задник е син - простенах. - Мила, моля те, не ме води повече там.
-Нито пък аз имам намерение да ходя там в следващия век-отвърна Нора. - Обаче дойде времето да отвориш закъснелия си коледен подарък.
Нора отвори чантата в която беше подаръкът ми. Извади една кутийка, целуна ме и ми я подаде. Отворих я. Вътре имаше един невероятен часовник. Сложих си го. Направо прилепна на ръката ми.
-Благодаря ти, красавице - казах и се приближих. Нора инстинктивно затвори очи. Устните ни се сляха в сладка целувка. Не беше миг, не бяха два..Не знам колко време се целувахме, но не беше малко. След като устните ни се разделиха, погледнах часа. Беше 17:30, а даже не бяхме и обядвали. Отидох в кухнята заедно с Нора. Тя седна на плота, докато вадех продукти и правех нещо за ядене. Смяхме се, гъделичкахме се, целувахме се. Седнахме да вечеряме в хола. Пуснах някакъв филм и започнахме да ядем.
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeСря Яну 04, 2012 7:04 pm

Докато отхапвах огромно парче черешов пай, набързо си припомних как беше минал денят.
След безспирни уговорки, дванайсет часа излязохме от къщата на Ник и отидохме в най-близкия мол. Аз най-нахално го бях оставила с портокалов сок и парче торта в едно кафене, докато аз трескаво се разхождах из етажите, търсейки нещо, което би се харесало на гаджето ми. След тридесетминутно лутане из магазини за бельо, дрехи, парфюми, книги и дискове, избрах един стилен черен часовник. Опаковах го и се върнах обратно при Ник. Отказах да му го дам и му съобщих, че ще може да го отвори едва когато се приберем вкъщи.
След това го убедих да отидем на кънки, занимание, което завърши с огромен провал. Бях се качвала един или два пъти преди, но сакатите ми крака правеха карането на лед да изглежда толкова трудно, даже недостижимо. Накрая, докато се обувахме и оправяхме за път, мислех, че никога повече няма да си чувствам дупето - беше твърде натъртено, за да може да функционира отново, бях убедена. Когато се проснахме уморено на канапето, той ме прегърна и заяви, че никога повече няма да прави подобно нещо.
Извадих подаръка. На Ник много му хареса, нещо, от което бях изключително доволна и горда от себе си.
Ник пусна някакъв филм, а с него вечеряхме.. След половин час бях преяла и определено жадувах един голям сън. Телефонът ми звънна - беше сестра ми Хуана. Поговорихме си, разказах й какво ново има в живота ми.
Стана късно и като че ли и на двамата ни се спеше. Докато раздигахме масата, а аз слагах чиниите в мивката, той ме целуна по бузата.
- Е, Ник, какво искаш да правим сега?
- Хм. - очите му светнаха дяволито.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeСря Яну 04, 2012 7:19 pm

Нора слагаше чиниите в мивката. Правеше го със сетни сили. Явно беше доста уморена от цялото препускане и от натъртените части от тялото си. Попита ме какво ще правим.
-Хм. След всичките ти синини от днес предполагам, че не би отказала един масаж - казах и се засмях. Тя се обърна и ме погледна в очите.
-Да, позна, не бих отказала - отвърна тя и ме целуна. Занесох я на ръце до спалнята и я оставих да легне по корем на леглото. Започнах да я разтривам навсякъде, където се беше натъртила. Нора изпадаше в поредната си нирвана, когато привърших. Нора се обърна с лице към мен и хвана ръката ми. Беше толкова отпусната и вече заспиваше. Придърпа ме и ме дари с дълга сладка целувка. Помоли ме да съблека дрехите й и да я завия. Отидох да изключа телевизора в хола. Върнах се в спалнята и се съблякох. И аз бях не по-малко изморен от Нора. Легнах си. Нора ме усети, че лягам и се обърна към мен и положи глава на гърдите ми.
-Лека нощ, Ник.. - каза тихо тя.
-Лека нощ, любов моя - отвърнах. Двамата потънахме в дълбоки сънища..
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeСря Яну 04, 2012 7:45 pm

2:04; 2:16; 2:32
Ъргх. Опитах се да гледам навсякъде, но не и в часовника. Когато го наблюдавах, имах чувството, че времето минава още по-бавно.
От половин час се опитвах да заспя, но без успех. Сякаш мозъкът ми не искаше да се отпусне. Усещах, че ми се спи, а и клепачите ми се затваряха, но всеки път щом притворих очи, започвах да се въртя неспокойно и всичко отиваше по дяволите. Бях ставала точно 3 пъти, първият, за да отида до тоалетна, вторият, за да си налея чаша вода, и третият, за да се разходя из къщата.
2:56
Не издържах повече и тихо се измъкнах от леглото. Прекосих с тихи стъпки стаята и се отправих към хола. Включих телевизора и се загледах в някакъв филм.

**

Целувка по челото. Целувка по нослето. Целувка по бузката. Целувка по устните.
Отворих очи сънено и веднага ги затворих при вида на слънчевата светлина, която нахлуваше от прозореца. Разтърках лицето си и се изправих. Щом го направих, усетих болка в кръста, врата и краката.
- Ъргх.
- Добро утро, спяща красавице. - поздрави ме Ник бодро. - Може ли да те попитам какво правиш тук?
- Не можах да заспя и дойдох да гледам телевизия. Явно съм задрямала по някое време. И ясно защо, филмът, който даваха, беше ужасно скучен.
Ник се засмя. А аз простенах.
- Уф, вратът ме боли. И главата.
- Да ти направя едно кафе, съкровище?
Върнете се в началото Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeСря Яну 04, 2012 8:00 pm

-Да ти направя едно кафе, съкровище-попитах Нора.
-Не бих ти отказала, Ник - каза още сънено Нора. Тръгнах към кухнята, а Нора се дотътри след мен. Направих й кафе както тя обичаше. Тя се беше настанила на любимото си място - на плота. Поднесох й го с целувка. Нора само се усмихна. Явно болката във врата й и в главата беше доста силна. Отидох да взема хапче за глава от аптечката. Нора го изпи с надеждата, че ще й помогне. Отидохме в хола и бързо наредих на Нора:
- Днес Вие, госпожице, ще лежите тук и ще си почивате..- Нора се опита да възрази, но я прекъснах. - Не приемам възражения. От вашият инат да ми купите коледен подарък, за който не бяхте длъжна, и затова, че се пребихте на ледената пързалка, днес сте настинала. Затова днес командвам аз - завърших с нарежданията си и се усмихнах гадно на Нора, а тя се нацупи. Отидох в кухнята и направих няколко фреша, препечени филийки, масло, мед и сирене. Взех масичката за закуска в леглото. Поставих всичката храна пред Нора и казах:
- Яж.., иначе няма да те обичам - казах и се разсмях.
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeСъб Яну 07, 2012 8:00 pm

- Яж, иначе няма да те обичам - каза той и се разсмя.
Нацупих се, тромаво взех вилицата и боцнах едно парче сирене. Не стига че бях в лошо настроение, а и гаджето ми ми поставяше условия. Наистина не ми се ядеше, но се насилих да изям поне половината от количеството в чинията. Когато осъзнах защо наистина го направих, въздъхнах още по-раздразнено:
- Грр. Каквото и да правиш, аз пак те обичам. Уф. И да ми кажеш да ти изпера дрехите, аз пак ще го направя, защото те обичам. Уф.
Вместо да се засмее или да ме целуне, той повдигна вежди учудено.
- Наистина? Би ми изпрала дрехите?
- Не. Казах го метафорично. Не си го и помисляй.
Сега вече се засмя.
- Добре, хубаво. Обаче ще трябва да изядеш всичко в чинията, включително и филийките. Иначе няма да те глезя цял ден. Хм, загубата ще е твоя. Масажирам много добре - каза той самодоволно.
Погледнах го смразяващо, взех едната филийка, намазах я с мед и отхапах голямо парче.
- Само не ме карай да ям останалата с масло. Предпочитам с мед.
Той завъртя очи.
- Добре, хубаво, няма да настоявам.
След обилната закуска и няколкото хапчета за глава се почувствах леко по-добре, но не си признах. Определено нямаше да загубя предстоящия ден, като изръся, че няма нужда да ме глези, защото съм здрава.
Прекарахме деня на дивана и почти не станахме оттам. Ник ме глезеше по всякакви възможни начини и ми беше изключително приятно. Докато се осъзнах, през прозореца вече не нахлуваше толкова светлина, а отсрещните магазини затваряха. Погледнах часовника. Бях леко закъсняла, но все пак добавих:
- Беше изключително мил и щедър днес. Ще ти се отплатя, като ти сготвя най-вкусната вечеря на света.
- Ще ми се отплатиш само с това? - вдигна пренебрежително вежди той.
Замерих го с близката възглавница и станах развеселено.
След час и половина се бяхме настанили на масата. Бях се престарала и днешното меню включваше: салата, макарони със задушени зеленчуци и шоколадови мъфини. В момента Ник лакомо облизваше останалия шоколадов сироп от чинията си и с надежда се оглеждаше за тавата с десерта. Хванах лицето му и го обърнах към мен с думите:
- Не, господинчо, определено за днес ти стига. Не бих искала гаджето ми да надебелее, а още по-малко заради мен, нали?
Той се нацупи като дете, но аз го целунах.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeСъб Яну 07, 2012 8:41 pm

- Не, господинчо, определено за днес ти стига. Не бих искала гаджето ми да надебелее, а още по-малко заради мен, нали?
Нацупих се, а Нора ме целуна.
Станах, хванах я на ръце и тръгнах да я нося към спалнята. Нора остана в неведение какво ще правя. Оставих я легнала на леглото и й казах:
-И така, госпожице..Трябва да се разберем по един въпрос. Тук всеки има правото да яде колкото си иска, въпреки обстоятелствата...А щом не искате гаджето Ви да не напълнее, трябва да му позволите това - свърших с тирадата си и започнах да гъделичкам Нора. Тя взе да се гърчи и да се смее. Придърпа ме на леглото и започна да ме гъделичка. Този вид тренировка ни харесваше. Не знаех колко време "тренирахме", но не беше никак малко. През прозореца на спалнята видях, че навън е тъмно.
Успокоихме се и легнахме задъхани. Нора сложи глава на гърдите ми.
-Ник, сърцето ти направо ще изскочи - каза Нора и започна да се смее.
-Не, че и твоето не прави същото - отвърнах и се разсмях. - Нора, обичам те..Повече от всичко.
-И аз те обичам Ник - каза тя и ме целуна сладко. Продължихме целувката. Намерих края на тениската на Нора и пъхнах ръката си отдолу. Започнах да галя корема й. Хванах тениската й и я изхлузих. Отново започнахме да се целуваме.

Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeНед Яну 08, 2012 10:34 am

Нощта беше толкова прекрасна, колкото и предишната.
Събудих се от тракането на някакъв предмет. Изхлузих се учудено от леглото и се загърнах с един чаршаф. Запътих се към хола, откъдето идваше шумът. Ник се беше качил на един стол и поправяше лампата.
Загледах го развеселено и той ми се усмихна.
- Какво да правя, в тази къща всичко се разваля.
Засмях се и го целунах за добро утро.
Закусвахме мълчаливо. Не можех да потисна онова чувство, което се беше загнездило в мен от вчера. Беше ми тъжно, че след два дни ще трябва да си тръгна оттук. Дори не исках да си помисля за факта, че след три дни трябва да отида отново в Хогуортс.
Ник забеляза замисленото ми изражение.
- Хей, какво има?
Въздъхнах.
- Няма нищо, просто .. не искам да си тръгвам. Още по-малко искам да се върна в Хогуортс.
Той придърпа стола си към моя и ме погали по лицето.
- Знам, но ще трябва да издържиш. Още малко остана до края на учебната година. И тогава ще бъдем всеки ден заедно и ще прекараме едно незабравимо лято - каза той усмихнато. - Пък и не вярвам, че ще се чувстваш винаги така там. Сигурен съм, че ще се отърсиш от тези мисли и когато се върнеш, ще се сближиш с много повече хора.
- Надявам се, Ник, надявам се.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeНед Яну 08, 2012 2:02 pm

След като решихме проблема на Нора започнахме да обсъждаме какво ще правим днес. Щяхме да си направим битка със снежни топки, да гледаме филм и да си сготвим нещо на скарата. Докато раздигах масата и миех чиниите, Нора разказваше някакви забавни случки от детството си. Отидохме да се облечем и излязохме в задния двор.
Не бях изчистил пътеките, а снегът, който валя този път хич не беше малко. Нора вървеше напред. Докато правеше първите крачки в снега, аз я бутнах настрани в снега. Тя се засмя и направи снежен ангел. Започнах да мятам снежни топки върху нея, а тя се опитваше да се предпази. Приближи се бързо до мен, хвана ме за ръката и ме бутна в снега. Нора се опита се да ми отмъсти, но не можа, защото след първата снежна топка я бях дръпнал, и тя се озова върху мен. Тя избухна в смях, който не стихна даже когато започнахме да се въртим на кълбо из целия двор. Ту се смееше истерично, ту спираше да си поеме дъх. Правехме снежни ангели, направихме си и снежен човек. След като се наиграхме се прибрахме.
Аз бях мокър, а Нора беше в най-чудесното си настроение. "Успях да оправя настроението й"-казах си наум и се усмихнах.
- Отивам да си пусна душ - казах. - Ако искаш иди и си избери един филм, който да гледаме.
Влязох в банята. Съблякох всичките си дрехи и ги оставих на пода. Влязох под душа. Докато се къпех си мислех за изминалата ваканция и за спомените, които ще остави и у двама ни. Излязох, увих хавлия около кръста си и излязох от банята. Хвърлих дрехите си за пране и слязох при Нора. Тя вече беше пуснала филм.
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeСъб Яну 14, 2012 6:15 pm

Избрах някаква комедия и се отпуснах на дивана. Ник влезе само по хавлия и щях да изпусна нахапаната ябълка в ръката ми.
- Не е честно да идваш при мен в този вид - промърморих намръщено.
Той ми се ухили самодоволно, целуна ме и отиде към спалнята. След няколко минути вече бяхме сгушени и похапвахме пуканки. Е, той похапваше пуканки, аз държах една огромна чиния с ябълки, портокали, мандарини и кивита и доволно се усмихвах.
- Надявам се училището да не ни попречи да се виждаме често - каза изведнъж Ник и ме придърпа по-близо до себе си.
- Аз също. Мм, определено ще намирам време за теб, ако се появяваш винаги полугол. Е, може и мъъничко да ревнувам от другите момичета, които ще те зяпат.
Той се засмя.
- Е, тогава ще се постарая да изпълня желанието ти.
Вечеряхме, подредихме бъркотията, която бяхме направили днес и се приготвихме. Докато се сгушвах в завивките, той ме прегърна през рамо и ме целуна.

**

- Нора!
Изпуфтях раздразнено, издърпах възглавницата изпод себе си и я притиснах върху главата ми.
Завивките ми изчезнаха и се претърколих на земята.
- Ник! Защо правиш подобни глупости?
- Защото закъсняваме! 9:30 е, а ти още не си станала, не си си оправила и багажа! В 10:00 тръгва влакът за Хогуортс, а ние имаме 10 минути път дотам, така че предлагам да се разбързаш, скъпа!
Рипнах от леглото и започнах да пъхам дрехите ми в куфара си.
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeЧет Юни 28, 2012 8:14 pm

Времето беше перфектно, слънцето напичаше, но подухваше лек, хладен и приятен ветрец и се чувствах прекрасно. Не само заради факта, че лятото е любимият ми сезон, но също така и заради липсата на училищни занятия - това най ми харесваше.
С Ник не се бяхме виждали само от две седмици, но те се оказаха две години в съзнанието ми. Липсваше ми ужасно, неописуемо много - и усмивката му, и целувките му, и просто присъствието му. През това време бях със семейството си, той също със своето. Веднага щом се освободихме от роднините, нуждата да сме заедно надделя. Ето ме сега, слизайки уморено от влака, претъпкан с пътници, желаещи да се доберат до изходите колкото се може по-бързо. Беше истинска жега вътре и затова когато пристъпих напред, вдишах дълбоко чистия въздух и се усмихнах.
Бързо се добрах до къщата му и ентусиазирано почуках. След съвсем кратко време вратата се отвори и пред мен изникна ухиленото лице, за което мечтаех от дни.
Предварително бях оставила багажа си на верандата, за да мога да му се хвърля, когато се появи, и точно това направих. Беше леко изненадан, но успя да ме задържи в ръцете си, а аз го целунах. Когато се отдръпнахме, той със самодоволна усмивка рече:
- Май съм ти липсвал прекалено много, а, красавице?
Кимнах усмихнато и той намести едно немирно кичурче коса зад ухото ми.
- Не колкото ти на мен. - и ме целуна по нослето.
- Още от вратата започна с лигавите фрази - засмяно отбележих.
Той се престори на безкрайно обиден и каза делово:
- Лигави, да, но ти харесват.
Не можех да отрека, затова просто го поведох навътре. Внесохме багажа ми и се настаних на дивана, докато той донесе най-различни плодове. Пуснахме музика като фон и се впуснахме в дълги разговори за това кой как е прекарал времето.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeПон Юли 02, 2012 6:12 pm

Вече втора седмица бях във ваканция. Завърших успешно 6-ти курс. Оставаше още само 1 година, която очаквах да завърши с нетърпение. Първите 2 седмици от ваканцията не прекарах кой знае колко добре, защото плановете ми за лятото бяха различни. Планирах да съм цяло лято с Нора и да бъде нашата невероятна ваканция, но веднага щом свършихме училище родителите ни ни разделиха. Вече 3-ти ден бях абсолютно сам вкъщи, а и не можех да се свържа с Нора. Слушах нашата песен (https://www.youtube.com/watch?v=j4y-RzVGrHg) вече хиляден път, но не ми омръзваше. Бях се излегнал на дивана в хола, вън беше 25 градуса...Отново бях потънал в мисли за любимата си, слушайки песента ни, когато изведнъж се звънна на външната врата. С охлювска скорост се дотътрих до вратата и погледнах през шпионката. Видях усмихнатото лице на Нора и бързо отворих вратата. Още не бях отворил вратата напълно, когато Нора ми се нахвърли. Целуна ме сладко. Устните ми бяха гладни за нейните устни вече 2-ра седмица.
- Май съм ти липсвал прекалено много, а, красавице - попитах с усмивка. Нора кимна в отговор, а аз отместих кичурче коса от лицето й.
- Не колкото ти на мен - казах и я целунах по нослето.
- Още от вратата започна с лигавите фрази - ухилено отбеляза Нора.
- Лигави, да, но ти харесват - отвърнах с тон, като имитирах обиденост.
Внесохме багажа на Нора в спалнята и се настанихме в хола. Хапвахме различни плодове и си разказвахме взаимно кой как е прекарал седмицата с родителите си.

Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitimeПет Юли 13, 2012 6:50 pm

Имах толкова за разказване, че сякаш не млъкнах часове - не знам как не му омръзна да слуша за походите из планините, кратките почивки на морето и останалите лудории, в които се впуснах със семейството ми през тези две седмици далеч от него. Признавам, че не ми беше и неприятно, защото не бях виждала сестрите си от много време и прекараното с тях време ми се отрази много добре. Когато привърших "безкрайните" си разкази, Ник не изглеждаше отегчен, нито раздразнен - на лицето му беше изписана сладка усмивка и той ме придърпа към себе си и ме целуна по челото с думите:
- Много се радвам, че си се забавлявала, мила.
Целунах го и докато той започна да разказва, се отправихме към кухнята и се опитах да сътворя някакво бързо, но вкусно ястие.
Когато седнахме да вечеряме, с почуда загледах как приятелят ми лакомо поглъща храната.
- Ял ли си изобщо нещо домашно приготвено през тези две седмици? - засмяно попитах.
Той като че ли леко се обиди, вирна глава и заяви:
- За твоя информация, мила, аз действително мога да готвя - не като теб, разбира се, но поне мога да успея да се изхраня, докато ти се появиш. А и все пак бях със семейството си ..
- Добре, добре, няма да подхващам тази тема повече - казах нежно, а той се усмихна доволно.
Преместихме се отново на познатия диван и се зачудихме какво ще правим на следващия ден.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Nick`s house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nick`s house   Nick`s house Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Nick`s house
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter fan forum :: Преди училище :: Из Лондон :: Домовете-
Идете на: