Harry Potter fan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter fan forum

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
Около езерото Icon_minitimeСъб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
Около езерото Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
Около езерото Icon_minitimeВто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
Около езерото Icon_minitimeСъб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
Около езерото Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
Около езерото Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
Около езерото Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Около езерото Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
Около езерото Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock
Около езерото 3991067TОколо езерото I_voting_barОколо езерото 3991070A 
Пандора Лиманс
Около езерото 3991067TОколо езерото I_voting_barОколо езерото 3991070A 
Кейт Грейнджър
Около езерото 3991067TОколо езерото I_voting_barОколо езерото 3991070A 
Нора Лопес
Около езерото 3991067TОколо езерото I_voting_barОколо езерото 3991070A 
Касандра Грас-Уейл
Около езерото 3991067TОколо езерото I_voting_barОколо езерото 3991070A 
The Headmaster
Около езерото 3991067TОколо езерото I_voting_barОколо езерото 3991070A 
Роуз Уизли
Около езерото 3991067TОколо езерото I_voting_barОколо езерото 3991070A 
Джаки Потър
Около езерото 3991067TОколо езерото I_voting_barОколо езерото 3991070A 
Ривър Ларош
Около езерото 3991067TОколо езерото I_voting_barОколо езерото 3991070A 
Себастиян Дивайн
Около езерото 3991067TОколо езерото I_voting_barОколо езерото 3991070A 
Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:


Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Чет Апр 21, 2022 9:49 pm
Статистика
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

 

 Около езерото

Go down 
+8
Лилия Григори
Никълъс Грийн
Нора Лопес
Дафни Бенет
Дженифър Маклол
Джаки Потър
Kate Woodstock
The Headmaster
12 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
The Headmaster

The Headmaster



Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 10:21 pm

Черното езеро, което крие толкова мрачни тайни... Но около него винаги има приличен брой ученици, които си пишат домашните или се забавляват по свой си начин.
Върнете се в началото Go down
http://harrypotter.ohmylife.net
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 5:42 pm

Кейт отиде до езерото.Седна на брега и се загледа във вълните.Толкова мисли и се въртяха в главата,но днес бе решена да ги пренебрегне всичките.И да помисли малко за себе си на спокойствие.
Тъкмо когато мислеше да се излегне спокойно на тревата,до нея дойде едно момиче от по-малките курсове,която изглежда май за първи път виждаше езерото.Уудсток въздъхна.И тогава се сети,че май я беше виждала в общата стая...да,когато беше с Бастиян.
-Здравей!Да се запознаем?-предложи учтиво и се усмихна.-Аз съм Кейт.Кейт Уудсток.
Върнете се в началото Go down
Джаки Потър

Джаки Потър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още нямам ;(( Жалко нямам търпение ..

Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 5:51 pm

Момичето беше решено да си почине малко от всичките уроци. Искаше да отиде малко навън. Излезе от училището и тръгна да се разхожда навън. Колко е голямо тук мислеше си тя и колко красиво. Чу шума на вода наоколо. Тръгна след него. Колко оспокояващо. Щеше да седне и тогава чу че някой я заговаря. Нея? Как никой не знае коя е. Момичето я попита как се казва. Изглеждаше добра. Спомена че се казва Кейт Уудсток. Момичето не знаеше какво да прави не я биваше в тези работи.
-Здравей, Аз съм Джаки Джаки Потър - Каза леко плахо момичето - Приятено ми е да се запознаем.
Чу своите думи да минават покрай ушите и .. Седна до Кейт и се загледа в реката. Напомняше и за Дома ... Имаше близа до тях река и беше пораснала с звуците на водата когато беше нервна или изплашена да чуе водата се оправяше на мига ...
-Кейт какво правиш тук?
Върнете се в началото Go down
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 6:11 pm

Кейт гледаше с крайчеца на окото си момичето,което сядаше до нея.Джаки Потър,беше казала че се казва.
-Кейт какво правиш тук?
-Ами търся усамотение.Умръзна ми от цялата шумотевица в замъка и се надявах тук поне да намеря отмора.-Кейт се усмихна.Загледа се в листата,които падаха от дърветата до тях и направи лесна магия с която те се завъртяха в кръг около тях и отново се върнаха на клоните,от които бяха паднали.Как не и се искаше да свършва лятото...но ето че есента бе в началото си.
-А ти какво правиш тук?-попита Кейт любезно загледана в малкото телце на момиченцето до нея.Спомни си времето,когато бе първокурсничка и не можеше да повярва,че някога и тя е била толкова малка..-Потър..да не би по някакъв начин да си свързана с прочутото семейство на Хари Потър?-попита.
Върнете се в началото Go down
Джаки Потър

Джаки Потър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още нямам ;(( Жалко нямам търпение ..

Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 6:18 pm

Ох не. Надяваше се че този въпрос няма да изкочи от никой уста. Защо точно този въпрос от всички други възможни въпроси. Мразеше да говори за семейството си!Винеги когато казваше кой е дядо и всички ости се отваряха толкова голямо че можеха да лапнат муха. Повечето я харесваха само заради смейството си. Мразеше това семейство! Защо него? Защо??
-Ами исках да почина от всички тези уроци и шумотевица от замъка .. И относно другия ти въпрос ... - момичето млъкна. няколко минути тягостно мълчание най накрая събра смелост да го каже ...
-Да Хари Потър ми е дядо. Никога не съм гопознавала нито пък баба нито пък татко - като каза това момичето се наведе така че кейт да не може да види сълзите и ..
Върнете се в началото Go down
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 6:33 pm

Това и се стори толкова странно!Как така,най-почитаното семейство в магъосническия свят,биха се отнесли така с техен потомък?..Кейт замъча и изкара едн аносна кърпичка от джоба си.
-Не плачи,Джаки...Ето..-каза Кейт тихичко,тъй като усещаше че тя не искаше да види че плаче.Подейства и утешително,когато видя първокурсничката да взима кърпичката и да бърше лицето си.
-По-добре ли си?-попита Кейт.-Но Джаки,как се е случило това?Наистина не разбирам...-Кейт беше доста озадачена и й стана тъжно за Джаки.
Върнете се в началото Go down
Джаки Потър

Джаки Потър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още нямам ;(( Жалко нямам търпение ..

Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 6:42 pm

Джаки се чустваше ужасно когато говореше за семейството си. Но трябваше да отговори. Тя обесни че баба и и дядо и бяха починали много преди разждането. Майка и била една от тяхните дъщери. След смърта им тя си намерила мъж който много обичала. Живели заедно няколко години заедно. Когато майка и забременяла баща и се паникюсал че не е готов да има дете и ги напуснал. Така след няколко месеца майката на Джаки родила съвсем сама. Един Два месеца не била на себе си от щастие. Но после я обзела скръб. Майка и се самоубила и тя останала сираче. Не познавала никой от семейството си. Същата съдба като на дядо и. Е така я отвели в дом на сираци ...
След историята си се почуства по добре че го е споделила. Не беше казвала на никой. Беше малка но не се нуждаеше от съжеление. Но за да разчупи обстановката каза:
- Е ами твоето семейство кейт?
Върнете се в началото Go down
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 7:09 pm

Keйт остана вслушана в разкара на Джаки.Направо не знаеше какво да каже.
-Ами аз съм родена в семейство на мъгъл и магъосница.Нашите са разделени,сестра ми живееше при баща ни и учи в Дурмщранг.Не съм я виждала отдавна.Тя,така да се каже тръгна по лош път.Напусна татко и сега е в неизвестност.-каза Кейт загледана във вълните...ах,Джейни,в какво си се забъркала...не искаше да мисли обаче по този въпрос.Не можеше да направи нищо.Най-добрите хора в това я търсеха и засега без успех..какво можеше да направи Кейт?Въпреки това нежкото усещане не я напускаше..
-Харесва ли ти Хогуортс?-попита накрая след кратко мълчание,а и за да отклони темата.Не и се говореше много по този въпрос за семействата.
Върнете се в началото Go down
Джаки Потър

Джаки Потър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още нямам ;(( Жалко нямам търпение ..

Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 8:16 am

Джаки Устана впечатлена от историята й. Но поне тя познаваше повечето си родители. Тя не познаваше никой. Най-накрая кейт я попита дали и харесва хогуортс.
-Да харесва ми , предпочитам го повече от колкото дома... Само тези отвари ме подлудяват.Значи тази година ще ти е последната в хогуортс. С какво искаш да се занимаваш когато завършиш? - Джаки се легна на тревата и почака отговора на Кейт
Върнете се в началото Go down
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 10:56 am

-Всъщност тази ми е пред последната.-каза Кейт и се усмихна на Джаки.-Шести курс съм..а относно въпроса с какво искам да се занимавам като завърша-много ме привлича длъжността ЗСЧИ,като преподавател,но и искам да стана аврор..още не съм решила.
Брюнетката остана заслушана в прибоя..а може би щеше да тръгне да търси сестра си?Може би щеше да има успех,за разлика от търсачите й...сигурна беше,че е жива,просто се беше забъркала с лоши хора и тя щеше да я измъкне,независимо дали искаше..или ако не успееше,може би щеше да остане при нея,за да се грижи за по-малката си сестра.
-Джаки,аз трябва да тръгвам.Имам домашни.Но сигурно често ще се виждаме наоколо и в кулата Грифиндор.Успех със занятията!-пожела Кейт.Ръкува се с първокурсничката и тръгна към замъка.
Върнете се в началото Go down
Джаки Потър

Джаки Потър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още нямам ;(( Жалко нямам търпение ..

Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 11:09 am

Малко след кто момичето си тръгна Джаки остана на брега на езерото. Увери се че няма никой и се приближи. Топна си краката. Малко намокри мантията си но нищо няма да се забележи. Имаше много мисли в главата. Твърде много. За сестрата на Кейт , за собственото си смейство , но най-много за дядо си. Хари Потър. Дали наистина той ми е дядо или просто за ме излъгали в Дома за сираци. А дали защото той ми е дядо никой не искаше да ме вземе? Тряваше да си избистри ума. Свали си мантията и я сложи на брега. Устана само по стари дънки и фланелка. Гмурна се в водата. Колко беше успокояващо. В дома често ислизаше нощем и влизаше в реката. Обичаше водата.
Поплува още десетина минути и излезе. Беше чисто мокра. Направи магия с която дрехите й да се изсушат. Ах топло и приятно. Облече мантията и си изсуши косата. Доспа и се. Май се беше изморила твърде много. Падна на земята и заспа...
След няколко часа се събуди провери колко е времето
- О боже мой! Ще закъснея за вечеря! Почна да тича към замъка препъна се няколко пъти най- накрая влезе ...

На езерото вече нямаше никой ...
Върнете се в началото Go down
Дженифър Маклол

Дженифър Маклол



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Нямам още..;(Е, ще трябва да почакам!

Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 11:39 am

Дженифър бе много отекчена, затова реши да отиде около езерото, за да подиша чист въздух. Тя се качи на дървото, за да погледа небето. "Никога не бях виждала толкова зелени листа"- мислеше си тя. Започна да слиза с мисалта за дома и баща си. Дали бе добре? Тя знаеше, че братята й са малко расеяни, затова бе леко притеснена въпреки, че са магьосниците. След като легна на тревата, тя покри затвори очи заради ослепяващото слънце. След известно време стана по-тъмно заради сянката на едно момиче.
Върнете се в началото Go down
Дафни Бенет

Дафни Бенет



Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 11:45 am

Слънцето грееше и озъряваше всичко със своите игриви лъчи.Времето беше хубаво за една кратка разходка около езерото.Когато Дафни пристигна там нямаше почти никой освен една първокурсничка,но на нея това не й пречеше.
-Здравей,може ли да седна до теб?-попита тя.
Гледката беше незаменима.Лек ветрец само разрошваше леко косата й.
-Аз съм Дафни,а ти трябва да си...?-чакаше да продължи.
Върнете се в началото Go down
http://fairview-magic.bulgarianforum.net/
Дженифър Маклол

Дженифър Маклол



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Нямам още..;(Е, ще трябва да почакам!

Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 11:57 am

Аз спрях да си лежа и седнах. Момичето изглеждаше, че бе от по-горните класове, 5-ти, 6-ти. Изведнъж тя попита:
-Здравей,може ли да седна до теб?-тя седна. Според мен бе мила. Малко почака и каза-Аз съм Дафни,а ти трябва да си...?
Тя зачака отговор и за да не я отекча отговорих:
-Дженифър от Хафълпаф, първи курс.-Прозвуча малко притеснително, но я попитах.-Мислиш ли, че ветрецът е свеж?
Загледах се в една доста голяма сова в небето и зачаках.''Какво ли правеше..''мислеше си тя, но Дафни отговори.
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 4:22 pm

Валеше дъжд, знам. Но исках да се разходя и да проясня мислите си. Взех си любимия син суичер и излязох в двора на училището. Запътих се към езерото. Не спирах да вървя, слушайки любимата ми група Marianas Trench. Обичах да вали. Не, поправка: обичах да ме вали. Беше толкова освежаващо и приятно, съживяваше ме и ме правеше .. щастлива, свободна. Свалих си качулката и вдигнах глава към небето. След по-малко от минута цялата бях подгизнала, но въпреки това затворих очи и се усмихнах широко.
Изведнъж усетих как някой ме потупа по рамото. Обърнах се и видях едно момче да стои и да ме гледа учудено.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 4:34 pm

Страшно ми се разхождаше под дъжда. Чух за прословутото езеро и реших да отида там. Понеже бях нов не знаех пътя, но за изненада го уцелих. Когато стигнах вече бях мокър и видях, че не съм сам. Едно русокосо момиче седеше там, вдигнала лице нагоре. Приближих я и видях, че е със слушалки. Реших да я заговоря, и без това ми беше адски скучно. И да бях казал нещо, тя нямаше да ме чуе, затова сложих ръката си на рамото й. Тя се сепна и се обърна. Свали едната си слушалка и ме погледна в очите.
-Здрасти-каза тя и се усмихна леко. -Какво правиш тук-попита тя, като остана със същата усмивка.
-Същото бих те попитал и аз-казах и се засмях. Тя също се засмя.
-Приятно ми е, аз съм Ник-казах и подадох ръка, като се усмихнах. Тя също подаде ръка и се представи. Казаваше се Нора и докато се представяше леко се изчерви.
-Искаш ли да се разходим-попитах и изчаках отговорът на момичето. Вече усещах влагата под подгизналата си риза..
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 4:42 pm

- Разбира се - отговорих аз. Малко компания нямаше да ми навреди.
Започнахме да вървим. Забелязах, че и той беше целият мокър, но като че ли не обръщаше внимание на този факт. Е, явно аз не бях единствената, която обичаше дъжда.
- Е, от кой дом си? Харесва ли ти училището? - беше ми любопитно какво мисли той. Изглеждаше много мил.
- От Грифиндор, шести курс съм. Да, много е хубаво тук. Наистина е магическо - каза той и и двамата се разсмяхме.
- Определено. Аз също съм шести курс, но от Хафълпаф - при изричането на дома ми нямаше как да не се усмихна - винаги бях искала да попадна там. Зададох и следващия си въпрос:
- Откъде си, Ник?
Върнете се в началото Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 5:06 pm

-Откъде си, Ник-попита тя.
-От Лондон-казах и се засмях. Стигнахме до някаква горичка и седнахме под дърветата. И двамата бяхме мокри до кости. Явно суитчърът на Нора беше доста дебел, защото телефонът й беше незасегнат, а от него се чуваше музиката от слушалките й. Имаше нещо специално в това момиче и един въпрос ме глождеше, още откакто се запознахме.
-Хм, Нора-започнах неуверено.-Ти имаш ли си приятел-попитах и се изчервих.

P.S. Сори, че се забавих и че е късо..
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 5:15 pm

- Не, нямам. Доста често съм .. срамежлива, така да се каже - отговорих аз.
- Определено не ми изглеждаш срамежлива - каза Ник и аз се засмях. Да, беше вярно, през повечето време си давах вид на момиче със самочувствие, но всъщност бях доста неуверена в себе си.
- Ами ти? Имаш ли си приятелка? - попитах на свой ред аз. Надявах се да няма ..
- Не, аз също нямам - каза той и се усмихна.
- Защо? Сигурна съм, че много момичета с радост биха играли ролята на твоя приятелка - казах аз и се изчервих от собствените си думи.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 5:27 pm

-И аз така си мислех, но нямам приятелка. Нито обожателка..-казах с нотка на самосъжаление. Но се усмихнах и добавих-Е, никога не е късно..-Нора се засмя.
Нора не беше като другите момичета..Беше красива, със сини очи..Харесваше ми и беше въпрос на време да започна да го показвам.
-Искаш ли да..-започна тя, а аз се обърнах към нея. Погледнах я право в очите и тя спря да говори. Започнах да се приближавам лицето си бавно до нея. Тя затвори бавно очите си. Затворих и своите. Приближих се още малко и я целунах. Устните ни се сляха. Прегърнах я и я приближих до себе си. Целувката се задълбочи..
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 5:44 pm

От тази неочаквана целувка ми се подкосиха краката. Да, много ми хареса. Той ме прегърна, аз него също. Зарових пръсти в косата му и се усмихнах между целувката. Ник беше мил, сладък и забавен и веднага го харесах. Надявах се нещо да се получи между нас.
Когато вече не ни достигаше въздух, и двамата се отдръпнахме, усмихнати широко.
- Уау - казах аз, като дишах учестено. Той се засмя и ме прегърна през рамо.

Малко е кратичко, извинявай ..
Върнете се в началото Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 6:29 pm

Сложих Нора в скута си. Прегърнах я и я целунах. Толкова много я харесвах. Най-накрая нещо озари живота ми. Започнахме отново да се целуваме. Целувките с Нора бяха невероятни. Толкова чувство, толкова топлина... Продължаваше да вали, смрачаваше се, а ние продължавахме да сме мокри. Трябваше да се приберем, иначе щяхме да настинем. Хванах Нора на ръце и тръгнахме към замъка. Тя ме беше прегърнала през рамо и мило ми се усмихваше. От време на време ме целуваше.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 5:33 pm

Днес времето, като по чудо беше хубаво. Реших пак да отида до езерото. Беше ми направило голямо впечатление. Още при първото посещение Езерото се превърна в любимото ми място. Седнах под едно дърво и се загледах в далечината. Сетих се за Нора и за снощи. За целувките й, за любовта ми към нея...Едно от най-хубавите неща, които се бяха случвали в живота ми. Мислите ме бяха обзели, когато чух стъпки зад себе си. Обърнах се и видях...
Върнете се в началото Go down
Лилия Григори
Префект
Лилия Григори



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 5:49 pm

Времето навън беше топло, което беше изненадващо. По това време на годината попринцип малко е хладно, но днес беше изключение. Не ми се стоеше в училище затова се запътих към езерото. Веднага щом стъпих в тревата си събух обувките. Обичах да усещам тревата между пръстите си. Поех си дълбоко дъх и тръгнах бавно напред. Оглеждах се около себе си за познати физиономии, но такива не видях. Когато стигнах до езерото видях, че под дървото има някакво момче. Реших да не му преча и да се насоча в друга посока, но още щом направих първата крачка се строполих на земята. Момчето се обърна. Изругах тихо на глас, станах и казах:
- Извинявай, не исках да те притеснявам. - Леко се усмихнах и изтупах дрехите си..
Върнете се в началото Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 6:07 pm

-Не, няма нищо-казах и се усмихнах. -Заповядай.
-Мерси, но не искам да те притеснявам-каза тя и леко се изчерви.
-Няма проблем, не ми пречиш-усмихнах се още веднъж. -Приятно ми е. Аз съм Ник-подадох ръка. -Приятно ми е.
-Аз съм Лилия..Лили-каза тя и погледна надолу. -На мен също ми е приятно. Наистина ли не те притеснявам?
-Не, спокойно, просто..не очаквах някой да се промъкне зад гърба ми и да се струполи така-казах и се разсмях.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Около езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Около езерото   Около езерото Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Около езерото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter fan forum :: Хогуортс :: Двора на училището-
Идете на: