Harry Potter fan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter fan forum

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeСъб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeВто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeСъб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock
troll in the dungeon [flood topic] 3991067Ttroll in the dungeon [flood topic] I_voting_bartroll in the dungeon [flood topic] 3991070A 
Пандора Лиманс
troll in the dungeon [flood topic] 3991067Ttroll in the dungeon [flood topic] I_voting_bartroll in the dungeon [flood topic] 3991070A 
Кейт Грейнджър
troll in the dungeon [flood topic] 3991067Ttroll in the dungeon [flood topic] I_voting_bartroll in the dungeon [flood topic] 3991070A 
Нора Лопес
troll in the dungeon [flood topic] 3991067Ttroll in the dungeon [flood topic] I_voting_bartroll in the dungeon [flood topic] 3991070A 
Касандра Грас-Уейл
troll in the dungeon [flood topic] 3991067Ttroll in the dungeon [flood topic] I_voting_bartroll in the dungeon [flood topic] 3991070A 
The Headmaster
troll in the dungeon [flood topic] 3991067Ttroll in the dungeon [flood topic] I_voting_bartroll in the dungeon [flood topic] 3991070A 
Роуз Уизли
troll in the dungeon [flood topic] 3991067Ttroll in the dungeon [flood topic] I_voting_bartroll in the dungeon [flood topic] 3991070A 
Джаки Потър
troll in the dungeon [flood topic] 3991067Ttroll in the dungeon [flood topic] I_voting_bartroll in the dungeon [flood topic] 3991070A 
Ривър Ларош
troll in the dungeon [flood topic] 3991067Ttroll in the dungeon [flood topic] I_voting_bartroll in the dungeon [flood topic] 3991070A 
Себастиян Дивайн
troll in the dungeon [flood topic] 3991067Ttroll in the dungeon [flood topic] I_voting_bartroll in the dungeon [flood topic] 3991070A 
Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:


Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Чет Апр 21, 2022 9:49 pm
Статистика
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

 

 troll in the dungeon [flood topic]

Go down 
+7
Кейт Грейнджър
Eveline Bordeaux
Касандра Грас-Уейл
Роуз Уизли
Нора Лопес
Kate Woodstock
The Headmaster
11 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
The Headmaster

The Headmaster



troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 3:11 pm

troll in the dungeon [flood topic] 3018029821
Върнете се в началото Go down
http://harrypotter.ohmylife.net
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 6:30 pm

Здравейте!! ^^ Оф,цял ден без форума,направо откачих...а сега няма да имам кой знае колко време за него :(

Новия лик на форума излгежда чудесно,много ама страшно много ми харесва^^
и честито на грифиндорци отново спечелихме купата,иеййй ^^^
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 6:59 pm

Здравейте на всички : )
Честито, Кейт. Аз пък съм супер горда, че Хафълпаф е на второ място и то защото от всички хафълпафци аз имам най-голямата заслуга (не искам да се фукам, нито си измислям, просто така, както виждам статистиките на другите от моя дом). Ии, да, гордея се ^
Какво правите?

Едит: Новият лик на форума е ебаси добрият.
Върнете се в началото Go down
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 7:04 pm

Забелязала съм Нора,че заслугата най-вече се дължи на теб (: Поздравления.
и аз съм горда с моя принос (не че се фукам ;дд ,но правя каквото мога)
иначе аз гледам в момента Х - фактор (по-скоро само го слушам,кефя се на форума и се чудя какво да правя,тъй като трябва да ставам рано утре.
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 7:07 pm

Не се фукаш, а казваш истината, като гледам, си една от най-редовните грифиндорки, ако не и най-редовната от целия дом : )
Аз си преписвам съчинението на отделен лист и след малко може да си сложа да ям спагети. Ходи ли ти се на училище утре?
Върнете се в началото Go down
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 7:13 pm

Мерси (:
ох,спегетки,приядоха ми се ;дд о,не,ще почопля малко семки,че да ми мине ;дд
За училището-хич не ми се ходи,искам да го гръмнат,а и съм много притеснена,защото ще ме изпитват по Свят и личност (трябва само да си науча есето,иначе го написах за щастие ;д),обаче по Математика не можах нищо да направя,просто нищо не разбирам...погледнах първата задача и веднага се отказах,а и в къщи не можаха да ми помогнат..пълен ужас ;х

П.С.Наистина лика е много добър,кефи ме повече от стария (: но и той си беше много добър.
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 7:19 pm

На мен изненадващо много ми се ходи, защото през тези четири дни, които наричаме ваканция, аз бях постоянно навън, повечето от времето заради това, което танцувах на Хелоуин, и сега искам малко почивка, дори и тя да е седене в часовете по испански. И днес леко се намръзнах, докато чаках автобуса, и мама ми е сърдита, и настроението не ми е много добро. А съм изостанала със Свръхестествено и трябва да доглеждам, а нямам време. Уф.
Не ме слушай, само се оплаквам. За какво искаш да си говорим?
Върнете се в началото Go down
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 7:23 pm

Няма нищо,то и аз се оплаках ;дд
уау,празнувала си Хелоуин?С костюм ли беше и ако да-какъв?Тази година страшно ми се прииска да го празнувам,но просто не знаех от къде да си намеря костюм...
;дд
Върнете се в началото Go down
Роуз Уизли

Роуз Уизли



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още чакам ;хх

troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 7:24 pm

здрасти.
Айде, да ни е честита победата ;р
ps - не ми обръщайте внимание .. ;дд
Върнете се в началото Go down
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 7:26 pm

Да ни е честита Роуз ;**
е как няма да ти обърна,трябва да се шегуваш ;дд
Ради,ти празнува ли Хелоуин?;д
^^
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 7:27 pm

Да, празнувах го : )
Ами, така изглеждах. Не се стряскай, като ме видиш, плашеща съм, но това ни беше целта. Бяхме се маскирали като зомбита и танцувахме в два мола на Thriller на Майкъл Джексън. Беше много забавно, главно хората, които ни гледаха, бяха уникални - някои умираха от кеф, други от страх. И супер много ни ръкопляскаха, даже на второто място два пъти го танцувахме.
Здравей, Роуз : )
Върнете се в началото Go down
Роуз Уизли

Роуз Уизли



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още чакам ;хх

troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 7:30 pm

Искаше ми се, даже ме каниха да обикалям с фр. но нямах костюм. ;[[
Здравей, Нора :) ^^
бту:я кажете, в х-фактор Богомил Бонев пя ли вече? ;дд
Върнете се в началото Go down
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 7:34 pm

Ох,Нора,сърцето ми спря за момент,като те видях :Д
наистина ми изкара акъла,а грима собственоръчно направен ли е? ;дд

а за Х-фактор-смених канала на Пълна лудница малко да се посмея и не знам ;дд
Върнете се в началото Go down
Касандра Грас-Уейл
Префект
Касандра Грас-Уейл



troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 7:35 pm

Добър вечер :)
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 7:37 pm

Мисля, че професионални гримьори ни го направиха. А това нещо в косата беше отвратително, казваше се "хума". После, като се прибрах, се къпах поне половин час, докато се изчистя.
Здравей, Касандра : ) Как си?
Върнете се в началото Go down
Eveline Bordeaux

Eveline Bordeaux



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FlameHallow168

troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 7:42 pm

попринцип хумата се използва в много домашно направени маски за коса, така че най-много да ти е направило косата по-мека ;дд хаха
иначе гримът е страхотен!
аз не го празнувах, защото не е български празник, а и нямах време за измисляне на костюми и т.н
въпреки че съм фен на маскирането...може би другата година :))
Върнете се в началото Go down
http://peperminttea.tumblr.com/
Касандра Грас-Уейл
Префект
Касандра Грас-Уейл



troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 7:44 pm

И аз не празнувам Хелоуин :) Принципно не съм фен на "не-българските" празници,обикновено даже и Свети Валентин не признавам,защото предпочитам Трифон Зарезан.

Иначе съм добре,благодаря.
Вие как сте?Имаше ли други маскирани?

Бтв,Нора,костюмът е много впечатляващ :)
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 7:55 pm

Благодаря! : )
Ами, всъщност, косата ми стана много твърда, сплескана и разрошена. И това беше може би най-гадната част от цялото маскиране. И като момичето се приближи и започна да ме маже, да ме къса и да ми слага "кръв" .. грррр.
За какво искате да си говорим?
Върнете се в началото Go down
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 8:00 pm

грима е много добър,наистина.Ефекта е...ужасяващ.Какъвто и трябва да бъде ;дд
иначе и аз досега не признавах не-българските празници,въпреки че всеки път се канех да празнувам Свети Валентин,а накрая си оставах с Трифон Зарезан ;дд
иначе мисля другата година да го празнувам.(Хелоуин де. ;дд за Свети Валентин си нямам представа ;дд)
Върнете се в началото Go down
Касандра Грас-Уейл
Префект
Касандра Грас-Уейл



troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 8:06 pm

Празнувала съм няколко пъти Свети Валентин и мога да те уверя,че Трифон Зарезан е къде къде по-прекрасен празник и много по-вълнуващ!

Хелоуин ми беше любим като бях малка и не разбирах и съм се маскирала като всякакви глупости,примерно Пипи Дългото Чорапче XD
Върнете се в началото Go down
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeСря Ное 02, 2011 1:43 pm

Свети Валентин съм го празнувала точно 1 път и след това не ми беше весело ;дд
и за това вече си признавам само Трифон зарезан ;дд

здравейтеее
Върнете се в началото Go down
Кейт Грейнджър

Кейт Грейнджър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeСря Ное 02, 2011 4:17 pm

Здрасти! Кой ви е любимия празник?
Върнете се в началото Go down
http://always-emma-watson.tumblr.com/
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeСря Ное 02, 2011 4:32 pm

Хм, нямам представа. Сигурно Коледа.
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeСря Ное 02, 2011 5:05 pm

Здравейте : ) Как сте днес?
Върнете се в началото Go down
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitimeСря Ное 02, 2011 5:28 pm

Подобаващо ужасно. xD А ти? troll in the dungeon [flood topic] 2752390508
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Sponsored content





troll in the dungeon [flood topic] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: troll in the dungeon [flood topic]   troll in the dungeon [flood topic] Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
troll in the dungeon [flood topic]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» babbling, bumbling band of baboons [flood topic]
» nitwit! blubber! oddment! tweak! [flood topic]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter fan forum :: Мъгълска зона :: Общи приказки-
Идете на: