Harry Potter fan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter fan forum

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
Въпроси - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
Въпроси - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
Въпроси - Page 3 Icon_minitimeВто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
Въпроси - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
Въпроси - Page 3 Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
Въпроси - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
Въпроси - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Въпроси - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
Въпроси - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock
Въпроси - Page 3 3991067TВъпроси - Page 3 I_voting_barВъпроси - Page 3 3991070A 
Пандора Лиманс
Въпроси - Page 3 3991067TВъпроси - Page 3 I_voting_barВъпроси - Page 3 3991070A 
Кейт Грейнджър
Въпроси - Page 3 3991067TВъпроси - Page 3 I_voting_barВъпроси - Page 3 3991070A 
Нора Лопес
Въпроси - Page 3 3991067TВъпроси - Page 3 I_voting_barВъпроси - Page 3 3991070A 
Касандра Грас-Уейл
Въпроси - Page 3 3991067TВъпроси - Page 3 I_voting_barВъпроси - Page 3 3991070A 
The Headmaster
Въпроси - Page 3 3991067TВъпроси - Page 3 I_voting_barВъпроси - Page 3 3991070A 
Роуз Уизли
Въпроси - Page 3 3991067TВъпроси - Page 3 I_voting_barВъпроси - Page 3 3991070A 
Джаки Потър
Въпроси - Page 3 3991067TВъпроси - Page 3 I_voting_barВъпроси - Page 3 3991070A 
Ривър Ларош
Въпроси - Page 3 3991067TВъпроси - Page 3 I_voting_barВъпроси - Page 3 3991070A 
Себастиян Дивайн
Въпроси - Page 3 3991067TВъпроси - Page 3 I_voting_barВъпроси - Page 3 3991070A 
Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:


Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Чет Апр 21, 2022 9:49 pm
Статистика
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

 

 Въпроси

Go down 
+10
Ривър Ларош
Себастиян Дивайн
Джаки Потър
Калипсо Д. Лъвгуд
Джеси Клерт
Роуз Уизли
Ана София Дюпри
Дженифър Маклол
Kate Woodstock
The Headmaster
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
The Headmaster

The Headmaster



Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 5:24 pm

First topic message reminder :

Ако имате въпроси, задавайте ги в тази тема.
Върнете се в началото Go down
http://harrypotter.ohmylife.net

АвторСъобщение
Джаки Потър

Джаки Потър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още нямам ;(( Жалко нямам търпение ..

Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 12, 2011 4:36 pm

Не аз искам да попитам дали към кейт и себастиян другата учебна година ще се добавят още примерно един или два
Върнете се в началото Go down
The Headmaster

The Headmaster



Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 12, 2011 4:57 pm

Тази учебна година е едва в началото си, така че не мога да ви кажа колко неща ще се променят до другата. Съответно не мога да ви дам отговор сега, а и не мисля, че е нужно да се притесняваме точно за тези неща толкова рано. (:
Върнете се в началото Go down
http://harrypotter.ohmylife.net
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 12, 2011 5:57 pm

Може ли да се направят повече рп теми из Хогуортс?Може и да са измислени,които принципно да се появят след реставрацията на Хогуортс (нали беше разрушен) ,тези ми се виждат доста малко...
Върнете се в началото Go down
The Headmaster

The Headmaster



Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 12, 2011 6:37 pm

Може, да, ще се добавят. Трудно ми е да намеря време напоследък, но ще го добавя към списъка със задачите за изпълнение. :)
Върнете се в началото Go down
http://harrypotter.ohmylife.net
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 12, 2011 8:00 pm

Съжалявам,че отварям още работа,но не давам зор,направи ги когато можеш (:
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeНед Окт 23, 2011 8:50 pm

Kate Woodstock написа:
Съжалявам,че отварям още работа,но не давам зор,направи ги когато можеш (:
Еми защо не спомогнете да правят теми и потребителите....У?
Върнете се в началото Go down
Джаки Потър

Джаки Потър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още нямам ;(( Жалко нямам търпение ..

Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 24, 2011 4:15 pm

Имам въпрос кога ще се кажат оценките от изпитите?
Върнете се в началото Go down
The Headmaster

The Headmaster



Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 24, 2011 4:31 pm

Евентуално утре ще бъдат оценени работите ви, за да може денят да бъде използван максимално.
Върнете се в началото Go down
http://harrypotter.ohmylife.net
Джаки Потър

Джаки Потър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още нямам ;(( Жалко нямам търпение ..

Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 24, 2011 5:00 pm

The Headmaster написа:
Евентуално утре ще бъдат оценени работите ви, за да може денят да бъде използван максимално.
Благодаря ;^^
Върнете се в началото Go down
Ривър Ларош

Ривър Ларош



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: IceNight168

Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 24, 2011 6:10 pm

Аз пък искам да питам в За потребителите защо не направим темичка за самите хора зад героите? За нас, как се казваме, какво обичаме, такива неща. Мисля, че може да се сближим повече (:
Върнете се в началото Go down
The Headmaster

The Headmaster



Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 24, 2011 6:18 pm

Това е идеята - всеки може да си направи тема, да се представи, а другите да му задават въпроси. (: Така че може свободно да го правите. smile
Върнете се в началото Go down
http://harrypotter.ohmylife.net
????
Гост




Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 24, 2011 7:21 pm

Ще измислите ли начин да запиша годината без никой да ми казва какви предмети да изучавам?Някой от дадените предмети може да не ми се отдават и да не мога да изкарвам никакви оценки...Защо някой трябва да ми диктува кое е задължително и кое не?С какво допълнителните предмети са по-малко задължителни...
Върнете се в началото Go down
Eveline Bordeaux

Eveline Bordeaux



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FlameHallow168

Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 24, 2011 7:30 pm

това е само рп форум. мисля че приемаш нещата прекалено сериозно. а и никой не ти казва на теб какво да правиш, тези предмети са за учениците, за рп героите ни. със статута на обикновен ученик като мен и като повечето потребители тук, защо искаш специални права? ако предметите не ти харесват, защо се записа като ученик, а не като учител или като случаен човек свързан по някакъв начин със замъка. като не ти върви някой предмет, ще имаш по-лоша оценка, което важи и за всички останали. предметите са задължителни, защото такива са правилата на форума. така са нещата в този Хогуортс и досега не е имало никой, който да се противи. може ли да попитам, какво значение има и защо се впрягаш за толкова незначително нещо?
Върнете се в началото Go down
http://peperminttea.tumblr.com/
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 24, 2011 7:45 pm

Джо Мондюр написа:
Ще измислите ли начин да запиша годината без никой да ми казва какви предмети да изучавам?Някой от дадените предмети може да не ми се отдават и да не мога да изкарвам никакви оценки...Защо някой трябва да ми диктува кое е задължително и кое не?С какво допълнителните предмети са по-малко задължителни...

Не искам да прозвуча грубо, но ако не си разбрала, както каза Евелин, това е роулплей форум и се придържаме към книгите. А вече ако не си ги чела и ако не знаеш, че там героите изучават всички задължителни предмети, защото са задължителни, тогава вече не мога да ти помогна. Пък и не мисля, че е нужно да се създава какафония и спам за един въпрос, за който явно всички освен теб имат представа : )
Върнете се в началото Go down
The Headmaster

The Headmaster



Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 24, 2011 7:47 pm

Евелин е права. Това е Хари Потър форум и като такъв се опитваме да съпреживеем поредицата по начин, който е достъпен и приложим. Ясно е, че нещата не стават буквално, така че не виждам как може да "не те бива" по някой предмет. Още повече, че задачите са под вид на рп и се гледа самото рп, не толкова колко е изпълнена самата задача, защото няма да е интересно всички да се справят идеално с магиите и отварите си. Така че ако проявиш въображение и се постараеш мъничко, не мисля, че ще ти е някакъв проблем. Никой не е оплакал досега и виждам, че всички успяват да се справят. Не разбирам за какво вдигна толкова шум. (:

Задължителните предмети са такива и в книгите + астрономия и летене за първокурсниците, но реших, че трябва да ги спестя, защото утежняват повече.

Върнете се в началото Go down
http://harrypotter.ohmylife.net
????
Гост




Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeВто Окт 25, 2011 12:47 am

Е нали уж това е продължение на Хогуортс и след разрушението му не е задължително да има абсолютно същите правила...

Ами много просто Аз не мога да си представя моят герои да влиза в такива предмети...
Първо х-ката му не отговаря на предметите,който са задължителни.
Второ,много ясно е описано да поемем предмети за,който имаме отговорност защото иначе се губят точки е извинете ме ама не мога да поема отговорност за толкова много предмети тъй като и аз съм заета през дните.
Трето аз не отричам,че е РПГ и го играя със своя герои и никой не може да задължи моя герои да учи нещо,защото никъде (отбелязва във филма)..Не казват кой са задължителни..Ако не греша всички предмети бяха еднакво задължителни имаше условие само при куидича..всъщност то това е единствения предмет Летенето,който бих си представила да пиша РП.
Четвърто не се мисля за никоя и да първата съм създала тая дискусия,защото мисля че е редно да има някво "разчупване" на оковите но точните книги...Роулинг ги е написала и те са СВЪРШИЛИ,значи е време Ние да продължим..По нейните правила или и ние малко да вложим индивидуалност?
Пето в повечето фентъзи книги (не говорим за ХП) Магьосникът изучава това което му се отдава и има някакъв вид сила.Не знам дали сет се зачели внимателно в структурата на Хп,но донякъде там е така...Самия факт че дадени ученици се справяха изключително добре с дадени магий и правиха допълнителни задачи,че те биват общо взето разпределени в отделни спец. въпреки,че не е толкова явно.
Шесто, учител ли?Първо никой нищо не написа как се кандидатства за учител..Прегледах всяка една тема...Има само за герои възрастен,но не и УЧИТЕЛ.Освен това има ли свободни постове?Не виждам?
Седмо няма проблем не ме засягате по никакъв начин не сте първия форум,който отказва - малко форуми приемат.Просто имам достатъчно развинтено въображение (все пак съм си дизайнер по природа),че мога да ви вкарам в такива филми,че да се чудите от къде съм измислила тия създания и какво представляват и как по дяволите се извърта ситуацията...На малко хора им се нрави това...
И осмо ако няма начин просто...ще си пиша сама насам натам ..(: Защото от сега сме зле настроени към мен така,че то за желанието няма мяра...(:
Върнете се в началото Go down
Касандра Грас-Уейл
Префект
Касандра Грас-Уейл



Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeВто Окт 25, 2011 7:03 am

Pfff,съжалявам,но не мога да се сдържа да не ти отговоря.Принципно не се включвам в спорове,защото имам навика да използвам неприлични думи,но за теб няма как да не направя изключение!

Ще ти го обясня по възможно най-простия начин.
Няма значение каква е характеристиката на героя ти.Той/тя посещава Хогуортс,защото е млад магьосник и има нужда да развие способностите си.Всички преминават през еднакъв курс на обучение,в който има ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ предмети и неслучайно са наречени така,защото не бива да се пропускат.Това са предмети,които ще ти помогнат да развиеш всички страни на магията си и само така може да разбереш в какво си най-добър,за да може след 5ти курс да се насочиш именно натам.Да,принципно след изпитите СОВА би трябвало учениците сами да избират кои от предметите да учат в зависимост от професията,която искат да имат един ден.Въпреки това в книгите ние виждаме само предметите,които изучават Хари и Рон в желанието си да бъдат аврори,както и Хърмаяни,така че няма как да разберем какво се учи ако искаш да бъдеш лечител,кудичен играч и т.н.Освен това администраторката ни няма време да се занимава с това да говори поотделно с всеки потребител и да му съставя индивидуална програма /ако е шести или седми курс/.

Да,трябва да поемаш отговорност за предметите,които запишеш.Но принципът е следния : Или всичко,или нищо.Не може да изучаваш 2 предмета,а другите по 10 и да получавате равни точки.Не е честно.

Този РПГ форум е създаден по КНИГИТЕ,а не по филмите за Хари Потър.Ние следваме КНИГИТЕ и това трябва да ти стане ясно.Няма значение дали е отбелязано в глупавите екранизации,тук важат правилата на Хогуортс от страниците на поредицата.В книгите ясно е писано кои предмети ги изучават всички.След трети курс всички записват разни свободно избираеми,като може да си припомниш как Хари и Рон избраха Грижа за магически създания и Пророкуване,а Хърмаяни се натовари и с Древни руни,и с Аритмантика и именно затова получи времвръта от Макгонъгол.Значи има ИЗБИРАЕМИ предмети и именно тях и ние сме посочили като такива.
Всички посещават часове по трансфигурация,вълшебство,отвари,билкология,защита срещу черните изкуства и история на магията.Това са часове,които виждаме до 5-ти курс включително за ВСИЧКИ ученици.След това,както вече споменах,се забелязва разделение,но ние нямаме време за такова,затова запазваме схемата за ученици от всички курсове.

В дискусиите принципно няма нищо лошо.Но тази твоята си е напълно безсмислена,защото няма да промениш правилата на форума,нито ще разчупиш оковите.Това място е създадено именно с цел да НЕ пускаме магията на Хари Потър да си отиде и да я продължим.Като започнем да променяме всичко,както ни е изгодно,за щяло и нещяло,за това "че не пасва на характеристиката на героите ни" изобщо няма да имам ХП форум,а някакво жалко негово подобие.

Повечето фентъзи книги ? За кои точно говориш?
Спомни си Землемория.Той учи всичко.
Спомни си Сага за войната на разлома.Пък учи всичко,а след това предава своите способности на учениците си.Започва се от ВСИЧКО,за да се разбере в кое човек/магьосникът е най-добър и чак във високите стадий на обучението си специализира в тези свои качества.
Спомни си Мечът на истината.Зед разбира от всякакви неща.
Мисля,че мога да продължавам така,но е безсмислено,защото ти дадох необходимите доказателства.
Това за Хари Потър вече ти го обясних.Да,има някои магьосници,които са по-надарени,но ние тук не се разделяме на такива работи,защото просто няма физическата възможност да се направи.

ТЪРСЯТ СЕ ПРЕПОДАВАТЕЛИ - трябва да се научиш да гледаш по-внимателно.Неслучайно е отбелязано с ВАЖНО!

Развинтено въображение?Не,ти просто се опитваш да си наложиш мнението и въпреки че тук сме толерантни,това си е чиста проба глупост да се изправиш срещу цял форум,само защото "това противоречи на характеристика на георя ти".

В интерес на истината се съмнявам,че можеш да ме вкараш в каквито и да било филми и е най-добре да си запазиш самохвалството за теб.

Ами да,едва ли ще има желание,след като още с появата ти реши да ни се правиш на страшно интересна и да упорстваш срещу едно от най-хубавите и идейни неща във форума.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeВто Окт 25, 2011 11:07 am

Eми ок за да се отървете от някво по различно мнение...И щото всичко трябва де случва по Книгите и щото нищо не можете малко да си ззмислите и да допълните...Дайте да станем копие на това което авторката мисли..ТНова е проблем на целия ни народ Аз Напускам!.Лек и приятен престой ви пожелавам....Извинете,че когато исказах своето мнение всички ми се нахвърлихте и се държите така все едно като не ми е харесало нещо съм обидила форума ви или вас самите..Просто не искам да изучавам всичките тези предмети някой от тях дори и безмислени...Не се сърдя ама е гадно,защото всеки трябва да си избира както и в реалния живот ние си избираме какво да учим и къде да отидем...Аз си избрах да се занимавам с определено нещо и изучавам него,защо и тук да не е така?
Съжелявам ,ако не ви се нрави мнението ми ама можеше все пак всички да не ме обиждате,че едва ли не нещо не ми е фред само щото съм застанала и съм го казала и то пред всички кво не ми харесва.Нали имаме свободно изказване?Както и да е...

А и аз попитах Може ли да изучавам само ИЗБИРАЕМИТЕ ПРЕДМЕти деме да си избера от тях и да не уча Задължителните..Примерно само мъгълознание или само нещо такова ... Защото те са ИЗБИРАЕМИ...Както и да е ама тука се получи голям Лапсус начи не са толкова избираеми...Освен това Задължителните предмети са повече от 5 извинете ме ама аз нямам време да пиша за всичките тия задължителни предмети?И не мисля че трябва непрекъснато да пиша за тях както и другите казаха РПГ форуми и тук сме за да пишем РП а не само и непрекъснато домашни под РП...Трябва да може да се пише и на други места..
Върнете се в началото Go down
The Headmaster

The Headmaster



Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeВто Окт 25, 2011 1:11 pm

Имах намерение да се противопоставя по някакъв начин на написаното на Джо отгоре, но реших, че всъщност е безсмислено. Отделихме повече от достатъчното на желанието й да получи внимание. Тя помоли акаунтът й да бъде изтрит и аз уважих молбата й. Съжалявам, че ще го кажа, но не мисля, че е голяма загуба.

От друга страна искам да благодаря на всички, които се застъпиха за форума. Оценявам го и се радвам, че сме тук заедно. meaw
Върнете се в началото Go down
http://harrypotter.ohmylife.net
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 11:35 am

Много се надявах да махнете Джо преди да влезете в по-сериозни разправии.Не си заслужаваше само създваше проблеми пък и в който форум да я видя само създава проблеми,дори понякога ги съсипва.БРАВО на директорката ни ^^

Та,имам въпрос-учебната година в форума след изпитите ли ще свърши?И кога ще обявите оценките?
Върнете се в началото Go down
Дженифър Маклол

Дженифър Маклол



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Нямам още..;(Е, ще трябва да почакам!

Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 4:02 pm

Имам един въпрос от които никой не би се заинтересувал. Относно изпита по Билкология, понеже съм първи курс трябва да изсуша листата. Ами как да ги изсуша с магия или нещо друго?
Върнете се в началото Go down
The Headmaster

The Headmaster



Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 4:31 pm

Kate Woodstock написа:
Много се надявах да махнете Джо преди да влезете в по-сериозни разправии.Не си заслужаваше само създваше проблеми пък и в който форум да я видя само създава проблеми,дори понякога ги съсипва.БРАВО на директорката ни ^^

Та,имам въпрос-учебната година в форума след изпитите ли ще свърши?И кога ще обявите оценките?
Не, учебната година е до юни, всеки месец ще има такива изпити, като този път наистина ще ги подготвя от по-рано, за да може да имате повече време. Колкото до оценките - оцених Пророкуването, проф. Джойс скоро ще публикува оценките по Транфигурация и ще опитам днес да оценя вчерашните ви изпити. Ако не успея, ще наваксам утре или в петък, но във всички случаи до края на седмицата, ще са известни. Също така няма да ви ги въвеждам в профилите до тогава. (:

Дженифър Маклол написа:
Имам един въпрос от които никой не би се заинтересувал. Относно изпита по Билкология, понеже съм първи курс трябва да изсуша листата. Ами как да ги изсуша с магия или нещо друго?
Ами да, може да използваш магия. (:
Върнете се в началото Go down
http://harrypotter.ohmylife.net
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 6:55 pm

Meрси за отговора и имам още един въпрос,който забравих да спомена по горе-та,нали съм одобрена за гончия,състезателите по куидич ще имат ли титла или ранг,по който да се подразбира? (:
Върнете се в началото Go down
The Headmaster

The Headmaster



Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 27, 2011 3:39 pm

Със сигурност ще го пише някъде в профилите ви, а ще помисля и за други варианти, които да го показват. smile Всъщност измислих и още нещо, върху което ще поработя във вторник, защото не съм убедена, че ще стане, така че засега остава първия вариант.
Върнете се в началото Go down
http://harrypotter.ohmylife.net
Кейт Грейнджър

Кейт Грейнджър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 27, 2011 6:50 pm

Не знам дали вече е задаван този въпрос, но за всеки случай ще попитам. Можем ли да се отписваме от допълнителните предмети?
Върнете се в началото Go down
http://always-emma-watson.tumblr.com/
Sponsored content





Въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Въпроси [игра]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter fan forum :: Начало :: Съобщения, въпроси, etc.-
Идете на: