Harry Potter fan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter fan forum

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
Оплачи се. Icon_minitimeСъб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
Оплачи се. Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
Оплачи се. Icon_minitimeВто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
Оплачи се. Icon_minitimeСъб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
Оплачи се. Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
Оплачи се. Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
Оплачи се. Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Оплачи се. Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
Оплачи се. Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock
Оплачи се. 3991067TОплачи се. I_voting_barОплачи се. 3991070A 
Пандора Лиманс
Оплачи се. 3991067TОплачи се. I_voting_barОплачи се. 3991070A 
Кейт Грейнджър
Оплачи се. 3991067TОплачи се. I_voting_barОплачи се. 3991070A 
Нора Лопес
Оплачи се. 3991067TОплачи се. I_voting_barОплачи се. 3991070A 
Касандра Грас-Уейл
Оплачи се. 3991067TОплачи се. I_voting_barОплачи се. 3991070A 
The Headmaster
Оплачи се. 3991067TОплачи се. I_voting_barОплачи се. 3991070A 
Роуз Уизли
Оплачи се. 3991067TОплачи се. I_voting_barОплачи се. 3991070A 
Джаки Потър
Оплачи се. 3991067TОплачи се. I_voting_barОплачи се. 3991070A 
Ривър Ларош
Оплачи се. 3991067TОплачи се. I_voting_barОплачи се. 3991070A 
Себастиян Дивайн
Оплачи се. 3991067TОплачи се. I_voting_barОплачи се. 3991070A 
Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:


Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Чет Апр 21, 2022 9:49 pm
Статистика
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

 

 Оплачи се.

Go down 
+8
Нора Лопес
Никълъс Грийн
Kally Malinoff
Джаки Потър
Роуз Уизли
Eveline Bordeaux
Кейт Грейнджър
Ривър Ларош
12 posters
АвторСъобщение
Ривър Ларош

Ривър Ларош



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: IceNight168

Оплачи се. Empty
ПисанеЗаглавие: Оплачи се.   Оплачи се. Icon_minitimeПон Ное 07, 2011 8:59 pm

Още една тема за мнения, но освен това и за да си излеем душата, като ни е гадно (:
Нека не я спамим твърде много, по 2 мнения на ден максимум?
Върнете се в началото Go down
Кейт Грейнджър

Кейт Грейнджър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Оплачи се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплачи се.   Оплачи се. Icon_minitimeПон Ное 07, 2011 9:34 pm

Много готина тема! Мисля че ще се пише много в нея, разбирасе спазвайки условието по 2 мнения на ден. Айде и аз да се оплача малко, да си излея душата. Такам седмицата ми не започна по най-добрия начин ама... Както и да е. Мисля че гаджето ми ще ме оставя, не че е станало нещо ама имам такова предчуствие. Днес малко се скарах с една от най-добрите ми приятелки, но пък и тя малко прекали. А за училището има ли смисъл да говоря? В момента ми е доста трузничко ама няма да се предавам. Също малко ми е гадно щото няма на кой да си излея душата, поради тази причина писах тук. Еми това беше. Да се надяваме че утре ще е по-добър ден.
Върнете се в началото Go down
http://always-emma-watson.tumblr.com/
Eveline Bordeaux

Eveline Bordeaux



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FlameHallow168

Оплачи се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплачи се.   Оплачи се. Icon_minitimeПон Ное 07, 2011 10:57 pm

ъхх нищо никога не се получава както трябва.. ;х
писна ми да имам някакви очаквания и накрая нищо да не стане ;(
Върнете се в началото Go down
http://peperminttea.tumblr.com/
Роуз Уизли

Роуз Уизли



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още чакам ;хх

Оплачи се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплачи се.   Оплачи се. Icon_minitimeВто Ное 08, 2011 5:56 pm

имам да пиша разсъждение за зависта и раздора; имам да пиша някакви гадни упражнения по БЕЛ; супер изморена съм; имам много задължения по форумите; усещам че приятелите ми започват да ме изоставят; незнам как да призная на този който харесвам, че го харесвам; това е само малка част от всичко ... ;//
Върнете се в началото Go down
Джаки Потър

Джаки Потър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още нямам ;(( Жалко нямам търпение ..

Оплачи се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплачи се.   Оплачи се. Icon_minitimeВто Ное 08, 2011 6:03 pm

Ех вие сте добре сравнение с мен. Смотаната клюкарка Христян каза на Васил ( Васил kiss ) че го харесвам ;/ .. Смотаната пръчка ( да не споменавам имена ) е ужасно досадна и само ни кара да се караме .. Една двойчица по смотания немски ще получа не си пиша домашните нито пък работя в клас си мисли госпожата е да подмятам си бележки ама кфо?? Писна ми от даскалото да се свършва ... Момчетата станаха извратени както и предишната ми любов ( ех ех ех що стана такъв бе?? ) Още не са пуснали потър мор баща ми само ми вика. Всички ме подлогяват ... Искам да умра просто. Само графиките ми вървят и плуването. Чорбата си показа гащите ( ей бее нали те изключиха махай се от училището ми!! ) Е тва е ...
Някой да иска кафе?? хДД
Върнете се в началото Go down
Ривър Ларош

Ривър Ларош



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: IceNight168

Оплачи се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплачи се.   Оплачи се. Icon_minitimeВто Ное 08, 2011 6:04 pm

Боли ме кръста, тази седмица е ужасно тежка, само неделя ще ми е свободен ден, момчето, по което си падам, пак почна да се сваля с едно момиче от миналата година...
Върнете се в началото Go down
Kally Malinoff

Kally Malinoff



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Оплачи се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплачи се.   Оплачи се. Icon_minitimeВто Ное 08, 2011 7:15 pm

Мноооооооооого ми е скучно, знам че звучи тъпо, ама съм болна, не ме пускат навън изчетох всичко интересно изгледах каквото ми се гледаше и от невероятно нямане какво да правя, дори си научих нещата, които би трябвало да вземаме в училище, абе разбирате ме - скучно ми е :(
Върнете се в началото Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Оплачи се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплачи се.   Оплачи се. Icon_minitimeВто Ное 08, 2011 7:23 pm

КИФЛИ EVERYWHERE!!! Пазете се!!

Омръзнаха ми Кифлите...Лапешкото им държание...Лиготиите им. Не го ли надживяха това??
Върнете се в началото Go down
Нора Лопес
Префект
Нора Лопес



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FangPixie166

Оплачи се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплачи се.   Оплачи се. Icon_minitimeВто Ное 08, 2011 7:28 pm

Нашите ме третират като боклук. Не стига, че взимам сестра ми, прибирам я, гледам я и едва ми остава време да си напиша домашните, те трябва все мен да изкарат виновна и да ме упрекнат, че съм си изпуснала нервите. А пък после могат да питат "Написа ли си домашното?", нали? Да, естествено, аз съм робот и мога да правя 2974819468 неща едновременно + да уча два езика, единият от които не съм учила никога през живота си. Но да, какво им пречи все на мен да хвърлят вината. Аз съм нарекла сестра ми "идиотка" и съм ненормална, аз съм си оставила стаята неподредена, аз нямам време да въведа ред в къщата, аз нямам време да УЧА, аз не знам си какво, аз не знам си що. Идва ми в повече, по дяволите.
Върнете се в началото Go down
Кейт Грейнджър

Кейт Грейнджър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Оплачи се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплачи се.   Оплачи се. Icon_minitimeВто Ное 08, 2011 9:00 pm

Онова което си мислех вчера за гаджето ми (че скоро ще има раздяла) ту се потвърждава ту - не. Той ту ме избягва, ту се закача с мен или ме раговаря. Не знам какво да мисля. Много съм объркана. Е, хубавото е че утре отиваме на екскурзия и в автобуса ще седнем заедно и хубавичко ще си поговорим. Даскалото не върви много добре въпреки че днес ни дадоха оценките от контролните по испански и съм изкарала 8,9 а така наречената ми конкурентка, Елса е искарала 4. Приятелката с която се скрах вчера ме унижава в всеки удобен момент а аз като пълна тъпачка я гледам и не смея да и кажа нищо. Днес беше един доста объркан ден, не мога да преценя дали беше хубав или лош.
Върнете се в началото Go down
http://always-emma-watson.tumblr.com/
Edward Lemuel Radley

Edward Lemuel Radley



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Оплачи се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплачи се.   Оплачи се. Icon_minitimeСря Ное 09, 2011 12:13 pm

Преподавателката ми по математика се ядосва повече от мен самия,на факта че имам слаб :D Честно казано,не съм се трогнал особено и не за това пиша,а защото отдели половината от часа да гледа към мен през цялото време и да крещи за нещо,което засяга по-голямата част от класа."Защо така,бе М...?" И дълцо цъка с език omg хД
Излизам от вкъщи само за да ида до даскалото,зарад' което трепя всичкото си време и това най-вече допълнителната подготовка за изпитите.Е,това вече е в състояние да ме ядоса: заради несериозните от групата,трябва да се бавят и моите резултати и изчитане и разработки на предстоящия материал...Социалният ми живот го няма никакъв: момичетата не харесват връзки по телефона,а и без това аз самия никога не бих се навил.ЪХ.Пък и сестра ми доста зачести прибирането си вкъщи,не осъзнава ли,че когато липсва повече време,всички повече и се радват :D Ежеседмично,вече на никого не прави впечатление.Не искам,а все долавям разговорите й,така е когато имаш хендсфри,и докато обсъжда кой с кого скъсал и кой с кого тръгнал,прережда по три пъти на всеки два дни,съдържанието на гардероба си.
Върнете се в началото Go down
Никълъс Грийн

Никълъс Грийн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Оплачи се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплачи се.   Оплачи се. Icon_minitimeСря Ное 09, 2011 5:55 pm

ПРЕЧЕХА МИ, ЛИКВИДИРАХ ГИ!!

Омръзне ли ти, заебавай всичко, че ти се качва на главата после..
Върнете се в началото Go down
albusxxpotter

albusxxpotter



Оплачи се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплачи се.   Оплачи се. Icon_minitimeСря Ное 09, 2011 5:56 pm

Всичко живо ми повтаря,че не уча по гадния испански,но никой не осъзнава,че си скъсвам задника от ученеОплачи се. 101277999 ... на всичкото отгоре днес не ме изпита и не ми провери теста,само ме държа в напрежение цял ден и утре пак същото ще се повтори сигурно Оплачи се. 889921637 ... иии ще вземе да ми стане нещо накрая от толкова притеснения и напрежение.И имаше още нещо ама не го помня ... Абее майната му на всичко и всички Оплачи се. 1277784630
Върнете се в началото Go down
Роуз Уизли

Роуз Уизли



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още чакам ;хх

Оплачи се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплачи се.   Оплачи се. Icon_minitimeЧет Ное 10, 2011 5:13 pm

изкарах двойка по математика, на теста. ;((
знаех си че няма да се справя, но очаквах поне тройка..
а уж съм била голяма математичка и съм била смятала супер. да бее. -.-
доброто е, че няма да ми я напишат, защото се справям добре в часовете, и ще мога да си я поправя. [sun]
***
няма ник'ви вампирски книги в библиотеката и просто незнам какво да правя. ;((
Върнете се в началото Go down
Кейт Грейнджър

Кейт Грейнджър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Оплачи се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплачи се.   Оплачи се. Icon_minitimeЧет Ное 10, 2011 7:33 pm

Умирам, просто ужас!!! Днес, първи час, контролно, европейския съюз!!! WTF!? Направо ще е супер ако изкарам петица пък камоли десятка. По физическо пък контролно по федербал, направо е смешно! Едно момче, по-точно бифшото ми гадже което сега е гадже на една моя приятелка, ме пита дали съм искала да играя с него федербал за да се подготвим за контролното. Готино си прекарах, той е много забавен и когато съм с него съм си аз без да се правя на нещо друго. Все още имам чуства към него което много ме притеснява защото днес са само чуства а утре може да станат нещо повече. В голямото междучасие Лаура (гаджето му) ми каза:
- Знам че ти и Майкъл сте гаджета без да ми казвате! - по лицето ѝ беше изписан гняв, а по моето обърканост и разочарование че тя не ми вярва.
- Не е вярно!!! Ние сме само приятели, вярвай ми! А ако не ми вярваш това си е твой проблем аз не мога да направя нищо друго! - заявих ѝ.
После пък класния ми се развика че не съм внимавала в час.
Върнете се в началото Go down
http://always-emma-watson.tumblr.com/
Edward Lemuel Radley

Edward Lemuel Radley



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Оплачи се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплачи се.   Оплачи се. Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 9:03 am

Нямах интернет вкъщи...ле лее,няма по-голямо изтезание,особено когато си зависим хД Бях изгубил надежда,че ще се появи,при положение че са почивни дни.Поне от скука с кеф си писах разработки,но се появи възможност да ида на събиране с връстници.Беше много зле: повечето присъстващи така се наредиха,че развалиха прекарването на останалите.Гледката,на която станах свидетел,ще я спестя... brains...!
Върнете се в началото Go down
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

Оплачи се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплачи се.   Оплачи се. Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 9:23 am

Пфф,имах егати натоварената седмица.През повечето време бях без нет ;@ и съвсем изкуках,но най-сетне мога да си седна спокойно на компа.
Госпожата по Философия ми се прай на много важна,защото казах истината в лицето й,пък то си е друга работа,че тя не може да я понесе :Д:Д -имаме проект при нея и две съученички от наща група казаха че всеки да си работи сам и аз го казах на госпожата,че няма как да стане да работим в екип,заради тоз определен човек,който го каза.Съответно тя взе да спори с мен аз тръгнах да и обяснявам като на едногодишно,че и говорих и бавно за да загрее :Д:Д а тез двете дет се отцепиха сега пък взеха да работят в екип ... нямам думи просто.Големи патки са.
Много се притеснявам и за оценките по физика и математика,трябва да ги оправя.
Върнете се в началото Go down
Кейт Грейнджър

Кейт Грейнджър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Оплачи се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплачи се.   Оплачи се. Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 12:47 pm

Имам страшно много домашни за утре а страдам от известната болест мързел. Майка ми само ми мрънка. Компютара изгоря, не че много го ползвах ама защо трябваше да изгори. Баща ми ми вика че не съм ставала от лаптопа и само ми нарежда, това направи онова направи... Вчера гледах снимките от купона за рожденния ден на един приятел и ми стана много гадно. Толкова добре са си прекарали, а тук не може да се направи такъв купон, друго е.
Върнете се в началото Go down
http://always-emma-watson.tumblr.com/
Себастиян Дивайн
Префект
Себастиян Дивайн



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Оплачи се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплачи се.   Оплачи се. Icon_minitimeПет Ное 25, 2011 6:56 pm

Чувствам се странно напрегнато, само защото нещо ми скимна да харесвам някого. Просто така, а това започва вече да ме побърква, нищо, че този 'някого' просто не ми излиза от ума, което трябва да ме успокоява, защото това чувство, че имаш някого до себе си, нищо, че той не ти обърща внимание, е хубаво, дори този 'някого' да е само в главата ти. Всеки ден е пред очите ми, а аз продължавам да се ядосвам на моята прозрачина, невидимост. Още по-побъркващ е фактът, че само се убеждавам, че трябва да спра с проклетите си емоционални изблици и да се посветя на също така проклетите си философски размишления. Убеждавам се за спирането им, само защото 'някого'-то искат да ми отнемат . От мен. И пак се превръщам в призрак.
Върнете се в началото Go down
Кейт Грейнджър

Кейт Грейнджър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Оплачи се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплачи се.   Оплачи се. Icon_minitimeСря Ное 30, 2011 10:12 am

Много ми е криво. Притеснявам се от изражението на родителите ми като видят оценките от първия срок. Не знам дали ще са доволни или пак ще кажат че мога и по-добре. Или пък незабелязано ще ми намекнат че мисля повече за "онова момче" от колкото за ученето. Надявам се да мина само с едно "следващия срок искаме по-добри оценки" и половин усмивка.
Върнете се в началото Go down
http://always-emma-watson.tumblr.com/
Sponsored content





Оплачи се. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплачи се.   Оплачи се. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Оплачи се.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter fan forum :: Мъгълска зона :: Общи приказки-
Идете на: