Harry Potter fan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter fan forum

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
slippery slope. Icon_minitimeСъб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
slippery slope. Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
slippery slope. Icon_minitimeВто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
slippery slope. Icon_minitimeСъб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
slippery slope. Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
slippery slope. Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
slippery slope. Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
slippery slope. Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
slippery slope. Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock
slippery slope. 3991067Tslippery slope. I_voting_barslippery slope. 3991070A 
Пандора Лиманс
slippery slope. 3991067Tslippery slope. I_voting_barslippery slope. 3991070A 
Кейт Грейнджър
slippery slope. 3991067Tslippery slope. I_voting_barslippery slope. 3991070A 
Нора Лопес
slippery slope. 3991067Tslippery slope. I_voting_barslippery slope. 3991070A 
Касандра Грас-Уейл
slippery slope. 3991067Tslippery slope. I_voting_barslippery slope. 3991070A 
The Headmaster
slippery slope. 3991067Tslippery slope. I_voting_barslippery slope. 3991070A 
Роуз Уизли
slippery slope. 3991067Tslippery slope. I_voting_barslippery slope. 3991070A 
Джаки Потър
slippery slope. 3991067Tslippery slope. I_voting_barslippery slope. 3991070A 
Ривър Ларош
slippery slope. 3991067Tslippery slope. I_voting_barslippery slope. 3991070A 
Себастиян Дивайн
slippery slope. 3991067Tslippery slope. I_voting_barslippery slope. 3991070A 
Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:


Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Чет Апр 21, 2022 9:49 pm
Статистика
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

 

 slippery slope.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

slippery slope. Empty
ПисанеЗаглавие: slippery slope.   slippery slope. Icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 5:25 pm

Все по-рядко си пускам такива теми във форуми, но пък планирам да се задържа в този доста дълго, така че защо да не си направя една.

Казвам се Симона, обикновено се обръщат към мен с Мони, въпреки че не знам дали ми харесва. На 17 съм, което също не ми харесва, затова психически съм забавила развитието си. Родена съм и живея в София. Зодия Везни съм. Почти нямам личен живот и не излизам много. Моля ви, не ми задавайте никакви въпроси, свързани с училище - първо, защото ми е достатъчно, че трябва да го посещавам и да го мисля през по-голямата част от седмицата, второ, защото съм малко или много параноична, което може да ви се стори глупаво и смешно, но на мен ми е все тая и пак няма да ви отговоря, трето, защото не смятам, че това има каквото и да е общо с това коя съм и каква ще бъда.

Лесно се отегчавам, вманиачавам и депресирам. Тези състояния могат да преминат също толкова бързо, но и да продължат доста дълго време, така че често може да забележите рязка смяна на настроенията.
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Eveline Bordeaux

Eveline Bordeaux



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FlameHallow168

slippery slope. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: slippery slope.   slippery slope. Icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 5:31 pm

здравейй!
1. с кои три думи би се описала?
2. коя е песента която слушаш непрекъснато/любима?
3. любим филм?
4. гледаш ли някакви сериали?
5. имаш ли някакъв девиз/мото или просто някаква фраза която много харесваш?
6. каква искаш да станеш като порастнеш? ( :D )
7. любим цвят?
8. любим сезон?
9. чай или кафе?
10. от какво те е страх?

хм.. доста случайни въпросчета, но все пак ^^
Върнете се в началото Go down
http://peperminttea.tumblr.com/
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

slippery slope. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: slippery slope.   slippery slope. Icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 5:59 pm

Здравей. Благодаря за въпросите, заемам се с тях. xD

1. Наистина не знам. xD
2. Това по принцип е много сложен въпрос, защото поначало имам много любими песни, които обожавам и слушам много често. Тъй като напоследък слушам предимно Бийтълс, а и там любимите ми песни са прекалено много, ще ти кажа тази, която слушах най-много днес, а тя беше I saw her standing there.
3. А, това ми е любимият въпрос, но той също изисква много изреждане. Аз съм човек, който прекарва по-голямата част от времето си в гледане на филми, обичам това изкуство и му се възхищавам от малка, така че съм изгледала невероятно много и невероятно много влизат в списъка за "любими". Мисля, че сред тези, които съм гледала наистина много пъти и буквално мога да цитирам са: Fight club; Se7en; Lock, Stock and Two Smokin' Barrels; Love and Death; 12 Monkeys; Benny & Joon; Interstate 60; Swing Kids; The Hours; The Village; Dogville; Atonement; Becoming Jane; Naked; A Hard Day's Night и още много, много други. Мога да изредя всички, но имам чувството, че винаги, когато го правя, никой не ги изчита, затова спирам до тук. Това са наистина филми, които съм гледала поне два-три пъти, а първите пет със сигурност минават десет-петнадесет гледания.
4. Някои от тях са вече свършили и т.н., но няма значение, защото аз продължавам да ги гледал отново и отново: F.r.i.e.n.d.s., Doctor Who, Spaced, The IT Crowd, How I Met Your Mother, Skins, The Big Bang Theory, Glee, Criminal Minds, Shameless, Games of Thrones, Boardwalk Empire...
5. Това също е трудно. Работата е там, че аз често намирам нови и нови извори на вдъхновения и така нататък, затова често намирам нови "девизи" и в крайна сметка с времето съм сплела всички в един голям пуловер. Но пък ето нещо на гения Уди Алън, което си струва: “Не искам да постигам безсмъртие с работата си, искам да постигна безсмъртие като не умирам.”
6. Честно казано, не знам. Чувствам се толкова изгубена и непринадлежаща никъде, че вече дори не мога да се представя като това или онова. Освен това не ми се иска да мисля за бъдещото си аз само като за "преводач", "учител" или нещо такова. Предпочитам "творец" от всички, честно казано, но съм сигурна, че трябва да мина през много други етиките преди това, а не се знае дали въобще някога ще мога да се нарека така. Така че наистина не знам какво ми се прави.
7. Червен, зелен, черен... но не мога да спра до тук, защото аз по принцип си падам по различни комбинации от цветове, както и по разнообразието, затова в различните моменти отговорите ми се менят.
8. Есен, най-много. Но и пролетта също.
9. Чай.
10. От прекалено много неща, за съжаление. Което ми пречи извънредно много, но няма какво толкова да направя по въпроса.
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Ривър Ларош

Ривър Ларош



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: IceNight168

slippery slope. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: slippery slope.   slippery slope. Icon_minitimeВто Ное 08, 2011 6:51 pm

Здравей (:
Каква татуировка би си направила?
Какво е първото нещо, което си купи/ би си купила с първата си заплата?
Умееш ли да спестяваш?
Къде искаш да живееш?
Имаш ли прякор, който приятелите ти използват за теб?
Върнете се в началото Go down
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

slippery slope. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: slippery slope.   slippery slope. Icon_minitimeСря Ное 09, 2011 7:36 pm

здравей. (:

1. Не бих. Просто смятам, че това е нещо, към което трябва да се отнесеш отговорно и добре да помислиш преди да го направиш, най-вече защото не можеш да го махнеш, когато ти скимне. А аз си знам, че каквото и да си татуирам - а то ще е някакъв цитат или дума, предполагам - ще ми писне до няколко седмици. Или още по-лошо - ще спра да вярвам в него, в един или друг момент. Не знам, обърках се от това, което казах и това, което искам да кажа, но общото е, че не, не бих си направила, защото ще се отегча от нея. Затова предпочитам да си рисувам ръчно разни неща, които са много нетрайни, но поне мога да разнообразявам, според настроението си.
2. О, не знам. Зависи на каква вълна съм тогава.
3. Да и то много успешно, стига да искам. И тъй като поначало не разполагам с кой знае колко пари, а никога не искам допълнително от нашите, често ми се налага да спестявам, ако искам това или онова.
4. Страната на чудесата <3
5. Не, за съжаление. >.<
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Sponsored content





slippery slope. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: slippery slope.   slippery slope. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
slippery slope.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter fan forum :: Мъгълска зона :: Потребители-
Идете на: