Harry Potter fan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter fan forum

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
Хари Потър лексикон  Icon_minitimeСъб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
Хари Потър лексикон  Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
Хари Потър лексикон  Icon_minitimeВто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
Хари Потър лексикон  Icon_minitimeСъб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
Хари Потър лексикон  Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
Хари Потър лексикон  Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
Хари Потър лексикон  Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Хари Потър лексикон  Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
Хари Потър лексикон  Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock
Хари Потър лексикон  3991067TХари Потър лексикон  I_voting_barХари Потър лексикон  3991070A 
Пандора Лиманс
Хари Потър лексикон  3991067TХари Потър лексикон  I_voting_barХари Потър лексикон  3991070A 
Кейт Грейнджър
Хари Потър лексикон  3991067TХари Потър лексикон  I_voting_barХари Потър лексикон  3991070A 
Нора Лопес
Хари Потър лексикон  3991067TХари Потър лексикон  I_voting_barХари Потър лексикон  3991070A 
Касандра Грас-Уейл
Хари Потър лексикон  3991067TХари Потър лексикон  I_voting_barХари Потър лексикон  3991070A 
The Headmaster
Хари Потър лексикон  3991067TХари Потър лексикон  I_voting_barХари Потър лексикон  3991070A 
Роуз Уизли
Хари Потър лексикон  3991067TХари Потър лексикон  I_voting_barХари Потър лексикон  3991070A 
Джаки Потър
Хари Потър лексикон  3991067TХари Потър лексикон  I_voting_barХари Потър лексикон  3991070A 
Ривър Ларош
Хари Потър лексикон  3991067TХари Потър лексикон  I_voting_barХари Потър лексикон  3991070A 
Себастиян Дивайн
Хари Потър лексикон  3991067TХари Потър лексикон  I_voting_barХари Потър лексикон  3991070A 
Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:


Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Чет Апр 21, 2022 9:49 pm
Статистика
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

 

 Хари Потър лексикон

Go down 
+8
Edward Lemuel Radley
Роуз Уизли
Kate Woodstock
Анна Потър
Пандора Лиманс
Joyce Wilson
Самюел Ютис
Касандра Грас-Уейл
12 posters
АвторСъобщение
Касандра Грас-Уейл
Префект
Касандра Грас-Уейл



Хари Потър лексикон  Empty
ПисанеЗаглавие: Хари Потър лексикон    Хари Потър лексикон  Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 12:36 pm

Първо ще помоля администраторката ни да го сложи като някаква по-важна тема,защото мисля,че това ще стане много специално нещо за нашия форум.

Това е нашият лексикон.Тъй като сме се събрали тук,за да сме Хари Потър-фенове заедно,имаме нужда да си споделим и едни такива основни работи като кой ни е любимия дом,учител и бла-бла.Предлагам всеки потребител да го попълни и ако потръгне,може да си направим и една дискусионна,където да обсъждаме отговорите,да спорим и да се убеждаваме едни други в пълните глупости.

Въпросите ще трябва да ги измисли моя милост,но приемам предложения за добавки ( ако може ми пращайте по една сова,защото не желая да флуудим в тази тема :) )


1.Кога започнахте да четете Хари Потър?Как се случи?
2.Коя е любимата ви част от поредицата?Защо?
3.Кой е любимият ви филм?Защо?
4.Кой е любимият ви герой?Какво ви привлича в него?
5.Кой е най-омразният ви герой?
6.Кой е любимият ви предмет в Хогуортс?
7.Кой е най-омразният ви предмет в Хогуортс?
8.Коя е любимата ви отвара?
9.А любимата магия?
10.Ако трябваше да използвате Непростимо проклятие,кое щеше да бъде?
11..Кой е любимият ви учител?
12.А най-неприятният?
13.В кой дом бихте желали да бъдете,ако имахте възможността да сте в Хогуортс?
14.Ако бяхте магьосник,какво щяхте да работите?
15.Кой е любимият ви магически транспорт?
17.Имате ли любимец от Ордена на феникса?
18.А от смъртожадните?
19.Ако се срещнехте с Хари Потър,какво бихте направили?
20.И като за край,можете да напишете едно обръщение към Роулинг и всички други Хари По-тър-фенове по света :)

Приятно ви попълване.
Върнете се в началото Go down
Самюел Ютис
Префект
Самюел Ютис



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Все още чакам Октомври.

Хари Потър лексикон  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър лексикон    Хари Потър лексикон  Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 3:05 pm

Айде, наемам се да съм първа. хД Да видим какво ще излезе.

1.Кога започнахте да четете Хари Потър?Как се случи?
Почти сигурна съм, че бе преди 2 години. Та, как се случи? Мисля, че беше от любопитството ми. Просто един ден си казах "Защо пък не?" и започнах да я чета. Прекалено жалко, че трябваше да ги чета в Интернет. Родителите ми не са чак толкова ентусиазирани да дават пари за книги. хД Започнах да си купувам книжните формати едва сега... Досега никога не съм имала чак толкова заделени пари.
2.Коя е любимата ви част от поредицата?Защо?
Може би Орденът на Феникса. Или Огненият Бокал. На идея си нямам защо.
3.Кой е любимият ви филм?Защо?
Хм... Филм. Определено ще е "Хари Потър и затворникът от Азкабан". Само една от многото причини бих дала: Косите на целият каст. Особено тази на Хари. ХД Повечето ще го сметнат за напълно глупава причина, ама... Нищо не мога да направя. Пък и прическата му беше една такава... Ах, страшно ми хареса. хД Звуча ли лудо?
4.Кой е любимият ви герой?Какво ви привлича в него?
Хърмаяни? Предполагам, че тя... Смисъл... Цялото трио ги обичам, редом с Фред и Джордж, ама тя си ми е нещо като любимка. Страшничко досадна на моменти, но предполагам в това ѝ е чарът. Хърмаяни.
5.Кой е най-омразният ви герой?
Ъмбридж. Мразех я преди, мразя я сега. Вероятно ще я мразя завинаги.
6.Кой е любимият ви предмет в Хогуортс?
Защита срещу черните изкуства. Може би. хД
7.Кой е най-омразният ви предмет в Хогуортс?
Ъм... Не мисля, че има такъв? Един два по-антипатични да, но чак омразни не. Освен може би История на магията. Никога не съм харесвала историята като цяло.
8.Коя е любимата ви отвара?
Отвара на живата смърт или Веритасерум.
9.А любимата магия?
Авада Кедавра. Или Експекто Патронум.
10.Ако трябваше да използвате Непростимо проклятие,кое щеше да бъде?
Круцио. Обичам да карам хората да страдат. *Мдаа, имам някакви странни наклонности. ХДД*
11..Кой е любимият ви учител?
Професор Макгонъгол предполагам.
12.А най-неприятният?
Както казах. Ъмбридж.
13.В кой дом бихте желали да бъдете,ако имахте възможността да сте в Хогуортс?
Труден избор. Може би Рейвънклоу. Въпреки, че не бих имала нищо напротив, да съм в останалите три.
14.Ако бяхте магьосник,какво щяхте да работите?
На идея си нямам.
15.Кой е любимият ви магически транспорт?
Магипортиране. Бързо, лесно и удобно. Въпреки, че и метлата би била страхотен транспорт.
17.Имате ли любимец от Ордена на феникса?
Нимфадора Тонкс. Жалко, че е мъртва.
18.А от смъртожадните?
Белатрикс. Беше ненормална и луда. И все пак я обожавам.
19.Ако се срещнехте с Хари Потър,какво бихте направили?
Бих му разрошила косата. Не се шегувам.
20.И като за край,можете да напишете едно обръщение към Роулинг и всички други Хари По-тър-фенове по света.
Ами... Благодаря на Роулинг, че е написала поредицата. Промени доста в живота ми и съм наистина благодарна. А за другите фенове? Не знам. Вероятно бих им дала една голяма прегръдка... Аз съм си любвеобилен човек. ХД
Върнете се в началото Go down
Joyce Wilson

Joyce Wilson



Хари Потър лексикон  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър лексикон    Хари Потър лексикон  Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 3:30 pm

И аз да не изостана по-назад :D

1.Кога започнахте да четете Хари Потър?Как се случи?
~ Преди около четири години. Просто всички толкова много я хвалеха тая книга, че с майка ми двете решихме да я почнем. И разбира се, не можахме да спрем.
2.Коя е любимата ви част от поредицата?Защо?
~ Стаята на тайните и Огнения Бокал. За първото, защото просто мистерията покрай Стаята на тайните и базилиска, смъртта на Миртъл, бяха много добре свързани. Перфектно замислено. А Огнения Бокал... наистина не знам защо, но може би, заради състезанието, пък и интересния развой на събитията.
3.Кой е любимият ви филм?Защо?
~ "Хари Потър и затворникът от Азкабан". Филмът изключително много се доближава до книгата, пък и в него се появява Сириус <3. Като цяло, според мен, всички филми от 1-вия до 3-тия са страхотно направени, а по-нататък вече има доста изпуснати моменти от книгите и съкращаване на детайли.
4.Кой е любимият ви герой?Какво ви привлича в него?
~ Сириус! В третата част през цялото време се създава един образ, за който си мислиш, че е лош, а накрая излиза точно обратното. И като гледам колко много обича и го е грижа за Хари, направо сърцето ми се разтапя.
5.Кой е най-омразният ви герой?
~ И аз като Самюел - Ъмбридж. По-антипатичен герой в цялата поредица не съм имала...
6.Кой е любимият ви предмет в Хогуортс?
~ Трансфигурация. Не за друго съм и учител по него предмет ;Д. Защита срещу черните изкуства, също ми допада.
7.Кой е най-омразният ви предмет в Хогуортс?
~ Пророкуване. Просто няма логика в това да се пулиш в някакви листа и да си мислиш, че виждаш нещо ;Д
8.Коя е любимата ви отвара?
~ Феликс Фелицис.
9.А любимата магия?
~ Не мога да си обясня защо, но... Сектумсемпра.
10.Ако трябваше да използвате Непростимо проклятие,кое щеше да бъде?
~ Империус. Съблазнява ме мисълта да мога да контролирам някой ;Д
11..Кой е любимият ви учител?
~ От настоящите - Макгонъгол. От бившите - Лупин.
12.А най-неприятният?
~ Трелони.
13.В кой дом бихте желали да бъдете,ако имахте възможността да сте в Хогуортс?
~ Винаги съм се виждала или в Рейвънклоу, или в Грифиндор.
14.Ако бяхте магьосник,какво щяхте да работите?
~ Каквато съм оправна, нещо в Министерството.
15.Кой е любимият ви магически транспорт?
~ Магипортирането. Макар че и летекодите са умно измислени.
17.Имате ли любимец от Ордена на феникса?
~ Сириус.
18.А от смъртожадните?
~ Лестранж. У нея има някаква нотка на ненормалност, която я прави просто... не знам... уникална.
19.Ако се срещнехте с Хари Потър,какво бихте направили?
~ Ще му взема автограф и веднага ще се снимам с него :д
20.И като за край,можете да напишете едно обръщение към Роулинг и всички други Хари По-тър-фенове по света
~ На Роулинг бих благодарила, че е дарена с такъв ум да измисли такава книга (то не е книга, ами цяла ера) и да зарадва милиони по света. А на Хари Потър-феновете бих казала ... не знам... да останат верни на "момчето, което оживя".
Върнете се в началото Go down
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

Хари Потър лексикон  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър лексикон    Хари Потър лексикон  Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 4:03 pm

Ще се опитам да я попълня хубаво, макар че в такива теми съм много по-лаконична от това, което ми се иска...

1.Кога започнахте да четете Хари Потър?Как се случи? Бях в първи клас, когато книгите излязоха и отначало много се ядосвах на цялата шумотевица. Общо взето, намирах корицата за ужасна и затова не исках да я прочета. Но ако си спомням правилно, мама ми я подари, може би за рождения ден, и аз нямаше какво да правя, освен да я прочета. Всъщност в началото тя ми я четеше, обаче после дойде момента, в който някой ни беше дошъл на гости, а аз толкова много исках да разбера как приключва книгата, че седнах и я дочетох сама. И от там нататък историята се подразбира. (:

2.Коя е любимата ви част от поредицата?Защо? Честно казано, много ми е трудно да отговоря. Всяка една книга крие своето очарование и магия... Харесвам третата ужасно много, защото за пръв път срещаме Ремус и Сириус и разбираме историята им, която е толкова невероятна. <3 Но иначе имам нездрави пристрастия към шестата книга, защото присъствието на Снейп, макар и не пряко, се долавя през цялата книга. Петата също е много добре изпипана. От друга страна, четвъртата е тази, която съм чела най-много пъти, така че наистина не знам. Но в първите нещата са много по-прости, а след това действието и героите градират и... Разбрахте ли нещо?
3.Кой е любимият ви филм?Защо? И тук ми е трудно. Знам само, че петия и шестия са пълни боклуци. Може би седмия, и двете части, защото е на съвсем различно ниво. Всичко е изпипано, има екшън, има жестока музика, да не говорим за момента с Приказката в part 1, който разби всичките ми опита да покажа неудовлетвореност. Мисля, че тези два филма са най-зареждащи и пропити с емоция от цялата поредица.
4.Кой е любимият ви герой?Какво ви привлича в него? Белатрикс Лестранж, защото е толкова сложна и отдадена на каузата си. Сириус, защото е толкова прекрасен. <3 Снейп, защото образа му е по-трагичен дори от този на Бела. По-подробно ще напиша в темата за това.
5.Кой е най-омразният ви герой? Хм, за начало ще каже, че дълго време смятах Хари за такъв, защото има доста дразнещи моменти, да не говорим за цялото му драматизиране и неадекватно държание понякога, но разбирам защо Роулинг го е направила така. Нямаше да е хубаво, ако протагонистът е изцяло положителен, а той в крайна сметка е под постоянния тормоз я от Волдемор, я от пресата, съученици, възрастни... Почти всеки един се е изправял срещу него в даден момент, така че, да, Хари има право да роптае и да е несъгласен със съдбата си и сега мога да го разбера.
Предполагам, че Пърси Уизли ми е крайно неприятен, той е единствения от иначе приятното семейство, който си придава важност и като че ли изпитва срам от тях, което никога не ми е правело добро впечатление. Ъмбридж си е доста гадна лелка, с цялото това розово, превъзнасянето и лигавенето.
6.Кой е любимият ви предмет в Хогуортс? Транфигурация и Отвари много бих искала да уча. Иначе и Защита срещу Черните изкуства.
7.Кой е най-омразният ви предмет в Хогуортс? История на магията би било доста скучно, при положение, че го води някой като Бинс. И Мълъгознанието ми е крайно безинтересно също, макар че е хитро измислено.
8.Коя е любимата ви отвара? Отварата на Живота смърт. Ами така де...
9.А любимата магия? Сектумсемпра е жестоко. Освен това е измислено от Снейп, което говори много за магическите му способности. Все пак е само ученик, когато го прави. Не знам точно как става процеса, но предполагам, че трябва да имаш доста познания и умения, за да го направиш, иначе всеки би могъл да измисля глупави магии ежесекундно. И Морсморде, защото звучи адски готино. (А ако имах реална възможност, щях да използвам твърде често Силенцио (: )
10.Ако трябваше да използвате Непростимо проклятие,кое щеше да бъде? Круцио. Винаги съм го харесвала най-много от трите.
11..Кой е любимият ви учител? Снейп е страхотен, факт, но сега, когато уча при една доста наподобяваща го учителка, няма да го посоча. Безспорният ми фаворит е Макгонъгол, защото е строга и държи на предмета си, но не й липсва човещина и разбиране. Освен това Лупин - защото това е образа на идеалния учител, който, аз поне, не съм срещала за сега.
12.А най-неприятният? Локхарт. Дори повече от Ъмбридж. Тя поне почиваше на власт, която реално има, а неговото си беше чисто празнодумство и глупаво перчене.
13.В кой дом бихте желали да бъдете,ако имахте възможността да сте в Хогуортс? Слидерин.
14.Ако бяхте магьосник,какво щяхте да работите? Нямам представа. Много би ми допаднало да съм една от Непродумващите в Министерството. :D
15.Кой е любимият ви магически транспорт? Летящата пудра е нещо много забавно, но все пак летенето с метла би било най-първия ми избор. Ако търся удобство - магипортиране.
17.Имате ли любимец от Ордена на феникса? Тонкс и Лупин. Освен това са най-прекрасната двойка. <3 И Сириус, разбира се.
18.А от смъртожадните? Белатрикс, Регулус и Снейп, макар че вторите двама реално минават на другата страна, но все пак... За Бела и Снейп вече казах, а за Регулус си спомням, че плаках. Заедно със Сириус и Снейп, той е един от героите с най-несправедлива съдба. Фактически и тримата са набедени за нещо, което не са и много малко знаят истината за тях, което е жалко.
19.Ако се срещнехте с Хари Потър,какво бихте направили? На бас, че ще му пипна белега. xD

20.И като за край,можете да напишете едно обръщение към Роулинг и всички други Хари По-тър-фенове по света.


На Роулинг благодаря, задето създаде такъв прекрасен свят и ми помогна да порасна. Мисля, че поредицата й е безкрайно топла, мъдра и красива и се радвам, че я е направила за нас. Също така, че винаги ще я подкрепяме, независимо от решенията й и критиките, които понася. Не мога да изпиша нещата правилно, но съм й толкова безкрайно благодарна, че съм сигурна, че ако я срещна, ще се разплача от толкова много чувства.

На феновете... няма нищо лошо в това да имаш и други интереси. Но се надявам се никога да не забравите това, в което Хари ни превърна и магията, която ни показа.
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Касандра Грас-Уейл
Префект
Касандра Грас-Уейл



Хари Потър лексикон  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър лексикон    Хари Потър лексикон  Icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 6:42 pm


1.Кога започнахте да четете Хари Потър?Как се случи?-Било е преди 10 години.Точно след като излезе първата книга,родителите ми ми я подариха за някакъв празник там /вече не си спомням точно кой беше/.Бях ужасно мързеливо дете и не исках да чета,а бях в период,в който трябваше да се упражнявам,за да не си остана цял живот със сричането.Та получих книгата,мама ми я четеше в началото,но после и аз започнах сама и така постепенно ужасно ми хареса.И така започнах да си купувам и останалите :)
2.Коя е любимата ви част от поредицата?Защо?-Ами моят безспорен фаворит е "Орденът на феникса".Ужасно силна е като сюжет,има някакво своеобразно израстване във всеки един от героите,породено от натиска на министерството върху любимото им училище.Хари поема инициатива,изключително рискована,и тя помага на всички да се развият в положителна посока.Смъртта на Сириус накрая е трагична в най-истинския смисъл на думата и едва ли има момент,който да ме е развълнувал така.Но самата книга е брилянта,най-изпипана е от всички други,изключително подробна.
3.Кой е любимият ви филм?Защо?-Първият :) (Философският камък) ; тъй като книгата е най-малка по обем,е и най-лесна за екранизация.Освен това всичките актьори са толкова сладки (Том!Том!Том!) и невинни.
4.Кой е любимият ви герой?Какво ви привлича в него?-На първо място винаги ще поставям Драко Малфой,въпреки че всички вие сигурно го ненавиждате.Той е страхливец,подлец,жалък е до мозъка на костите си,безумно глупав и странно предан на една вече изгубена семейна чест.Но е истински,в най-добрия смисъл на думата.Близък е до сърцето ми,защото макар да не е принца на бял кон,избира правилния начин да оцелее в една война.А и нека не забравяме,че у него има добро,тъй като свали пръчката си,когато гледаше Дъмбълдор в очите.Той не е способен да погуби човешки живот.Второто място се присъжда на Сириус,онзи Сириус,избухливият,невъздържаният,с лудият приключенски дух;неговите очи горят,както и цялото му същество.Излага се на опасност и действа ужасно прибързано,но е толкова вълшебен.Сваля жените,защото го може;гаври се с тях,пак защото го може.И излъчва сексапил <3
5.Кой е най-омразният ви герой?-Много ми е трудно да открия абсолютно отрицателен герой в поредицата,затова и ми е трудно да мразя.Но със сигурност не харесвам Долорес Ъмбридж,защото е мазна,грозна,гнусна жаба,която си вре носа навсякъде;и я мразя,защото си беше закачила окото на Лудоокия,заслужаваше да умре затова.
6.Кой е любимият ви предмет в Хогуортс?-Мисля,че е Защита срещу черните изкуства или Трансфигурация.Звучат ми ужасно ужасно интересно и наистина бих се радвала на възможността да ги изучавам.Освен това Вълшебството и Отварите са доста полезни.
7.Кой е най-омразният ви предмет в Хогуортс?-Едва ли ще има такъв,но мисля,че Пророкуването е предметът,който никога няма да запиша просто защото не вярвам в такива глупости;а и Трелони е бездарна.
8.Коя е любимата ви отвара?-Феликс Фелицис - искам непрекъснат късмет,но пък щом отнема толкова много време и усилия сигурно ще ми омръзне да си я правя постоянно;но пък си струва да я ползваш в най-напечените ситуации.
9.А любимата магия?-Силенцио е идеална за всички случаи,бих казала;но вероятно ще използвам най-често Акцио,защото съм мързелива до бога и много ще ми помага.
10.Ако трябваше да използвате Непростимо проклятие,кое щеше да бъде?-Империо;ако хората са под мой контрол,всичко ще бъде идеално и няма да се налага непрекъснато да правя забележки на някой.
11..Кой е любимият ви учител?-Макгонъгол,безспорно.Тя ми е идол в живота.Искам учител като нея.
12.А най-неприятният?
-Трелони е просто покъртително досадна и глупава.
13.В кой дом бихте желали да бъдете,ако имахте възможността да сте в Хогуортс?-Слидерин.
14.Ако бяхте магьосник,какво щяхте да работите?-Много бих желала да се занимавам с лечителство в Св.Мънго;или да стана професор в Хогуортс :)
15.Кой е любимият ви магически транспорт?-Метлите!Метлите!Метлите!
17.Имате ли любимец от Ордена на феникса?-Сириус и Лупин.Те са толкова специални!
18.А от смъртожадните?-Белатрикс е моят пръв избор с нейната лудост.
19.Ако се срещнехте с Хари Потър,какво бихте направили?-Щях да го помоля да ми направи и на мен един такъв белег.

Роулинг,
благодаря ти.Ти си истински гений,вероятно винаги ще се прекланям пред творбите ти.Обожавам това,което си създала и ти благодаря от все сърце,че си позволила на деца от цял свят да споделят живота си с Хари и да го свържат с книгите ти завинаги.Ти си нашият лидер и си източника на идеи за повечето прохождащи млади писатели.Ти си като златен символ,който завинаги ще гори в нашите сърца.

Фенове,не забравяйте откъде сте тръгнали.Припомняйте си,че Хари Потър ви е съпроводил от деца до възрастни.Че сте израснали с магията и приятелството на героите на Роулинг и ги пазете надълбоко в сърцата ви,за да им позволите никога да си тръгнат.Припомняйте си,че има още мнозина като вас,обменяйте с тях опита и идеите си.Подкрепяйте се.Бъдете магията в земния свят.
Върнете се в началото Go down
Анна Потър

Анна Потър



Хари Потър лексикон  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър лексикон    Хари Потър лексикон  Icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 12:22 pm

1.Кога започнахте да четете Хари Потър?Как се случи?
Книгите не са ми най-близката част от цялата история, но гокато излязоха/2001год./ си спомням, че мама ми ги четеше вечер, все пак бях на 3-4годинки.Така "прочетох" първите три, а след около 3-4години започнах поредицата сама и я прочетох.
2.Коя е любимата ви част от поредицата?Защо?
Любима...всики са ми любими.Но най-много харесвам "Хари Потър и огненият бокал"
.Просто при първата поява на Черният Лорд...кракара ми се разтрепериха.
3.Кой е любимият ви филм?Защо?
Определено 7-ми част 2!Филма беше просто невероятен!След появата на Хари в общата зала пред Снейп..не съм си мръднала погледа от екрана в киното.Моментите бяха много впечетляващи, особенно на 3D.
4.Кой е любимият ви герой?Какво ви привлича в него?
Определено Хари, но Доби ми е любим.Той е толкова сладък.Малък бежов и..плешив.И това негово чуство за длъжност ме подлудява.
5.Кой е най-омразният ви герой?
Не мога да кажа, че има такъв.Всички персонажи са унилни.Но титила злодей на поредецита присъждам на Луциус.
6.Кой е любимият ви предмет в Хогуортс?
Трансфигурация и защита срещу черните изкуства.
7.Кой е най-омразният ви предмет в Хогуортс?
Пророкуване.
8.Коя е любимата ви отвара?
Многоликовата отвара.
9.А любимата магия?
Круцио
10.Ако трябваше да използвате Непростимо проклятие,кое щеше да бъде?
Империус (Империо)
11..Кой е любимият ви учител?
Проф. Магонагъл.
12.А най-неприятният?
Може би..онази по прорукуване /забравих й името./
13.В кой дом бихте желали да бъдете,ако имахте възможността да сте в Хогуортс?
Грифиндор.
14.Ако бяхте магьосник,какво щяхте да работите?
В министерството, отдел Мистерии.
15.Кой е любимият ви магически транспорт?
Летежна пудра.
17.Имате ли любимец от Ордена на феникса?
Нимфадора Тонкс и Лупин.
18.А от смъртожадните?
Никой специален, но като по заинтригуващ персонаж Белатрикс и майката на Драко.
19.Ако се срещнехте с Хари Потър,какво бихте направили?
Ще се опитам да сдържа лудоста си и да се държа нормално..макр и невъзможно.Но първото нещо е да го прегърна. ;дд
20.И като за край,можете да напишете едно обръщение към Роулинг и всички други Хари По-тър-фенове по света
Към Дж.К.Роулинг;;
Благодаря!Благодаря!Благодаря!
Благодаря, за това че написа тази страхотна поредица.Че направи целият свят част от това приключение.Вероятно никога няма да има подобна поредица с такъв успех и популярност.И със сигурност по-велика от тази история на Хари.
Към попитателите;;
We are fans forever! Няма какво друго да кажа!
Върнете се в началото Go down
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

Хари Потър лексикон  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър лексикон    Хари Потър лексикон  Icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 1:53 pm

1.Кога започнахте да четете Хари Потър?Как се случи?-беше преди доста години.Тъкмо бе излязъл втория филм.Брат ми си го беше купил и като го гледах направо луднах,както и той.Подари ми касетата,а аз започнах да си купувам и книгите.Прекарах доста часове на тавана на вилата,в импровизирано легълце,четейки и мечтаейки си.. ;дд ^^
2.Коя е любимата ви част от поредицата?Защо?-ХП7,въпреки че си обожавам всичките книги и филми.Защото..не знам,просто я обожавам ^^
3.Кой е любимият ви филм?Защо?-ХП7,2 част,заради смъртта на Снейп и любовта му към Лили (много плаках) ,заради края на Волдемор и битката за Хогуортс...
4.Кой е любимият ви герой?Какво ви привлича в него?-Хари..заради смелостта му,жертвоготовността му...просто няма много хора,като него ^^
5.Кой е най-омразният ви герой?-няма такъв..всички си имат чар и допринасят за нещо..дори Белатрикс. ;дд
6.Кой е любимият ви предмет в Хогуортс?-ЗСЧИ <3
7.Кой е най-омразният ви предмет в Хогуортс?-няма такъв ;дд
8.Коя е любимата ви отвара?-феликс фелицис
9.А любимата магия?-Империо ;д
10.Ако трябваше да използвате Непростимо проклятие,кое щеше да бъде?-Империо...щях да карам хората да правят това,което си искам
11..Кой е любимият ви учител?-Снейп..просто го убожавам...много ми е мъчно,че умира накрая ;(
12.А най-неприятният?-Алекто и Амик Кароу ;@
13.В кой дом бихте желали да бъдете,ако имахте възможността да сте в Хогуортс?-ако имах тази възможност,нямаше да съм претенциозна,няма значение за мен къде щях да съм ;дд но бих предпочела Грифиндор.
14.Ако бяхте магьосник,какво щяхте да работите?-аврор или учител в Хогуортс
15.Кой е любимият ви магически транспорт?-метла ^^
17.Имате ли любимец от Ордена на феникса?-Сириус <3
18.А от смъртожадните?-Белатрикс ;дд хаха
19.Ако се срещнехте с Хари Потър,какво бихте направили?-ах мечтии ;ддд предполагам,че щях да му се нахвърля ;ддд
20.И като за край,можете да напишете едно обръщение към Роулинг и всички други Хари По-тър-фенове по света :)
Роулинг ти промени света ми към по-добро...много съм ти благодарна за това.Не знам иначе как бих се справила с трудностите,които имах.Всички Хари Потър фенове те обичат,ти промени живота ни !!
Върнете се в началото Go down
Роуз Уизли

Роуз Уизли



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още чакам ;хх

Хари Потър лексикон  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър лексикон    Хари Потър лексикон  Icon_minitimeСъб Сеп 03, 2011 7:17 pm

1.Кога започнахте да четете Хари Потър?Как се случи? - Миналата Коледа. Чичо ми подари първите две книги. Преди това бях много зле настроена срещу книгата. Знаех само че Хари е с очила, и има някакво момиче ;дд И когато ми подариха книгата бях много разтроена, защото попринцип чичо ми подарява много яки неща. Но след малко го погледнах от добрата страна и докато възрастните си приказваха аз започнах да чета ХП и камъка. Помня че ми се наложи да прочета няколко пъти разговора между Макгонагъл и Дъмбълдор, защото нищо не разбирах ;д Когато пристигнах вкъщи, вече бях на третата глава. И така леко по леко, разбрах че книгата е супер и се запалих ^^

2.Коя е любимата ви част от поредицата?Защо? - Коя ли... Всички! Във всяка си има едно голямо приключение, което почти винаги се случва на края. Но първите три книги, сякаш са ми най-любими, защото в тях всичко е просто, лесно. Всичко е толкова невинно... После Ти-Знаеш-Кой xD се завръща на власт и става едно такова мрачно, гадно... Въпреки това не липсват караниците между Рон и Хърмаяни ;дд и любовните тръпки между Хари и Чо, Хари и Джини, Рон и Хърмаяни.

3.Кой е любимият ви филм?Защо? - Третият безспорно < 33 ! Четвъртият, петият и шестият според мен са ментета ;хх Седмият ми хареса също, а за първият и вторият мога само да кажа, че най, се доближават до книгата.

4.Кой е любимият ви герой?Какво ви привлича в него? - Хърмаяни! Поросто си ме кефи, как се кара ;ддд , характера и'.

5.Кой е най-омразният ви герой? - Ох, много са... Но ще се задоволя само със Волдемор и Ъмбридж.

6.Кой е любимият ви предмет в Хогуортс? - Вълшебство и ЗСЧИ ^^

7.Кой е най-омразният ви предмет в Хогуортс? - Пророкуване

8.Коя е любимата ви отвара? - Феликс Фелицис и Варитасерум < 33

9.А любимата магия? Еспекто Патронум

10.Ако трябваше да използвате Непростимо проклятие,кое щеше да бъде? Империо. Би било страхотно хората да правят, каквото им наредя (:

11..Кой е любимият ви учител? - Ремус Лупин - безспорно най-забавния <3

12.А най-неприятният? Ъмбридж... Ужасна е!

13.В кой дом бихте желали да бъдете,ако имахте възможността да сте в Хогуортс? 'Грифиндор' ^^

14.Ако бяхте магьосник,какво щяхте да работите? Учител в 'Хогуортс' (:

15.Кой е любимият ви магически транспорт? Магипортиране

17.Имате ли любимец от Ордена на феникса? Сириус и Лупин... уникални са ^^

18.А от смъртожадните? - НЕ!

19.Ако се срещнехте с Хари Потър,какво бихте направили? - Щях да се ощипя, за да се събудя ;д . Бъзикам се,щях да го прегърна < 333

20.И като за край,можете да напишете едно обръщение към Роулинг и всички други Хари По-тър-фенове по света -...
Върнете се в началото Go down
Edward Lemuel Radley

Edward Lemuel Radley



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Хари Потър лексикон  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър лексикон    Хари Потър лексикон  Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 9:07 am

1.Кога започнахте да четете Хари Потър?Как се случи?
Книгите се появиха в скромната ни библиотека още със самото им появяване в България,сигурно 10 години има вече.Сестра ми все ги разнасяше със себе си и все слушах колко интересни били.Ама нали още не можех да чета и само с чутото се задоволявах.После,разбира се и аз станах ученик и аз се научих,ама бях на възраст,в която книга не хващах.Мисля,че бях седмокласник,когато прочетох "ХП и стаята на тайните".Започнах с нея,защото филма много ми допадна,впоследствие книгата също.Хареса ми и изчетох и останалите,като "ХП и философския камък" я прочетох последна.И до днес като голям фен на историята,продължавам да смятам че тази част е най-безинтересна.
2.Коя е любимата ви част от поредицата?Защо?
Стаята на тайните,Нечистокръвния принц и Даровете на смъртта.Може би,защото историите най ми се харесват или пък защото се обръща повече внимание на любимите ми персонажи.
3.Кой е любимият ви филм?Защо?
Последния:Даровете на смъртта,част 2.Като финал,очаквах го с нетърпение,а също и голям принос толкова да го харесам беше,че е в 3Д формат.Разбира се,сцените с едни от най-любимите ми моменти ме разочароваха,но и такива неща се случват
4.Кой е любимият ви герой?Какво ви привлича в него?
Любимият ми герой не е само един.Имам любимци и сред тъмната страна,както и от тези на страната на Хари.Привлича ме контраста между тях,различията им
5.Кой е най-омразният ви герой?
Долорес Ъмбрийдж,Питър Петигрю,Чо Чан
6.Кой е любимият ви предмет в Хогуортс?
Харесвам повечето
7.Кой е най-омразният ви предмет в Хогуортс?
Пророкуване :lol:
8.Коя е любимата ви отвара?
Отвара на живата смърт,Феликс Фелицис,Любовна отвара (Амортенция)
9.А любимата магия?
Ненарушимата клетва,Муфлиато,Експелиармус....много са
10.Ако трябваше да използвате Непростимо проклятие,кое щеше да бъде?
Ежедневно живота ми тровят гооолеми досадници,имам врагове,но хайде да не бъда лош...Империо:поне ще ги накарам да спазват дистанция помежду ни
11..Кой е любимият ви учител?
Снейп,един мъж с голямо сърце
12.А най-неприятният?
Долорес Ъмбрийдж
13.В кой дом бихте желали да бъдете,ако имахте възможността да сте в Хогуортс?
Вече прочел книгите многократно,осъзнах че у всеки има нещо,което да ме привлича.Но ако съдя по това колко добре се познавам,вероятно шапката ще ме прати в Грифиндор или пък Хафълпаф
14.Ако бяхте магьосник,какво щяхте да работите?
Вероятно като всеки обикновен магьосник,ще мечтая за неща,които са лесно изпълними.Сигурно ще съм на длъжност в Министерството на магията
15.Кой е любимият ви магически транспорт?
Метлите и магипортирането
16.Имате ли любимец от Ордена на феникса?
ммм....Снейп
17.А от смъртожадните?
Луциус Малфой
18.Ако се срещнехте с Хари Потър,какво бихте направили?
Ще му стисна ръката,предполагам :lol:
19.И като за край,можете да напишете едно обръщение към Роулинг и всички други Хари По-тър-фенове по света
На Роулинг ще и кажа "Благодаря",то е ясно защо,а на феновете да останат верни на поредицата докрай.Хубаво е да предадем историята и на следващите поколения
Върнете се в началото Go down
Джаки Потър

Джаки Потър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още нямам ;(( Жалко нямам търпение ..

Хари Потър лексикон  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър лексикон    Хари Потър лексикон  Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 6:10 pm

1.Кога започнахте да четете Хари Потър?Как се случи? Ами преди 2 години беше ми в списъка за четене ^^
2.Коя е любимата ви част от поредицата?Защо?
3.Кой е любимият ви филм?Защо? Ами първа защото тогава е най-интересно как разбира че е магъосник и т.н.
4.Кой е любимият ви герой?Какво ви привлича в него? Луна Лъвгуд. Ами кефи ме Отнесения Поглед Шантавите Дрехи :)
5.Кой е най-омразният ви герой? Ммм ... Бащата на Драко
6.Кой е любимият ви предмет в Хогуортс? Билколагия
7.Кой е най-омразният ви предмет в Хогуортс? Трансфигорация (като математика ми е всеедно хДД)
8.Коя е любимата ви отвара? Незнам ... :( Може би любовната
9.А любимата магия? Евада-Кедавра
10.Ако трябваше да използвате Непростимо проклятие,кое щеше да бъде?Ами погледнете по горе ^^
11..Кой е любимият ви учител? Хагрид
12.А най-неприятният? Сивиръс Снейп
13.В кой дом бихте желали да бъдете,ако имахте възможността да сте в Хогуортс? Слидерин или Грифиндор
14.Ако бяхте магьосник,какво щяхте да работите? Ами щях да бъда Аврор
15.Кой е любимият ви магически транспорт? Метла хДД
17.Имате ли любимец от Ордена на феникса? Нямам ..
18.А от смъртожадните? Лорд Волдеморт
19.Ако се срещнехте с Хари Потър,какво бихте направили? Бих го целунала че ни е спасил от Г. Волдеморт
20.И като за край,можете да напишете едно обръщение към Роулинг и всички други Хари По-тър-фенове по света:
Книгите бяха прекрасни а авторката още по прекрасна обичах думите които беше използвала за да напише тази книга Ако я видя бих и благодарила за всичко което е направила досега и какво ще направи във бъдеще за всички нас Хари Потър фенове!
Върнете се в началото Go down
Ривър Ларош

Ривър Ларош



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: IceNight168

Хари Потър лексикон  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър лексикон    Хари Потър лексикон  Icon_minitimeПон Окт 17, 2011 8:12 pm

1.Кога започнахте да четете Хари Потър?Как се случи?
- Първата книга я прочетох, след като излезе първият филм. Брат ми беше фен и четеше книгите, съответно и аз се запалих бързо (:
2.Коя е любимата ви част от поредицата?Защо?
- Любимата ми книга е може би четвъртата, обожавам я. Седмата е прекрасна, както и първата, и петата... Не ме карайте да избирам! Не мога да избера любима част от детството си (:
3.Кой е любимият ви филм?Защо?
- Седмият беше най-добър, няма съмнение при мен. Беше перфектният край на една ера.
4.Кой е любимият ви герой?Какво ви привлича в него?
- Луна сякаш ми е най-любима. Тя е странна и го осъзнава, но не се интересува от мнението на околните. Би направила всичко за приятелите си и просто е невероятна.
5.Кой е най-омразният ви герой?
- Фенрир Грейбек. Побиват ме тръпки от него.
6.Кой е любимият ви предмет в Хогуортс?
- Трансфигурация. Описват го като един от най-сложните предмети, но точно това би ме грабнало.
7.Кой е най-омразният ви предмет в Хогуортс?
- История на магията. Беше ми скучно даже да чета колко им е скучно на героите.
8.Коя е любимата ви отвара?
- Феликс Фелисис. Златничка и прекрасна, и ти дава късмет (:
9.А любимата магия?
- Агуаменти ми звучи много добре, обаче любимата трябва да е Експекто Патронум.
10.Ако трябваше да използвате Непростимо проклятие,кое щеше да бъде?
- Империо, защото съм си малко bossy от време на време по природа.
11..Кой е любимият ви учител?
- Лупин, Снейп, Макгонъгъл и Дъмбълдор. И от тях не мога да избирам. Всеки има някакво очарование.
12.А най-неприятният?
- Слъгхорн, определено. Беше невероятно мазен. Даже Ъмбрижд не ми беше толкова неприятна, защото тя си беше открито отвратителна.
13.В кой дом бихте желали да бъдете,ако имахте възможността да сте в Хогуортс?
- Рейвънклоу, и съм почти сигурна, че там щях да бъда. Макар че Потърмор ме сложи в Грифиндор, а тук съм в Хафълпъф. Може би имам по нещо от всеки дом.
14.Ако бяхте магьосник,какво щяхте да работите?
- Много би ми харесало да бъда Аврор или да работя с драконите при Чарли.
15.Кой е любимият ви магически транспорт?
- Метлите ми харесват ужасно много, с радост бих си купила една.
17.Имате ли любимец от Ордена на феникса?
- Когато ме питат за любимец от добрите, никога не мога да отговоря. Просто... Не става. Обожавам Сириус, Лупин, Снейп, Дъмбълдор, господин и госпожа Уизли и всички останали.
18.А от смъртожадните?
- Белатрикс ми е любимка. Джоан е създала един ненормален герой, който много ми харесва.
19.Ако се срещнехте с Хари Потър,какво бихте направили?
- Не съм сигурна. Вероятно щях да се опитам да му стана приятелка (:
20.И като за край,можете да напишете едно обръщение към Роулинг и всички други Хари Потър-фенове по света :)
- Благодаря на всички ви за моето прекрасно, изпълнено с магия детство. Наистина не знам каква бих била без Хари Потър и семейството от Потър фенове по целия свят. Винаги ще ви обичам!
Върнете се в началото Go down
Кейт Грейнджър

Кейт Грейнджър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

Хари Потър лексикон  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър лексикон    Хари Потър лексикон  Icon_minitimeСъб Окт 22, 2011 11:27 am

1.Кога започнахте да четете Хари Потър?Как се случи? - Ами първо бях гледала филмите и много се зарибих, след това отидох на гости у един приятел който имаше първата книга и ми я подари. Прочетох я и след нея втората и т.н.


2.Коя е любимата ви част от поредицата?Защо? - Според мен всички са невероятни, но 3-тата ми е една от най-любимите, някак ме "привлече".

3.Кой е любимият ви филм?Защо? - 6-тия е страхотен, много ми харесва, всичко е така реално а в същия момент невъзможно.


4.Кой е любимият ви герой?Какво ви привлича в него? - Хърмаяни, тя има всичко което желая, красива е, умна, смела... Пък и мисля че по някой черти се приличаме.


5.Кой е най-омразният ви герой? - Долорес Ъмбрийдж и Пърси Уизли.


6.Кой е любимият ви предмет в Хогуортс? - Транфигурация и зсчи.


7.Кой е най-омразният ви предмет в Хогуортс? - Прокоруване.


8.Коя е любимата ви отвара? - Феликс Фелицис и любовната отвара.


9.А любимата магия?
- Алохо мора и лумос максима.


10.Ако трябваше да използвате Непростимо проклятие,кое щеше да бъде? - Без съмнение щеше да е Империо, но признавам че понякога много ми се иска да мога да подложа някого под Авада Кедавра.


11..Кой е любимият ви учител?
- Миневра Макгонагол и Ремус Лупин.


12.А най-неприятният? - Аластор Муди и Сивиръс Снейп.


13.В кой дом бихте желали да бъдете,ако имахте възможността да сте в Хогуортс? - Естествено че Грифиндор.


14.Ако бяхте магьосник,какво щяхте да работите? - Аврор.


15.Кой е любимият ви магически транспорт? - Магипортирането, метлите и летекодите.


17.Имате ли любимец от Ордена на феникса? - Сириус, г-жа и г-н Уизли, Тонкс и Лупин.


18.А от смъртожадните? - Белатрикс.


19.Ако се срещнехте с Хари Потър,какво бихте направили? - Бих му поискала афтограф, снимка и ако дотогава науча английския бих му задала няколко въпроса.


20.И като за край,можете да напишете едно обръщение към Роулинг и всички други Хари Потър-фенове по света :) - На Роулинг съм страшно благодарна, а на феновете давам съвет да вярват винаги в магията защото дори да не я виждаме - тя съществува в сърцата ни.

Върнете се в началото Go down
http://always-emma-watson.tumblr.com/
Сивиръс Снейп

Сивиръс Снейп



Хари Потър лексикон  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър лексикон    Хари Потър лексикон  Icon_minitimeЧет Дек 15, 2011 7:41 pm

1.Кога започнахте да четете Хари Потър?Как се случи?
- Ами първо бях гледала филмите и много се зарибих и отскоро почнах да чета книгите



2.Коя е любимата ви част от поредицата?Защо? - Според мен всички са невероятни, но седмата ми е една от най-любимите, някак ме "привлече".

3.Кой е любимият ви филм?Защо? - 6-тия е страхотен, много ми харесва, всичко е така реално а в същия момент невъзможно.


4.Кой е любимият ви герой?Какво ви привлича в него? - Сивиръс Снейп. Привлича ме с това, че винаги е бил добър и лоялен към Дъмбълдор


5.Кой е най-омразният ви герой? - Долорес Ъмбрийдж


6.Кой е любимият ви предмет в Хогуортс? - Транфигурация и отвари


7.Кой е най-омразният ви предмет в Хогуортс? - няма такъв

8.Коя е любимата ви отвара? - любовната отвара.


9.А любимата магия?
- Експекто патронум.


10.Ако трябваше да използвате Непростимо проклятие,кое щеше да бъде? - Без съмнение щеше да е Авада Кадавра


11..Кой е любимият ви учител?
- Сивиръс Снейп


12.А най-неприятният? - Долорес Ъмбридж.


13.В кой дом бихте желали да бъдете,ако имахте възможността да сте в Хогуортс? - Естествено че Слидерин.


14.Ако бяхте магьосник,какво щяхте да работите? - учител.


15.Кой е любимият ви магически транспорт? - , метлите и летекодите.


17.Имате ли любимец от Ордена на феникса? - Сириус Блек


18.А от смъртожадните? - Луциус.


19.Ако се срещнехте с Хари Потър,какво бихте направили? - Бих му поискала афтограф, снимка и ако дотогава науча английския бих му задала няколко въпроса.


20.И като за край,можете да напишете едно обръщение към Роулинг и всички други Хари Потър-фенове по света :)
- На Роулинг съм страшно благодарна, а на феновете давам съвет да
вярват винаги в магията защото дори да не я виждаме - тя съществува в
сърцата ни.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хари Потър лексикон  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър лексикон    Хари Потър лексикон  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хари Потър лексикон
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Хари Джеймс Потър
» Анна Потър
» Лумос Потър
» Джаки Потър
» Совата на Джаки Потър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter fan forum :: "Хари Потър" :: Дискусии-
Идете на: