Harry Potter fan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter fan forum

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
If I was Madonna,I would... Icon_minitimeСъб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
If I was Madonna,I would... Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
If I was Madonna,I would... Icon_minitimeВто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
If I was Madonna,I would... Icon_minitimeСъб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
If I was Madonna,I would... Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
If I was Madonna,I would... Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
If I was Madonna,I would... Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
If I was Madonna,I would... Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
If I was Madonna,I would... Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock
If I was Madonna,I would... 3991067TIf I was Madonna,I would... I_voting_barIf I was Madonna,I would... 3991070A 
Пандора Лиманс
If I was Madonna,I would... 3991067TIf I was Madonna,I would... I_voting_barIf I was Madonna,I would... 3991070A 
Кейт Грейнджър
If I was Madonna,I would... 3991067TIf I was Madonna,I would... I_voting_barIf I was Madonna,I would... 3991070A 
Нора Лопес
If I was Madonna,I would... 3991067TIf I was Madonna,I would... I_voting_barIf I was Madonna,I would... 3991070A 
Касандра Грас-Уейл
If I was Madonna,I would... 3991067TIf I was Madonna,I would... I_voting_barIf I was Madonna,I would... 3991070A 
The Headmaster
If I was Madonna,I would... 3991067TIf I was Madonna,I would... I_voting_barIf I was Madonna,I would... 3991070A 
Роуз Уизли
If I was Madonna,I would... 3991067TIf I was Madonna,I would... I_voting_barIf I was Madonna,I would... 3991070A 
Джаки Потър
If I was Madonna,I would... 3991067TIf I was Madonna,I would... I_voting_barIf I was Madonna,I would... 3991070A 
Ривър Ларош
If I was Madonna,I would... 3991067TIf I was Madonna,I would... I_voting_barIf I was Madonna,I would... 3991070A 
Себастиян Дивайн
If I was Madonna,I would... 3991067TIf I was Madonna,I would... I_voting_barIf I was Madonna,I would... 3991070A 
Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:


Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Чет Апр 21, 2022 9:49 pm
Статистика
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

 

 If I was Madonna,I would...

Go down 
+13
Eveline Bordeaux
Себастиян Дивайн
Kate Woodstock
Harry James Potter
Роуз Уизли
Джаки Потър
Venera Blur
Лаулиет Рюзаки
Миори Харисава
Пандора Лиманс
Isabelle De la Roux
Калипсо Д. Лъвгуд
Касандра Грас-Уейл
17 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Касандра Грас-Уейл
Префект
Касандра Грас-Уейл



If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 12:13 pm

Не можах да измисля по-оригинално заглавие за играта,но все пак се надявам за сега да свърши работа :)
Ако имате някакви предложения,ще се радвам да изберем най-подходящото и да го заменя след време.

Сега правилата:
Първият задава въпрос от рода на :Какво ще направиш,ако една сутрин се събудиш в кофа за боклук?
Следващият отговаря на въпроса ( и все пак гледайте отговорите да не са от типа на "Ами ще се учудя" или "Ще изпсувам",а нещо по-пълно като :Ще се огледам,ще се помириша,после ще си ударя главата в контейнера,за да се опитам да си спомня какво,Мерлин ме взел,съм правил снощи,след това ще изляза от глупавата кофа /прекарах прекалено много време в мислене!/ и ще се опитам да се изкъпя в морето.") Опитайте се отговорите да са оригинални и най-вече смешни,защото целта на игрите е да се забавляваме :) И така,отговаря на въпроса и след това задава нов.Всеки въпрос трябва да започва с Какво ще направиш,ако ,но продължението зависи само от вашето собствено въображение.

Ами предлагам да се опитаме :)

Какво ще направиш,ако една сутрин се събудиш и се окаже,че си си сменил пола?
Върнете се в началото Go down
Калипсо Д. Лъвгуд

Калипсо Д. Лъвгуд



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: MidnightChaser134

If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 12:21 pm

Ще разгледам всички атрибути на новото си тяло, ще щипна оттук-оттам и после ще бягам прi хирурзите, да си ме върнат обратно.
Какво ще направиш, ако те наака пингвин? :lol:
Върнете се в началото Go down
Касандра Грас-Уейл
Префект
Касандра Грас-Уейл



If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeСъб Сеп 03, 2011 5:49 pm

Вероятно веднага ще се запитам как,Мерлин го взел,е станало,тъй като един пигвин няма как да се окаже над мен.После ще се огледам и като го видя малкото сладко пингвинче,ще го подгоня да го нагушам.И без това е тромаво,дано поне е пухено :) О,и вероятно накрая ще се наложи да изчистя акото.

Какво ще стане,ако ти дадат да прекараш 12 часа с Ралф Файнс?
Върнете се в началото Go down
Isabelle De la Roux

Isabelle De la Roux



If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 7:22 pm

За пръв път чувам това име.. хД Не знам какво ще правя...Дано да е хубав .. ;дд


Какво ще направиш,ако отидеш в Холивуд? ;р
Върнете се в началото Go down
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 7:30 pm

Еее, аз докато го съчиня. Все пак държа да ви покажа до къде стигнах...

Това ще е велико! <3 И 12 минути са ми достатъчни, за да му докарам непоправими психически травми.

Spoiler:

Как!? Волдемор! И Франсис Долархайд от "Червеният дракон", която е любимата ми негова роля.

Както и да е. Като отида в Холивуд, ще си оползотворя "ваканцията" като дебна известни личности и ги замерям с домати или лично написани фенфикшъни за нашата връзка (ако са от мъжки пол, разбира се; или Моника Белучи, по една случайност). Естествено, ще си надраскам името на Алеята на славата. Всъщност не мога да измисля какво точно ще правя, но няма да е нищо умно.

Какво ще направиш, ако срещнеш човек с превръзка на окото?


Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Isabelle De la Roux

Isabelle De la Roux



If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 7:54 pm

Ще го попитам на шега:
Ти пират ли си? ;дд


Какво ще направиш,ако един ден кацнат извънземни и се срещнеш с тях ?! хДД
Върнете се в началото Go down
Миори Харисава

Миори Харисава



If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 5:47 pm

Хм... да видим. Може би изобщо няма да припаря до тях, докато не се уверя, че нямат намерение да извадят органите ми през ушите или нещо такова...
Иначе, ако трябва да се правя на смела, бих направила опит да контактувам с тях като... ами, като с някое животинче ;д. Ако заподозра, че наистина имат намерение да ме мумифицират жива, само за да разберат след кой вик на болка ще изгубя съзнание, то тогава може би ще бягам в противоположна на тях посока. МНОГО бързо! ;д... Съжалявам, не се сещам друго, по-оригинално от това.

Какво ще направиш, ако някой почука на вратата ти и след като отвориш, пред теб стои човек, увит в нещо подобно на бинт, държащ намазани със златна боя пръчки до гърдите си и твърдящ, че той е Тутанкамон, дошъл да те вземе за свой съветник/царица/жертва (за каквото там реши, че ставаш)? И е МНОГО настоятелен. ;д
Върнете се в началото Go down
Лаулиет Рюзаки

Лаулиет Рюзаки



If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 7:12 pm

По принцип аз винаги от мерки за сигурност, първо поглеждам през шпионката(за да предотвратя подобни ситуации), но да речем, че е минало без това по някаква случайност.. Иии, щом настоява човека, първо ще го накарам да ми покаже гробницата си, за да се уверя, че не ме будалка. Което предполагам значи, че трябва да съм много сънена, че да тръгна да се разхождам с Тутанкамон. Епик.

Какво ще направиш, ако настъпи апокалипсис, а ти все още не си си осигурил/а превозно средство за евентуална евакуация до друга планета?
Върнете се в началото Go down
Isabelle De la Roux

Isabelle De la Roux



If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 7:12 pm

Ще помоля някои хора да ме вземат с тях...но никъде не отивам без майка ми и папагала ми. хД А,да и баба ми и дядо ми и братовчедите ми... ;ддд


Какво ще направиш,ако се събудиш на дюшек,плаващ по океана?
Върнете се в началото Go down
Миори Харисава

Миори Харисава



If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 7:52 pm

О, хм, да видим... Тъй като мога да плувам и определено идеята да си плавам на дюшек по океана ми харесва, може би ще се зарадвам. Първоначално. Ще го ударя на саможив купон, включващ подскачане наоколо и "гмуркане" като русалка или делфин (това, в случай, че няма никой около мен).
Следващото ми действие определено ще бъде адски паническо оглеждане за медузи и други зъбати чудовища (тъй като съм късогледа и надали ще виждам добре без очила, паниката ще е огромна ;д). Ако случайно видя нещо подобно (или усетя, пази Боже да НЕ ;д), ще се свия по средата на дюшека и ще греба неистово към брега. Така де, надали съм стигнала далеч с ДЮШЕК, при това БЕЗ да усетя. ;д (какво, в кома ли съм била)...

Такаа... Какво ще направиш, ако започне да те следва навсякъде... една коза? Проблемът, естествено, не е в козата, ами във факта, че само ти чуваш как ти говори с човешки глас.
Върнете се в началото Go down
Isabelle De la Roux

Isabelle De la Roux



If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 7:57 pm

Ако тази чудновата коза ми говори : "Ахх,ти малка,долна ****!" Ще бягам хД Въпреки,че аз нищо не съм й направила..сигурно.Но ако ми заговори така : "Бягайййй!Идва турнадо!" хД *не се сетих за нищо смислено хД* Ще се кача на гърба й и ще викам "Диййй!" и ще бяга на някъде ;ддд

Какво се направиш,ако беше розовата пантера Пинко?! хДДД


- Ау,и аз съм късогледа.. ;хх Обаче аз нося лещи като излизам и на даскало, в къщи нося цайси ;дд
Върнете се в началото Go down
Миори Харисава

Миори Харисава



If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 8:02 pm

Най-вероятно ще обера бижутериен магазин. Не знам защо. Обаче ще го направя, ако съм Пинко ^^.

Какво ще направиш, ако новото ти гадже заяви, че всъщност той/тя е преродения Майкъл Джексън, който може да живее само ако се храни с... човешка плът? (Ти си му най-близо, а той НАИСТИНА си вярва) ;д

П.П. Аз нямам лещи (засега), обаче, за сметка на това, очилата ми отиват много *скромност отново ;д*
Върнете се в началото Go down
Isabelle De la Roux

Isabelle De la Roux



If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 8:08 pm

Ще го помисля за някой откчаен тип,както всички други \почти всички във файсбук,които ми пишат.. ;д\ и най-вероятно ще побягам малко....МНОГО! хД някъде далеч и няма да му звънна после. хД

Какво ще направиш,ако си вампир? ;дд

- Абе и на мен ми отиват тези моите в момента,обаче..с лещи ми е по-комфортно. : )
Върнете се в началото Go down
Venera Blur

Venera Blur



If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 8:15 pm

Като за начало ще убия няколко човека, за да усетя какво е чувството. ;дд После ще се обеся няколко пъти, за да се насладя на факта, че няма да умра. ;дд А след това или сама ще си забия кол в сърцето, или ще продължа да живея като чудовище докато някой не ме убие. ;ддд Да не забравяме, че ще напиша писмо, в което споделям какво искам да направят с тялото ми - да ме препарират и да ме сложат в нечий хол, за да му крася дома. хддд

Какво ще направиш, ако сериен убиец заплашваше семейството ти, а за да ги спасиш, трябваше да се хвърлиш от покрива на блок с осем етажа? Мхм, черният хумор...
Върнете се в началото Go down
Isabelle De la Roux

Isabelle De la Roux



If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 8:38 pm

Ще му кажа,че ми се пишка и ще отида до кухнята,за да взема онзи назъбен,дълъг и остър нож /ауу,за какво си мисля,като го написах това хДД\ Ще му забия ножа и после ще го точииим ощеее.. ;ддд Бъзикам се..сега цитирах една чалга песен ;д Мне,ще му забия ножа в гърба или направо да му отрежа главата.. ;д И така няма да скачам от 8-ия етаж и май фемили ще е живо. : ) Край! ;д


Какво ще направиш,ако някой педофил във фейсбук ти предлага да се срещнете? ;д
Върнете се в началото Go down
Миори Харисава

Миори Харисава



If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:51 am

Най-вероятно ще приема, след което ще пратя възможно най-ужасно изглеждащия здравеняк, който познавам (не че познавам много такива... или изобщо ;д), да отиде на срещата вместо мен. Ще стоя накъде отстрани и ще гледам...

Какво ще направиш, ако... ако се събудиш с татуировка, заемаща половината ти лице, изобразяваща... кукла Барби, например и някакъв нелеп надпис?
Върнете се в началото Go down
Isabelle De la Roux

Isabelle De la Roux



If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 7:09 pm

Ще се погледна в огледалото и ще кажа "Леле,нуждая се от пилинг.." ;д


Какво ще направиш,ако станеш главен редактор на модно списание ?! \като грозната Бети ;д\
Върнете се в началото Go down
Джаки Потър

Джаки Потър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още нямам ;(( Жалко нямам търпение ..

If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 1:12 pm

Ще се погледна в огледалото да не съм Като грозната бети
Какво ще направиш ако си с някакво момче което харесваш и ти се наака птичка на главата хДД
Върнете се в началото Go down
Isabelle De la Roux

Isabelle De la Roux



If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 5:21 pm

Ахаха..еми никога не се е случвало,ама ако се случи вероятно ще се разпищя хД И ще започна като някоя истеричка да вадя мокри кърпички,после директно в нас двамата да се изкъпя \изкъпим ! хДДД\ И после ... след това са подробности ;дд


Какво ще направиш,ако си на яко парти и се напиеш и някое момче ти предложи да правите секс? ;ддд
Върнете се в началото Go down
Роуз Уизли

Роуз Уизли



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още чакам ;хх

If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 5:49 pm

Е...сега на 12 години съм ;ддд. Малка съм още за такива неща хДДД

Какво ще направиш, ако си на ресторант със семейсвото си и някакви семейни приятели, и ти се доходи до тоалетната по голяма нужда(не търпи отлагане хДД ) а в ресторанта няма тоалетна?

Върнете се в началото Go down
Harry James Potter

Harry James Potter



If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 6:47 pm

...ще стискам,ще отмине :Д:Д

Какво ще направиш,ако заплашат най-добрия ти приятел/приятелка с пистолет пред теб?

Върнете се в началото Go down
Isabelle De la Roux

Isabelle De la Roux



If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 7:01 pm

Знам къде да ритам. хД \гледа там долу между краката хДДД\


Какво ще направиш,ако си шпионин? ;д
Върнете се в началото Go down
Калипсо Д. Лъвгуд

Калипсо Д. Лъвгуд



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: MidnightChaser134

If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 7:10 pm

Много неща. Но може би ще първо ще използвам шпионските джаджи и по-специално онези яки часовници с трион, който излиза като натиснеш някое копче. (прекалено много Джеймс Бонд и "Чък")

Какво ще направиш, ако се събудиш без дрехи, спящ/а на някоя пейка в парка?
Върнете се в началото Go down
Isabelle De la Roux

Isabelle De la Roux



If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 7:33 pm

Ей,тва се казва излагация! хДД Ми ще се скрия в някой храст и ще чакам,докато не се стъмни..? хД После ще бягам до нас,нищо че е далече ;д...


Какво ще направиш,ако някой ти събуе гащичките в училище в двора? хДД
Върнете се в началото Go down
Миори Харисава

Миори Харисава



If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 7:59 pm

ТОВА би могло да стане само ако с въпросния виновник сме САМ САМИ във въпросния двор! При това най-вероятно насън. Така че може би ще направя нещо съвсем нелогично и ... и... накрая ще се събудя. ;д

Какво ще направиш, ако те подгони човек, качен на бясно ПОНИ, което, по някаква причина, има закачен рог от картон на челото си с идеята да прилича на еднорог. Човекът дори е боядисал едната страна на кончето в розово ^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





If I was Madonna,I would... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: If I was Madonna,I would...   If I was Madonna,I would... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
If I was Madonna,I would...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter fan forum :: Мъгълска зона :: Общи приказки-
Идете на: