Harry Potter fan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter fan forum

 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Nick`s house
So many useless stuff!  Icon_minitimeСъб Дек 29, 2012 7:43 pm by Нора Лопес

» Станете приятели
So many useless stuff!  Icon_minitimeПон Юли 16, 2012 11:32 pm by Алекс Найт

» Ани Хол
So many useless stuff!  Icon_minitimeВто Май 08, 2012 1:27 pm by Annie Holl

» Около езерото
So many useless stuff!  Icon_minitimeСъб Мар 17, 2012 8:27 pm by Нора Лопес

» По коридорите
So many useless stuff!  Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 1:56 pm by Никълъс Грийн

» Въпроси [игра]
So many useless stuff!  Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» На кой герой се оприличавате?
So many useless stuff!  Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:55 pm by Ерик Снейп

» Кой беше последният филм, който гледахте?
So many useless stuff!  Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

» Да преброим до 7777
So many useless stuff!  Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:54 pm by Ерик Снейп

Top posters
Kate Woodstock
So many useless stuff!  3991067TSo many useless stuff!  I_voting_barSo many useless stuff!  3991070A 
Пандора Лиманс
So many useless stuff!  3991067TSo many useless stuff!  I_voting_barSo many useless stuff!  3991070A 
Кейт Грейнджър
So many useless stuff!  3991067TSo many useless stuff!  I_voting_barSo many useless stuff!  3991070A 
Нора Лопес
So many useless stuff!  3991067TSo many useless stuff!  I_voting_barSo many useless stuff!  3991070A 
Касандра Грас-Уейл
So many useless stuff!  3991067TSo many useless stuff!  I_voting_barSo many useless stuff!  3991070A 
The Headmaster
So many useless stuff!  3991067TSo many useless stuff!  I_voting_barSo many useless stuff!  3991070A 
Роуз Уизли
So many useless stuff!  3991067TSo many useless stuff!  I_voting_barSo many useless stuff!  3991070A 
Джаки Потър
So many useless stuff!  3991067TSo many useless stuff!  I_voting_barSo many useless stuff!  3991070A 
Ривър Ларош
So many useless stuff!  3991067TSo many useless stuff!  I_voting_barSo many useless stuff!  3991070A 
Себастиян Дивайн
So many useless stuff!  3991067TSo many useless stuff!  I_voting_barSo many useless stuff!  3991070A 
Дати на изпитите
05 декември
Трансфигурация
Пророкуване

06 декември
Отвари
Аритмантика
07 декември
Билкология
08 декември
Вълшебство
Мъгълознание
09 декември
История на магията
 Древни руни
10 декември
Защита срещу Черните изкуства
Астрономия
11 декември
Грижа за магическите създания
Летене
Магьоснически наръчник

Смъртожадни
с•к•о•р•о

Вижте нашите приятели:


Тук станете наши приятели.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Чет Апр 21, 2022 9:49 pm
Статистика
Имаме 116 регистрирани потребители
Най-новият потребител е julka9818

Нашите потребители са написали 5451 мнения in 339 subjects

 

 So many useless stuff!

Go down 
+21
Ривър Ларош
Edward Lemuel Radley
Никълъс Грийн
Алексис Лов Джорджен
Joyce Wilson
Кейлъб.
Eveline Bordeaux
Aria Sleepwalker
Дженифър Маклол
Таша Робинс
Калипсо Д. Лъвгуд
Роуз Уизли
Джаки Потър
Kate Woodstock
Isabelle De la Roux
Йоми Ито
Самюел Ютис
Лаулиет Рюзаки
Миори Харисава
Пандора Лиманс
Касандра Грас-Уейл
25 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Касандра Грас-Уейл
Префект
Касандра Грас-Уейл



So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 11:21 am

Хайде,малко теми за пълнене на мнения :)

Какво има на бюрото ви в момента?
Върнете се в началото Go down
Пандора Лиманс

Пандора Лиманс



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ~

So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 11:26 am

Guards!Guards! на Пратчет, сбутана в ъгъла, слушалки, телефон, чаша, някакви кремове за ръце (wtf?), които са неизползваеми, дискове, чаша xD, разни хапчета и прахчета, които ме мързи да разчистя, много химикалки, моливи и тънкописци, огледало, с което си правя зайчета, някаква рисунка на сестра ми, кибрит (?), калкулатор (все едно е в състояние да помогне на безнадеждно не-математическата ми душа) и нещо странно и извито, което ме е страх да пипна. xD
Върнете се в началото Go down
http://uglyinside.tumblr.com/
Миори Харисава

Миори Харисава



So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 11:30 am

Е, не съм на бюрото си в момента, но винаги мога да споделя какво има на масата. ;д
Фруктиера, ваза (за които имам съмнението, че са комплект - еднакви са ;д), апарат за кръвно налягане
(не питайте), купичка с чипс, каталог на Oriflame, розово шише с "биберон" на Hello Kitty (купих си го онзи ден и беше със сокче и не можаш да се сдържа ;д) и, естествено, лаптоп. ^___^ (не питайте, знам как звучи ;д)
Върнете се в началото Go down
Касандра Грас-Уейл
Префект
Касандра Грас-Уейл



So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 11:31 am

Две колони и суб-буфер,монитора,клавиатурата и мишката :)
Двата ми телефона,калъф за очила,домашен телефон,фотоапарат Олимпус и зарядното му,листа,книжка с тестове за матура по бел,снимка в рамка,снимка без рамка,чашка,пълна със спрели химикали и моливи,настолна лампа със закачен на нея магнит във формата на джапанка,празно пакетче от ментос,бейкролс с домати и риган,бисквитки кукис,бутилка Nestea и чаша от същия чай;визитна картичка на зоо-магазина и флашка,както и loop карта на мтел;Хари Потър и Огнения бокал,дистанционно и ключове;лосион за тяло; и не на последно място-чиния,пълна с ризото и вилицата,с която ям в момента. XD
Върнете се в началото Go down
Лаулиет Рюзаки

Лаулиет Рюзаки



So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 2:56 pm

Ъгх, подстрекават ме да се включа, уж било добре срещу опитите за борба с депресията..И така...
Чаша, пълна с моливи и няколко маркера, придружена от друга такава чаша поставена върху поставка за бира, рекламираща Шуменско „Консумирайте с удоволствие и мярка. Наздраве, България!“(открадната от един малък ресторант); мобилен телефон Нокия; празна кафява стъклена чаша; още една, но бяла(придобита от промоция на сокове "Pfanner"); една бяла кутийка с обици, която е с черна "панделка" и във формата на ковчег(всъщност досущ прилича на такъв, само дето е кутийка); един бодлив усмихнат кактус(не се заблуждавайте, това е нещо като сувенир в който може да си пускаш и стотинки ако щеш); празно шише от "Банкя"; компас; черна шнола; тридесет стотинки; половин руло тоалетна хартия(жълта на цвят); калкулатор; малко огледалце; очила; пила; компютърна мишка; тонколони; нет тунер; а, още една празна чаша(от един италиански шоколад); кръстословица; тетрадка-речник(която не се ползва като тетрадка-речник); сив и син маркер; кръгла кутия клечки за уши; три кутии с дискове; синя лампа(единствената налична работеща в момента); крем "Здраве"; някаква забравена от света кутия в която има един бог знае какво чудовище; незнайна тетрадка на формула 1 (wtf?!); някакъв бял лист изписан със синьо мастило и сгънат на две; пакетче мокри кърпички за които в момента узнавам; почти празно пакетче семки; лист от тефтер с два телефонни номера; някаква торба отново с пишещи средства и..ами това е всичко. за сега, разбира се. И трябва да получа приз за "момиче с най-много джунджурийки на бюрото"
Върнете се в началото Go down
Самюел Ютис
Префект
Самюел Ютис



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Все още чакам Октомври.

So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 2:59 pm

Дай да видим сега... ХД
Сбиршина от химикали, моливи и линийки. Някакви пера. Тефтерче. малко гумено жълто пате. Тефтер. Някакъв бял камък (кой знае от къде домъкнат). Зарядно за mp4. Черни слушалки. Дъвка. Снимка в рамка. Тонколони. 5 книги на купчинка (Артър Конан Дойл - Баскервилското куче ; Хари Потър и Философският камък ; Виктор Юго - Клетниците ; Джей Ашър - 13 причини защо ; Дж. Селинжър - Спасителят в ръжта). Папка с рисунки. Друга папка с рисунки. И един несесер от дънков плат (ръчна изработка, с много дефекти хД). И още два несесера (един с котенца *на сестрата* и някакъв жълтеникав).
Май това е като цяло. *Това ми напомня, че трябва да се вреди малко ред тука. Ама то... Време не остава. хД*
Върнете се в началото Go down
Йоми Ито

Йоми Ито



So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 3:57 pm

Някакви гривни, всичките ми пръстени, дърво под формата на пистолет, два несесера, таблета, недовършени илюстрации, четки, буркани боя, акварелни и обикновенни моливи, кабелът от Джордж(iPod), детската книжка, по която са илюстрациите и смешен календар, който сега забелязах и нямам никаква представа от кога е там.
О, забравих и празната чаша от уиски, която вони на уиски; тя е остатък от сутрешното ми кафе.
Върнете се в началото Go down
http://metropolis.bulgarianforum.net/forum
Isabelle De la Roux

Isabelle De la Roux



So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 7:49 pm

Така,и аз да напиша какви боклуци има на бюрото\шкафа\ ми хД
- монитора,естествено ;д
- клавиатурата
- мишката и поставката
- тонколони
- камерата ми за компа ;д
- мнооого хвърчащи листчета
- една голяма кутия с дискове
- три малки плюшени меченца
- един малък черен кец,който беше ключодържател\ама се счупи ;д\
- една малка пластмасова играчка от детството,като свети светлина върху една батерия,цветенцето се клати хД
- една метална кутия със стикери на "Здрач" и на Селена Гомез и на разни простотии хД \вътре си крия и цигарите най-вече хДД\
- две големи купчини със шарени листове..
- сувенири
- телефона ми Нокиа хД

Ами за сега е това.. ;д
Върнете се в началото Go down
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 10:27 am

Таа и аз малко да се включа от скука ;дд
~телефона ми и калъфката му
~бисквитки
~дамска чантичка
~огледало
~парфюм
~запалки (3 или 4 ;дд)
~цигари
~лак
~крем
Върнете се в началото Go down
Джаки Потър

Джаки Потър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още нямам ;(( Жалко нямам търпение ..

So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 11:14 am

Табла с храна дневник , вазичка с изкуствени цветенца несесер касичка четка и още 2 дневника а да и едно нещо което е горе долу голяма и електронно! :D
Върнете се в началото Go down
Миори Харисава

Миори Харисава



So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 5:34 pm

Хмм... на друга маса съм, така че... (е, не мога да съм бюрото си, не съм у нас ;д). Тук има... покривка (стига, бе! ;д); много вестници; "Илияда"; "Крадецът на книги" на Маркъс Зюсак; гигантска (!) тетрадка; списание POPCORN (има Gazette! <3); висок свещник; телефон без батерия; дистанционно за климатик; още два телефона; очила; зъболекарска сонда (втф?! не питайте ;д); лаптоп...
Мисля, че е това.
Върнете се в началото Go down
Роуз Уизли

Роуз Уизли



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още чакам ;хх

So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 8:20 am

Айде, и аз да напиша какво има на бюрото ми:
Мониторът и всичките джунджурийки свързани с него (клавиатура, микрофон...)
Кубче на рубик(наредено ;д)
Някаква коледна кошница със еленче ;дд
Хартийки
Стари карти(скъсани ;д)
Безопасна игла
Две флашки
Зелено делфинче(сувенир от морето ^^)
Чаша от филма "Репунцел' xD
За сега е това (:
Върнете се в началото Go down
Джаки Потър

Джаки Потър



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Още нямам ;(( Жалко нямам търпение ..

So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 1:33 pm

Принадлежности за рисуване мишка една мишка ;дд касичка снимка монитор компютър книга и 50 дневника а не 57 са ;ДД
Върнете се в началото Go down
Калипсо Д. Лъвгуд

Калипсо Д. Лъвгуд



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: MidnightChaser134

So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 2:44 pm

Лаптоп, мишка, часовник, който вече от година е спрял на два без десет (;дд, използвам го за държачка на пълни глупости), две дъвки, календарче, някакви листи, един зелен и един черен маркер, ножица, пила за нокти, празна опаковка от Cookies, едно цвете, което отчаяно има нужда от вода и някакви буклученца от етикета на дънките ми.
Върнете се в началото Go down
Миори Харисава

Миори Харисава



So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 8:10 pm

*същата маса -__-*
Каталог на Oriflame; свещника от миналия път (поздравете го); снимките ми за бележника' снимките от "фотосесията" на мен и сестра ми; три телефона; очила тип "Баба костенурка"; тампонче за грим; вестник; върху вестника - чиния с грозде; слушалки; лаптоп; новите ми евтини слънчеви очила; о, да, още един телефон; ... останалите неща са на дивана до мен. ^^
Върнете се в началото Go down
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 11:19 am

*същото бюро*
-телефона ми
-дистанционно
-гребен
-зарядно
-огледало
-лампа
-монитора
-тонклуонки
-пепелник
-2 цигари
;дд
Върнете се в началото Go down
Таша Робинс

Таша Робинс



So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 5:43 pm

- монитор
- лаптоп
- зарядно
- мишка х 2
- колони
- телефон
- конзола
- календар, който.. пхъъхх.. е на август месец ^^
Върнете се в началото Go down
Дженифър Маклол

Дженифър Маклол



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: Нямам още..;(Е, ще трябва да почакам!

So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 7:12 pm

- монитор
- мишка
- клавиятура
- чанта
- колони
- камера
- несесер с гримове
- парфюм
- някакви испокъсани листове
- дистанционно
- телефон
- гривни
- отрова против комари..
Върнете се в началото Go down
Kate Woodstock
Префект
Kate Woodstock



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: ```

So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeВто Сеп 20, 2011 8:13 pm

Тей,да видим...днеска бюрото ми е необичайно с много неща: ;дд
-солети
-цигари + запалка
-лосион
-семки
-гривна
-гердан
-зарядно
-телефон
-тетрадка
-обици
-крем
-химикали
-монитор
-тонклуони
-лампа
Върнете се в началото Go down
Aria Sleepwalker

Aria Sleepwalker



So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 8:07 pm

Я да видим сега какво има тук ... :D Значи, нека започнем от лаптоп (как ли пък не), карти на Хари Потър (такива, каквито продаваха преди прожекциите в мола и аз не се сдържах... :Д), калъф за очила, телефон... калъф за телефон (който е чак на другия край... какво прави там?!), хм... папка с какво ли не в нея, тефтер, 1..2...3... пет книги и едно двд, бели листя (за бъдещите ми произведения), памук, машинка за маникюр, 4-5 лака за нокти..., шише от кола, чаша, моливи, химикали, гумички, острилки... какво ли не...

WOW май трябва да разчистя малко :lol!:
Върнете се в началото Go down
Калипсо Д. Лъвгуд

Калипсо Д. Лъвгуд



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: MidnightChaser134

So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 8:32 pm

Тъй, тъй, тъй. Бюрото ми днес е в много изрядно състояние: лаптоп, мишка, два маркера, един спрял часовник, (вече празно) шише с вода, телефон, някакво пластмасово нещо от щорите ми (стои ми като занимавка, да си го мяткам из ръцете), телефон, четка за коса, портмоне, цвете, което има нужда от поливане и една кърпичка за очила, която ползвам да си бърша монитора.
Върнете се в началото Go down
Eveline Bordeaux

Eveline Bordeaux



Лична страница
Потребителско име в Pottermore: FlameHallow168

So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 10:06 pm

лаптоп, мишка, около 10 тетрадки, 3 учебника, слушалки, разни листа с упражнения за домашно, слънчеви очила, тиксо, калкулатор, някакъв каталог, чадър, речник, книга, фотоапарат, разни химикалки, ластик за коса, зарядно за телефон..
бих казала че е "доста" подредено ;дд
Върнете се в началото Go down
http://peperminttea.tumblr.com/
Кейлъб.

Кейлъб.



Лична страница
Потребителско име в Pottermore:

So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 8:17 pm

Домашен телефон, модем, слънчевите ми очила, 2 вази пълни с химикали, кошчето ми за боклук и меню от китайския ресторант.
Върнете се в началото Go down
Joyce Wilson

Joyce Wilson



So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 9:26 pm

Днес сме в доста разхвърляно състояние:
*Учебника ми по биология и около 5 листа с обяснения за еукариотните клетки *боже, обожавам билогия!*
*Чаша с кола, за да ме държи будна над учебниците тази вечер.
*Рамка със снимка на мен и най-добрата ми приятелка.
*Телбод
*Някакво хвърчащо листче, на което пише "5 яйца"... ?!?!
*Острилка във форма на телефонна кабинка от Англия.

Мразя да ми е разхвърляно, а това е... много разхвърляно xD
Върнете се в началото Go down
Таша Робинс

Таша Робинс



So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 2:34 pm

Да не повярва човек, колко изрядно е днес и тъй като съм на лаптопа, около него има:
монитор (от компютъра) .. хД, колонки, календар, някави кабели и едно шише на половина пресушен студен чай ^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





So many useless stuff!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: So many useless stuff!    So many useless stuff!  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
So many useless stuff!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter fan forum :: Мъгълска зона :: Общи приказки-
Идете на: